>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bogatszy w doświadczenie, biedniejszy o kilka stów... by Bobo

bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#4 Sportingbet
Nautico - Cortiba 1
2.10
stawka: 5zł
rezultat: -5zł
Cortiba gra tragedie na wyjazdach,po takim kursie warto moim zdaniem próbować.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#5 Sportingbet
Benfica - Real Madryt 2
Dresden - West Ham 2
5.06
stawka: 5zł
rezultat: -5zł
Kolejne spotkania towarzyskie, nie chce grać tego na singlach bo bawię się grą i próbuje, jednak obok takich kursów ciężko przejść obojętnie. Dla rezerwowych Madrytu to ostatnia szansa aby za zabłysnąć przed Mou, West Ham na ostatniej prostej przed startem w English Premier League.
#6 Sportingbet
Newcastle - Olympiakos 1
2.10
stawka: 5zł
rezultat: -5zł
Dla mnie to pewniak, i dlatego pogrywam to jako singla aby dziś przynajmniej nie dołożyć do zabawy. Z racji wcześniejszy upomnień od adminów, nie podaję typów jakie gram na live! i póki co to co przegrywam tutaj udaje się odrabiać w typując na żywo ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#8 Tobet
Śląsk Wrocław - Helsingborg awans Helsingborg
1.85
stawka: 55zł
Oglądałem występy Śląska i moim zdaniem mieli więcej szczęścia jak rozumu, czysto piłkarsko wydaje mi się lepsza ekipa ze Szwecji. Do tego są w rytmie meczowym bo liga u nich trwa w najlepsze, po takim kursie moim zdaniem warto próbować.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#9 Betsafe
Eskisehirspor - Marsylia 1DNB
2.80
stawka: 10zł
rezultat: +10zł
Miałem pograć to mocniej ale z racji,że Serbia nie wygrała z Niemcami to zostaje taka stawka... Z Turkami gra się ciężko, zawsze. Marsylia nie dosyć,że osłabiona kadrowo to jeszcze dochodzą słuchy o złej atmosferze w szatni. Mecze przedsezonowe francuskiej ekipy nie napawają optymizmem a dzisiejszych ich przeciwnik już przetarł się w meczu o stawkę. Imponująca jest nawet gra gospodarzy na własnym boisku, znając nastawienie tureckich kibiców to zgotują tam piękną oprawę i będą &quot;12&quot; zawodnikiem... a jak wyjdzie się okaże.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#10 Betsafe
Polonia Bydgoszcz - Marma Rzeszów Rzeszów +11.5
1.85
stawka: 10zł
rezultat: -10zł
Skoro Radula poleca a Obserwator dodatkowo też pobiera to spróbuje i ja ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#11 Betsafe
Wielka Brytania IO - Korea Południowa IO 1
Wolfsburg - Manchester City 2
Hartepool - Hull 2
8.17
stawka: 10zł rezultat: -10zł Napięty grafik na dziś więc nie będzie czasu aby bawić się w single, z racji,że to w większości mecze towarzyskie zdecydowałem się pograć wszystko razem... moim zdaniem każdy z tych typów jest pewny na 70%. City musi się szykować na mecz o Tarcze, skład mają prawie kompletny, Hull za tydzień zaczyna walkę w pucharach ... AKO imponujące, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#13 Betsafe
Valerenga - Manchester United poniżej 3.5 bramki
1.53
stawka: 22.50zł
rezultat: +34.40zł
Analiza w Typach Dnia. Od siebie dodam,że oferta za Lucasa zaakceptowana i dlatego pewnie dziś nie będzie podczas meczu bo tą &quot;sprawa biznesową&quot; był transfer Lucasa. Jak widać w United są pieniądze na wielkie transfery, tylko po prostu SAF je mądrze wydaje.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#14 Bet365
live! 5&#39; Ajax - PSV 2
1.80
stawka: 15zł
rezultat: +27zł
Dopiero wróciłem i miałem założenie,że jeżeli wejdzie United to gram na PSV DNB ale z racji,że Betsafe zamula z live to musiałem wpłacić na bet365 a w między czasie PSV strzeliło bramkę, dlatego gram czystą 2.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#15 Bet365
Santos Laguna - Real Madryt azjatycka suma goli poniżej 4
2.05
stawka: 7zł
rezultat: +14.35zł
Bez rewelacji ze stawką ale taką mam &quot;końcówkę&quot; na b365. Typ opisany w Typach Dnia.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#17 Betsafe
Meksyk - Japonia poniżej 4 żółtych kartek
1.85
stawka: 24.43zł
rezultat: 45.20zł
Obie ekipy grają stosunkowo czysto, sędzia też Pan Rocchi nie szasta kartkami. Sędziował mecz Brazylia-Egipt i pokazał 4 żółte ale to Egipt zrobił tutaj większość kartek. Jak patrzałem to Japonia dotychczas miała tak w meczu z Hiszpanią 1 kartkę, z Maroko i Hondurasem nie dostali żadnej a w meczu z Egiptem 1 kartkę. W żadnym meczu Japonii ta linia nie zostałaby pokryta.
Meksyk natomiast, z Korea 1 kartka, z Gabonem 1 kartka, ze Szwajcaria 0 kartek, z Senegalem 1 kartka. Tylko w meczu z Senegalem zakład byłby przegrany ale każdy widział jak nie czysto grała reprezentacja tego kraju. Dziś mam nadzieję,że obie ekipy będą nadal grały w duchu fair play a po prostu wygra lepszy. Polecam!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Podliczenie 1-20
Wygrane: 8
Zwroty: 1
Przegrane: 11
Stawka: 279.31zł
Wygrane: 327.70zł
Zysk/Strata: +48.39zł
Skuteczność: 45%
Kilka wniosków:
- najważniejszy grać swoje: nie neguje niczyich typów ale ostatnio jak coś pożyczam to plecy
- minimalizować dyscypliny w których nie jestem oblatany
- kontrować na live!
- lepiej dobierać stawki i nie grać aby grać

Zobaczymy jak będzie przy kolejnym podliczeniu ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#21 Betsafe
Brazylia - Meksyk Meksyk złoto 4.60
stawka: 10zł
rezultat: +46zł
#22 Betsafe
H96-MUFC obie strzelą NIE
1.95
stawka: 16zł
rezultat: -16zł
#23 Bet365
live!
PSG-Lorient poniżej 3.5 gola
kurs: 1.83
stawka: 10zł
rezultat: -10zł
Przepraszam za dodanie typów na Meksyk i PSG po czasie ale zwyczajnie nie miałem na to czasu, PSG to efekt &quot;grilla&quot; - nudziło mi się i dałem sobie dla zabawy :p Postaram się aby ta sytuacja nie miała już miejsca a typy podałem bo chce mieć rzetelne statystyki.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
#24 Betsafe
Chelsea FC - Manchester City 1DNB
2.22
stawka: 10zł
rezultat: -10zł
O tym,że nie lubię City nie muszę mówić... chciałbym aby dziś przegrali to trofeum bo zaraz kibice zaczną robić zadymę o brak transferów i atmosfera może się popsuć a swoją drogą bardziej z dwojga złego wolę londyński klub, który bądź co bądź ale jest bardziej doświadczony. Zagrane delikatnie aby lepiej się oglądało.
 
Do góry Bottom