>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Blokowanie kont w BAW ( bonus +27.36 zł)

P 0

piml

Użytkownik
Zarobiłem w BW ponad 120 zł .Skorzystałem z bonusa coś przed mistrzostwami świata za 20 zł a potem bon za 27 zł .47 zł obruciłem ponad 5 x suma wszystkich zakładów to ponad 300 zł
Czy mam szanse na wypłacenie kasy jeśli nie wpłaciłem zadnej kasy na moje konto w BW .
Nie chce stracić tych 120 zł wiec wolę się upewnić .
Aha czy warto napisac do suportu z tym samym pytaniem czy lepiej nie zwracać na siebie uwagę

Pozdrawiam
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Zarobiłem w BW ponad 120 zł .Skorzystałem z bonusa coś przed mistrzostwami świata za 20 zł a potem bon za 27 zł .47 zł obruciłem ponad 5 x suma wszystkich zakładów to ponad 300 zł
Czy mam szanse na wypłacenie kasy jeśli nie wpłaciłem zadnej kasy na moje konto w BW .
Nie chce stracić tych 120 zł wiec wolę się upewnić .
Aha czy warto napisac do suportu z tym samym pytaniem czy lepiej nie zwracać na siebie uwagę

Pozdrawiam
Najlepiej wpłać coś od siebie, pograj troche tym co wpłaciłeś i raczej nie powinno być problemu .. :p
 
P 0

piml

Użytkownik
NO chyba tak zrobię , a czy jest taka możliwość że starce i te pieniądze które tam wpłaciłem czy nie . Bo jeśli zablokują mi konto a wpłace te 40 zł to wtedy nie będzie za ciekawe , to chyba w tym wypadku wolał bym spróbować wypłaty tej kwoty co mam
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
NO chyba tak zrobię , a czy jest taka możliwość że starce i te pieniądze które tam wpłaciłem czy nie . Bo jeśli zablokują mi konto a wpłace te 40 zł to wtedy nie będzie za ciekawe , to chyba w tym wypadku wolał bym spróbować wypłaty tej kwoty co mam
Jeśli Ci zablokuja, to trzeba maila dopisać do supportu i zwrócą Ci to co wpłaciłeś
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Haha to jest niczym w porównaniu co robią te austirackie skur*******

Grałem F1 i dałem na Kubica dojedzie do mety, potem dyskwalifikacja i jak sie zachowa bWIN-najpierw mi dopisał kasę, potem odjął. No cóz jest ok.
Grałem sobie jeszcze innego singielka
kto lepszy Kubica-Heifeld i po dyskwafilikacji BWIN powinien mi oddać kasę niezależnie od wyniku a co zrobiły te skur******* zbanowali mi konto :zy3ou:
A co zrobił za ten sam zakład Gamebookers-zwrócił i przeprosił ✅ ✅
TO samo się tyczy kreczy w tenise

Co do bonusów-guzik prawda, ja wypłaciłem 234zł i było lol 0 problemów, grałem szermierkę i MLB po kursach 2,1 i opłacało sie kosza live boskie hanidcapy po kursach powyżej 2 wtedy raz dwa sie obróciło bonusa ale były tez poważne wtopy (liga Kamikadze-ruska, polska, turecka) i siatkówka.

Co do BWIN jedynie te bony mnie tam zachęcają by grać bo reszta nieeeee!!!!!!!!
Jak można miec różnice na jednym meczu tenisa (stan na godzine 10-00 na 4 godziny przed meczem Bwin kurs na 1 1,11 a Betfair 1,45)

Jedna rada-łapać bonusy i jak obrócicie je to spierniczac czym prędzej i nie dać sie skusić na jakieś tam promo że jak wpłacisz 20zł to damy Ci 20zł za free (ale trzeba bylo to obrócić w krótkim czasie 7x!!! Mission imposible)
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Potwierdzam ze BAW to typowi zlodzieje!!!! troche u nich wygrałem ale mimo to twierdze ze to OSZUSCI niesamowici!!!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Według mnie BAW to najlepszy buk . Właśnie otrzymałem od nich 2 bonusy . 1 drogą internetowa za 40 zł przy wpłacie 40 zł , a drugi drogą pocztową jako bon za 5 zł , ale dodatkowe 35 po kolejnej wpłacie . Żyć nie umierać ;-)

Swoją drogą każdy użytkownik który jest w BWIN od dłuższego czasu dostał podobno taki bonus .
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Według mnie &lt;u&gt;BAW&lt;/u&gt; to najlepszy buk . Właśnie otrzymałem od nich 2 bonusy . 1 drogą internetowa za 40 zł przy wpłacie 40 zł , a drugi drogą pocztową jako bon za 5 zł , ale dodatkowe 35 po kolejnej wpłacie . Żyć nie umierać ;-)

Swoją drogą każdy użytkownik który jest w &lt;u&gt;bwin&lt;/u&gt; od dłuższego czasu dostał podobno taki bonus .
No ja dostałem poczta ale z tego co obserwuje to sa jakies dwa rodzaje bonus 5 plu + 35 zł.A ja n.p dostalem od wpłaty 40 zl.
 
D 0

dario

Użytkownik
Po tym co tu piszecie, to się grubo zastanawiam, czy nie wyofać kasy z Bwin. Ja narazie nie miałem problemów, wszystko było wporządku bezproblemowo.
 
D 2

dybek61

Użytkownik
bwin
n
Hubert_23 napisał:
czytajcie regulaminy a nikt was nie oszuka ja zarobilem 300zł na tym bonie i elegancko mi wyplacili pozdrawiam




[shadow=yellow:31f738bb1e] bwin jest ok.,popieram Huberta,trzeba czytać dokładnie regulamin,przestrzegać go i
nie być za bardzo pazernym na wszelkie promocje,które nie dotyczą Polaków.Z tego co zauważyłem czytając forum tak nie jest.Cześć.[/shadow:31f738bb1e]
 
P 0

piml

Użytkownik
dzisiaj wysłałem im scan dowodu osobistego
otrzymalem taki emial

Szanowny Graczu!



Pana/Pani konto zakładów zostało bezpowrotnie zamknięte przez Dział Bezpieczeństwa.



Upoważnia nas do tego nastepujący punkt naszego regulaminu, który zaakceptował Pan podczas rejestracji:

&quot;ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNA/PRZETWARZANIE DANYCH
4. Spółka ma prawo wykluczyć użytkownika z uczestnictwa w całej ofercie BAW International Ltd., bez podawania przyczyn.&quot;





Informujemy jednocześnie, iż na podstawie następującego punktu regulaminu, nie jest Pan/Pani uprawniona do dokonania wypłaty z konta.




&quot;W przypadku podejrzeń o manipulację lub oszustwo oraz w przypadku naruszenia warunków handlowych, a w szczególności wielokrotnego równoczesnego uczestnictwa w grach oraz wielokrotnego otwierania kont, spółka może wykluczyć danego użytkownika z dalszych zakładów lub z udziału w dalszych grach. W takim przypadku spółka wypłaci wykluczonemu klientowi kwotę będącą równowartością stanu jego konta – z potrąceniem 10% opłaty manipulacyjnej – pod warunkiem, że kwota z konta została uzyskana zgodnie z przepisami. Darmowo przyznana kwota na koncie lub wygrana uzyskana za pomocą darmowej stawki, które zostały uzyskane niezgodnie z przepisami, przepadają w całości.&quot;









Z poważaniem,

Support Team z bwin

bez komentarza
czy można te 153 zł co miałem na koncie jakoś odzyskać , skorzystałem z tej promocji o której mowa w tym temacie
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Pana/Pani konto zakładów zostało bezpowrotnie zamknięte przez Dział Bezpieczeństwa.


Informujemy jednocześnie, iż na podstawie następującego punktu regulaminu, nie jest Pan/Pani uprawniona do dokonania wypłaty z konta.

Oni Ci napisali odpowiedz (na pytanie ktore tu zadales), a Ty sie jeszcze glupio pytasz ...
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
najprawdopodobniej uznali że tak bedzie lepiej, nie trzeba było kombinować i najlepiej wpłacać i wypłacać kontami gdzie nazwiska się zgadzają.

daje Ci zerowe szanse na wygranie sprawy..
 
P 0

piml

Użytkownik
ale wszystko się w 100% zgadzało nie było żadnego problemu z tym , dane z dowodu osobistego były takie same jak dane podane przez BAW .
 
Do góry Bottom