>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Bo liczy się zabawa

F 3

fanrasiaka

Użytkownik
Witam


Jestem początkujący i do gry podchodzę w nieco inny sposób. Lubię ryzyko, dlatego niektóre moje zakłady mogą być &#39;szalone&#39;, niektóre &#39;spokojne&#39;.


Kwota jaką dysponuję to 50zł w bet365.
Cel?
Dobra zabawa i jak jest możliwość to ugranie paru złotych ;)


Będzie różna kombinacja zakładów, poprzez stawianie jednego meczu aż do systemów w późniejszym czasie.

Zaczynamy:
 
F 3

fanrasiaka

Użytkownik
Kupon #2

Santos v America MG

typ: 2
kurs: 7
stawka: 5
zysk: 30

Moja analiza: Gracze z Santosu mocno osłabieni, brakować będzie 7 kluczowych zawodników: Ganso, Neymara, Elano, Jonathan, Adriano, Alan Patrick, Ze Eduardo.

Ciąży dziś na nich spora presja, dlatego pomimo faktu iż w drużynie z America MG zabraknie dwóch środkowych rozgrywających, a w sumie wykluczonych z gry jest 4 graczy. Jednak myślę, że duet Alessandro i Fabio Junior będzie kluczem do zwycięstwa, gdyż w ostatnim czasie świetnie spisują się na boisku.


Miałem okazję oglądać w tv ostatni mecz America MG i dużo do wygranej im nie brakowało, wierzę że dziś będzie lepiej ????

Analizę głównie biorę na podstawie wiedzy użytkownika kapszti, który opisał &#39;co i jak&#39; w odpowiednim dziale na forum.
 
F 3

fanrasiaka

Użytkownik
Kupon #4

Zrobiłem jakieś błędy i:

1)Niemcy U17- Anglia U17 postawiłem dwa razy zakłady pojedyńcze po 1zl na naszych sąsiadów.

2)Uzbekistan U17- Urugwaj U17 analogicznie co powyżej, typ Uzbekistan

3)Start - Sogndal IL- postawiłem na pierwszą połowę remis i w drugiej na START
Remis - IK Start

Nie wiem jakim cudem postawiły mi się te kupony...
 
F 3

fanrasiaka

Użytkownik
Kupon #5

1) IK Start v Sogndal
typ:Remis - IK Start (Do przerwy/koniec meczu)
kurs: 4.33
2) Urugwaj U17 v Uzbekistan U17
typ: 2
kurs:3.6
3) Niemcy U17 v Anglia U17
typ: 1
kurs: 1.61
----------------------------------------------
kurs: ~25
stawka: 2
zysk: 48,40
 
F 3

fanrasiaka

Użytkownik
Kupon #2

Santos v America MG

typ: 2
kurs: 7
stawka: 5
zysk: 30

Moja analiza: Gracze z Santosu mocno osłabieni, brakować będzie 7 kluczowych zawodników: Ganso, Neymara, Elano, Jonathan, Adriano, Alan Patrick, Ze Eduardo.

Ciąży dziś na nich spora presja, dlatego pomimo faktu iż w drużynie z America MG zabraknie dwóch środkowych rozgrywających, a w sumie wykluczonych z gry jest 4 graczy. Jednak myślę, że duet Alessandro i Fabio Junior będzie kluczem do zwycięstwa, gdyż w ostatnim czasie świetnie spisują się na boisku.


Miałem okazję oglądać w tv ostatni mecz America MG i dużo do wygranej im nie brakowało, wierzę że dziś będzie lepiej ????

Analizę głównie biorę na podstawie wiedzy użytkownika kapszti, który opisał &#39;co i jak&#39; w odpowiednim dziale na forum.

P R Z E G R A N A

Santos wygrał 1:0 po bramce samobójczej.
 
F 3

fanrasiaka

Użytkownik
Kupon #10

Akumulowany:
LA Dodgers @ LA Angels 1.66
(Zakład na zwycięstwo)
Carolina RailHawks v Montreal Impact 1.57

Stawka: 2
Zysk 3,24
 
F 3

fanrasiaka

Użytkownik
Kupon #10

Akumulowany:
LA Dodgers @ LA Angels 1.66
(Zakład na zwycięstwo)
Carolina RailHawks v Montreal Impact 1.57

Stawka: 2
Zysk 3,24


✅✅✅ W Y G R A N A ✅✅✅


Kupon postawiłem przez przypadek i proszę- wygrany ???? niestety to była mała stawka.
 
Do góry Bottom