>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Blokowanie kont w BAW ( bonus +27.36 zł)

K 0

krzyak86

Użytkownik
W ostatnich dniach coraz więcej osób mówi o tym że BAW zablokowało im konto. Jak wiadomo, zgodnie z regulaminem nie muszą się tłumaczyć, dlaczego blokują konta. De facto taki zapis w regulaminie nie miał prawa się znaleźć, no ale to już walka z wiatrakami. W tym temacie może uda nam się ustalić z jakich głównie przyczyn są blokowane konta.
Najczęściej dotyczy to osób które skorzystały z bonusu +27.36 zł. Pojawiały się informacje, iż był to bonus tylko dla Duńczyków. Nigdzie jednak nie było o tym informacji, a pieniądze można było bez problemu zaksięgować na BAW.
Pojawiła się teoria, że konto blokują tym, którzy nie dokonali żadnej wpłaty. Ja do tej poty przelałem do BAW 150 zł. Skorzystałem z bonusu:
- przy rejestracji +70 zł,
- przy okazji mundialu +80zł,
- no i +27.36 zł.

Dzisiaj napisałem maila do BAW, zobaczymy co odpowiedzą. Może w końcu wyjaśni się do końca wciąż nierozstrzygnięta kwestia bonusów z http://www.momentsofvictory.com/ (+27.36zł) i blokowania najprawdopodobniej w związku z tym kont.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dlaczego śmierdzącego?? Baw trzyma poziom chociaż po mału bah zaczyna go wyprzedzać. Expekt dla niektórych jest dobry, dla mnie lipa. Betgun jest zdecydowanie naszybszy jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty, podoba mi sie tam, jednak mogliby poszerzyć ofertę.

Co do blokowania kont, to moim zdaniem ty, jak równierz ja nie mamy się o co martwić, bo wpłacaliśmy tam kasę. Myślę, że konta blokowane są tym użytkownikom, którzy grają tylko i wyłącznie za bonusy (tzw. pasożyci). :wink:
 
koper 29

koper

Użytkownik
zablokowali bo wygrałem 220zł stawiając na włochów że będą mistrzami, pytam się dlaczego a ci mają w dupie i nic tylko tyle że mi zablokowali, szkoda gadać teraz tylko starbet i BAH
 
roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
Dlaczego śmierdzącego?? &lt;u&gt;BAW&lt;/u&gt; trzyma poziom chociaż po mału &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt; zaczyna go wyprzedzać. &lt;u&gt;Expekt&lt;/u&gt; dla niektórych jest dobry, dla mnie lipa. Betgun jest zdecydowanie naszybszy jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty, podoba mi sie tam, jednak mogliby poszerzyć ofertę.

Co do blokowania kont, to moim zdaniem ty, jak równierz ja nie mamy się o co martwić, bo wpłacaliśmy tam kasę. Myślę, że konta blokowane są tym użytkownikom, którzy grają tylko i wyłącznie za bonusy (tzw. pasożyci). :wink:
Wiec i ja wrzuce swoje 3 grosze. Po pierwsze to nie jest niemiecki buk tylko jak juz to austriacki z oddzialami na Malcie :p Jest bardzo fajny pod wzgledem ilosci zakladow i nawigacji, jednak zdecydowane minusy to male kursy na faworytow i wiele problemow z wyplacaniem pieniedzy! Blokuja konta ludziom ktorzy nigdy nie uyzywali freebetow itp, po prostu nie mam zamiaru mowic ogrodkami - to zlodzieje. Bet-at-home - hmm... Fajny buk, nie ma problemow z kasa, nie musisz byc pelnoletni, ogolnie nie ma niczego ukrytego, masz to co widzisz, czyli srednia oferte, ale tak jak mowie sa solidni. Dla mnie zdecydowanie przoduje Gamebookers - bogata oferta, swietne kursy, mozliwosc obstawiania atrakcyjnych kursow przez P2P [pomiedzy userami, mozesz sam bawic sie w buka ;)], nie ma problemow z kasa, po prostu swienty buk. Jeszcze smialo moge polecic Betfair, jednak to nie bukmacher a gielda bukmacherska, najwyzsze kursy, co spodowane jest tym ze ustalaja je userzy, nie ma walkow z kasa, bo po co mialy by byc skoro Betfairowi nie zalezy ile wyciagniesz, bo to nie ich kasa tylko kasa innych userow ;) To tyle ode mnie ????
 
K 0

krzyak86

Użytkownik
Polecacie różnych buków. Mam pytanie jak przedstawiają się u nich zakłady na Live. Kiedys grałem jeszcze w expekt, ale tam praktycznie nie było możliwości grania Live. Podobo teraz troche się to zmieniło, ale oferta jest skromna.
 
B 0

bartek9628

Użytkownik
Ja skorzystałem z promo 27zł 16zł i nie wpłaciłem im jeszcze ani grosza i mi nie zablokowali. Może latego, że wszystko przegrałem :oops:
 
K 0

krzyak86

Użytkownik
Ja skorzystałem z promo 27zł 16zł i nie wpłaciłem im jeszcze ani grosza i mi nie zablokowali. Może latego, że wszystko przegrałem :oops:
Blokują dopiero jak chcesz wypłacić kase.

Przeczytane, zasłyszane w necie:

dla polakow to chyba wcale nie ma bonusow bo jak mi zablokowali konto to mialem doladowane tym bonusem po ok.27 zlotych i dzisiaj mi odpisali ze moge wyplacic pieniedze ale bez tego bonusa bo zostal nabyty wbrew zasada regulaminu tak wynika z tego listu
ja wczoraj na mb wyplacilem kase z baw bez bonu 27 i 17 plb , ktore zostaly na koncie i dalej moge grac . szkoda ze czekalem na wyplate na mb az 9 dni ale dobre i to ;]
Ja zrobiłam tak:

- zagrałem 5x po marnych kursach ten bonus
- wpłaciłem swoje 10E
- całosc czyli 18E na pokera
- i dorobiłem do 30E
- zleciłem wypłate na MB i kase dostałem po 3 dniach !! konta nie zablokowali
Co do tej ostaniej promocji za 17 zeta z jakiejs dunskiej strony to nie mozna z niej korzystac w Polsce, wyslali mi takiego meila

&quot;Promocja, o którą Pan pyta, jest przeznaczona wyłącznie dla duńskich użytkowników. Dlatego też informacja o niej znajduje się na duńskiej stronie w języku duńskim.&quot;
 
G 0

garbi

Użytkownik
ten bonus jest tez dla Polakow bo jak pisalem do nich wczesniej odnosnie pytan tego bonusa, to pisali sami, ze &quot; bonus 27,68 zostal zaksiegowany na Pana koncie i ze trzeba go 5 razy obrocic itp &quot; a potem chamsko blok. wczesniej kasy nie wplacalem, ale zagralem wczesniej za bonusa 7 zl jesli to ma jakies znaczenie
 
D 0

darek

Forum VIP
Nie rozumiem, czyli jak obróciłem sobie tego bonusa [27...] i mam już 70zł, wpłacę swoje 50zł to ile będę mógł wypłacić? :roll:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja to chce zrobic tak ze poczekam ze dwa miechy i moze cos wpłace i oni moze jakos zapomna o tych bonusach.

P.S Ale sadze ze dobrym rozwiazaniem jest cos wplacic bo i tak kase swoja napewno odzyskasz a bonus moze uda sie wyciagnal zawsze mozna sprobowac. 8)
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Ja to chce zrobic tak ze poczekam ze dwa miechy i moze cos wpłace i oni moze jakos zapomna o tych bonusach.

P.S Ale sadze ze dobrym rozwiazaniem jest cos wplacic bo i tak kase swoja napewno odzyskasz a bonus moze uda sie wyciagnal zawsze mozna sprobowac. 8)
Najlepszy sposób to poczekac jakis czas np. jak fcbialas 2 miechy ... wtedy wszystko ucichnie ... i wplacic cos od siebie pograc troche tym i wyplacac - Nie ma bata żeby zablokowali :!:

PS. pozatym bez sensu jest to że &quot;bonus tylko dla duńczyków&quot; .. my jesteśmy państwem w którym ten interes kwitnie w zawrotnym tempie to chyba też powinni o nas pomyśleć ???? ... a tak tylko tracą klientów .
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
trzy sprawy powinny byc uregulowane i wtedy do BAW nikt by nie mial pretensji:

1) wpis w regulaminie o blokadzie konta bo im tak wygodnie
2) blokada kolejnych promocji jesli skorzystalo sie z innej w X czasie
3) bardziej wiarygodna rejestracja (cos na wzor np. Allegro)
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
ten bonus jest tez dla Polakow bo jak pisalem do nich wczesniej odnosnie pytan tego bonusa, to pisali sami, ze &quot; bonus 27,68 zostal zaksiegowany na Pana koncie i ze trzeba go 5 razy obrocic itp &quot; a potem chamsko blok. wczesniej kasy nie wplacalem, ale zagralem wczesniej za bonusa 7 zl jesli to ma jakies znaczenie

tak niemozna kozystac czesciej ni z 60 dni z bonusów darmowych j awyplacylem juz 240zl z bonusu i niebylo problemu....
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
Ja ugrałem z tego bonusa 50zł i jak myslicie. Czy jak wpłace swoje 40 złoty na konto BAW i pogram troche powiedzmy za 10 złotych i będe chciał wypłacić cała sumę to mogą zabrać mi te pieniądze ugrane dzięki bonusowi i te które wpłaciłem ??
 
D 0

darek

Forum VIP
Ja ugrałem z tego bonusa 50zł i jak myslicie. Czy jak wpłace swoje 40 złoty na konto BAW i pogram troche powiedzmy za 10 złotych i będe chciał wypłacić cała sumę to mogą zabrać mi te pieniądze ugrane dzięki bonusowi i te które wpłaciłem ??
Tak samo chcę zrobic ale nie wiem czy mi się uda. ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Trzeba było założyć konto u porządnego buka jak np Betgun, a nie u śmierdzącego niemca w &lt;u&gt;BAW&lt;/u&gt; 8)
polecam rowniez gamebookers.

nie slyszalem aby komus zamkneli konto z takiegos &quot;blahego powodu&quot;

ogolnie buk warty polecenia

obszerna oferta i oczywiscie nie robia takich &quot;trikow z kontami jak baw&quot;
 
K 0

krzyak86

Użytkownik
Kilka ciekawych punktów regulaminu dotyczących bonusów w BAW, na które zapewne niewszyscy zwrócili uwagę:

1. Darmowe stawki na zakłady lub gry oraz kwoty uzyskane w wyniku akcji marketingowych przeprowadzonych przez spółkę mogą być użyte do obstawiania zakładów, lecz nie mogą być przelane na konto bankowe lub wypłacone.

3. Jeśli stawki zostaną wniesione na wszystkie możliwe wyniki na betandwin (np. stawka na „1” i „2” na mecze tenisowe / w kasynie stawka na czarne/czerwone lub parzyste/nieparzyste, w loterii stawka na &quot;czerwony wygra&quot;, &quot;żółty wygra&quot;, &quot;biały wygra&quot;, &quot;bez dominującego koloru&quot;, &quot;żadne czerwone kulki&quot;, &quot;żadne żółte kulki&quot; i &quot;żadne białe kulki&quot;), zakłady takie nie upoważniają do wypłaty osiągniętej w ten sposób wygranej lub do otrzymania bonusu.

4. W przypadku wszystkich darmowych stawek na zakłady lub gry oraz bonusów marketingowych obowiązuje zasada, że przez okres 60 dni jedna osoba może zrealizować tylko jedną darmową stawkę na zakłady/bonus marketingowy. Dopiero po upływie tego terminu można realizować dalsze darmowe stawki na zakłady lub gry/bonusy marketingowe. Jeśli zostanie uzyskana wygrana, a przy tym zostanie naruszony przepis o 60-dniowej karencji dla darmowych stawek na zakłady lub gry/bonusów marketingowych, spółka zastrzega sobie prawo do zatrzymania wygranej.

Mnie szczególnie dotyczy pkt. 4. Skorzystałem z bonusu rejestracyjnego, a nastepnie tego z mistrzostw świata(+80 zł). Skoro zgodnie z powyższym punktem regulaminu nie byłem do niego upoważniony to po jaką cholerę przysyłali mi maile i zapraszali do skorzystania z tego bonusu po zarejestrowaniu sie na ich stronie :x Do supportu napisałem dwa dni temu, odpowiedzi się jeszcze nie doczekałem. Nie polecam nikomu tego buka!
 
Do góry Bottom