>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bon 10 Euro

S 0

sebeksh

Użytkownik
Witam. Prawdopodobnie temat był wałkowany milion razy, ale w zakłady gram raz na 5 lat, więc nie bardzo rozumiem.
Nabyłem bon do bah za 10 euro, co w przeliczeniu wynosi około 41-42zł. Są to moje jedyne środki na koncie. W regulaminie jest wzmianka o tym, że
Wartość darmowego bonu musi zostać w ciągu 6 miesięcy trzykrotnie (3x) postawiona w zakładach sportowych (wymagany jest minimalny kurs 1,50).
Co to znaczy? To znaczy, że jeśli 3 razy postawię 42zł na Real, na który kurs jest 1,50 i 3 razy wygram to wypełnię ten punkt? Czy może to być kurs kombinacyjny np. na Real 1,30 i na Barcę również 1,30 za 42zł?
Tak samo jest tutaj
Jeżeli bon nie zostanie całkowicie obrócony, bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do odmowy wypłacenia wartości otrzymanego bonu oraz zatrzymania uzyskanych z niego wygranych.
Co to znaczy, że bon został obrócony?
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Nie polecam korzystania z bonów do baha. W ogóle do korzystania z usług tego bukmachera. Przejrzyj sobie mój ostatni temat ???? . Nie znam bukmachera, który po 4-5 latach gry potrafi ot, tak zamknąć konto dożywotnio po skorzystaniu z bonu.
 
S 0

sebeksh

Użytkownik
Zdążyłem się z nim zapoznać, niemniej bon już nabyłem, więc wypadałoby z niego skorzystać. :p Dlatego oczekuję odpowiedzi na pytanie.
 
S 0

sebeksh

Użytkownik
I mam problem. Postawiłem 1zł na kurs 1.58 i wygrałem, ale kwota w rubryce &quot;nieobrócone bony&quot; pozostała niezmieniona. To jakiś błąd czy ja po prostu źle zrozumiałem? ????
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
I mam problem. Postawiłem 1zł na kurs 1.58 i wygrałem, ale kwota w rubryce &quot;nieobrócone bony&quot; pozostała niezmieniona. To jakiś błąd czy ja po prostu źle zrozumiałem? ????
Musisz sam sobie zliczać obrót tam niestety nie odejmuje się samoczynnie
 
S 0

sebeksh

Użytkownik
Na to wygląda, gdyż dzisiaj postawiłem 25zł po kursie 1.5, wygrałem a kwowa w nieobróconych bonach jak stała tak stoi. No cóż, dzięki za pomoc. ????
 
T 4

t0uch97

Użytkownik
Aby bon został obrócony musisz wykonać obrót w wysokości trzykrotnej wartości bonu, czyli - jeżeli wartość Twojego bonu to 42 zł musisz postawić w sumie 126 zł (42*3). Wtedy dopiero będziesz mógł wypłacić środki.
 
Do góry Bottom