>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

BluesQ 3funty bez depozytu

szymongigant 1

szymongigant

Użytkownik
Tylko na Euro !!daj sobie na jakiś mecz np dzisiejszy.I Ciekawe co dalej z tym bonem będzie się działo i ile go będzie trzeba obrócić!!!??
 
S 0

sorvali

Użytkownik
długo trwa weryfikacja konta? zarejestrowałem się ok południa, wybiło mi komunikat o weryfikacji którą musi przeprowadzić Customer Service, napisałem maila i nic..
przy próbie logowania ciągle komunikat o skontaktowaniu się z CS - ktoś miał podobnie ?
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Postawiłem na czechy, zaraz po meczu dam znać co się stało z bonusem, czy można już go wykorzystywać do innych celów ???? po wygranym meczu wyjdzie mi jakieś 7 funtów, a to już jest 20 zł... także bonus wartościowy, pytanie czy book wypłacalny
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Postawiłem na czechy, zaraz po meczu dam znać co się stało z bonusem, czy można już go wykorzystywać do innych celów ???? po wygranym meczu wyjdzie mi jakieś 7 funtów, a to już jest 20 zł... także bonus wartościowy, pytanie czy book wypłacalny
Jesli chodzi o wyplacalnosc to jest to na pewno buk godny polecenia. Pytanie tylko, jak bedzie z tym freebetem...
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Zadziwiające, kasa w balance już po 5 minutach od zakonczenia meczu... kasą można swobodnie dysponować później, tylko nie wiem czy wymagany obrót...ja postawiłem już mecze po za euro 2008...


Właśnie sobie skleiłem kupon 1 portugalia, na portugalie, coś z mlb + jeden mecz z argentynskiej piłki... razem do wygrania 40funtów ???? zobaczymy, wejdzie to wypłacam i sprawdzam jak z wypłatami stoją ...
bo szybkość rozliczania zakładów jest fenomenalna, w unibecie muszę dłużej czekać ????
 
dudasz 1

dudasz

Użytkownik
Postawiłem na Czechy i już 4.88 Ł na koncie. Ciekawe tylko jak z obrotem ????
pograłem na Ruletce i zrobiłem 6.18 Ł, puściłem over na Portugalie z Turkami, jak wejdzie zobaczymy czy wypłacą ????

e:
Jak narazie takie coś wyświetla się przy próbie wypłaty
Sorry, you cannot withdraw from your account. There are insufficient funds to cover the cost of withdrawal commissions.
Contact Us if you require further information.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Obrotu nie ma, masz w zakładce &quot;my account&quot; przycisk bonus bar... jeśli masz jakiś bonus do obrócenia, to Ci się wyświetla pasek procentowy, czyli ile już bonusu wyrobiłeś, tutaj nie było żadnego paska... czyli bonus jako freebet, zaznaczam, że jest aktywny do wypłaty w zakładce withdraw
Czuję, że warto w tym buku pograć

dudasz : to znaczy, ze nie masz na koncie środków, które pokryłyby prowizję z wypłaty
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
a jak wybralem walute dolar to juz mam po promo ? bo kod mi nie dziala
Pisze w pierwszym poście 3 FUNTY to po jakiego grzyba wybierasz sobie dolara? Zawsze ktoś musi po swojemu aby utrudniac sobie życie. Kod nie działa to znaczy że promo nie dla ciebie, napisz do supportu to moze ci ręcznie dopiszą.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
na środku ekranu pod banerem `European Championship` masz taki mały niebieski napis `Odds` a obok niego paseczek rozwijany na którym pisze, Decimals i otóż te Decimals zamieniasz na Fractions, i już masz kursy dziesiętne :spokodfhgfh:
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Może już nieaktualna promocja? Bo to na Euro miała być, kumplowi przestała działać po rozpoczęciu meczu z czechami ????


Portugalia weszła gładko ????
jeszcze
Boston Red Sox - Seattle Mariners typ 2
San Martin De San Juan - Rosario Central typ 2

i siedzi 40 funciaków ????
 
Do góry Bottom