>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Bon

P 0

przemek_lodowa

Użytkownik
Witam mam jeszcze jedno pytanie.
Jeżeli na moim koncie w bah dokonałem realizacji bonu o wartości 5zł a teraz chciałbym jeszcze raz na tym samym koncie zrealizować bon tym razem o wartości 20 zł. A zatem mam pytanie czy bez żadnych problemów otrzymam te 20 zł na konto??
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Witam mam jeszcze jedno pytanie.
Jeżeli na moim koncie w bah dokonałem realizacji bonu o wartości 5zł a teraz chciałbym jeszcze raz na tym samym koncie zrealizować bon tym razem o wartości 20 zł. A zatem mam pytanie czy bez żadnych problemów otrzymam te 20 zł na konto??
To wszystko zależy od kampani. Ja ostatnio zrealizowałem za 5zł i za 5 EURO jeden po drugim i nie było problemu ale nie wiem jak dokładnie będzie w Twoim przypadku.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Ten 2 bon jest tez za 5 euro(20zl) i wiem ze on jest wazy do konca tego roku
To wpisz i będziesz wiedział, najwyżej wyskoczy Ci że zrealizowałeś już dla tej kampani. A jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to najlepiej napisz do supportu i będziesz miał pewność.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
a na czym polega ów kampania? Ja zrealizowałem ostatni dwa bony po 5 PLN i teraz właśnie piszę mi coś z tą kampanią. Czy jest jakaś granica czasowa między realizacją jednego bonu a drugiego?
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
Chodzi o to, że np. portale rozsyłają bony do bah dajmy na to - Ósemka, swego czasu rozdawała. [Bon do bah często rozdają również na meczach]. Możesz wykorzystać jeden bon, np. z kampanii Ósemki.
 
darkmessiash 0

darkmessiash

Użytkownik
hej kupie jak ktoś ma niepotrzebnego bona napiszcie mi na pw zaplace kasa na mb, a co do bonów to kolega ma racje można użyć tylko jednego z jakiejs kampani
 
Do góry Bottom