>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Blokada Konta.

L 0

lolek121

Użytkownik
Witam Serdecznie.
Jakis czas temu zostało mi zablokowane konto na bwinie, powód: zła data urodzenia wpisana przy rejestrze! Wyslalem wszystkie dane potrzebne aby wyplacili pieniądze które chcieli, lecz w regulaminie pisze o tym ze konto zostaje usunięte i mogą nie wypłacić pieniedzy z konta. Jakie mam szanse na to aby je wypłacili? Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam.
 
L 0

lolek121

Użytkownik
ale chodzi o to ze tego nie zrobiłem bo duplem się przy rejestracji i po wysłaniu skanu dowodu dostałem e-maila ze zamknęli mi konto za zła datę urodzenia wpisana! i teraz czekam na ich odp co do wypłaty pieniędzy z mojego konta. Dla tego założyłem ten temat aby poznać wasza opinie, czy mi wypłaca ta kasę czy nie. Serdecznie pozdrawiam.
 
Z 0

zbikuuu

Użytkownik
Powiem Wam, że wystarczy z nimi trochę popisać, że pomyliłeś się, że chcesz dalej korzystać z ich usług, nie wspominać, że chcesz od razu wypłacać.
I sądzę, że Ci pójdą na rękę.
Wypowiadam się, bo miałem z bwin taki właśnie przypadek.
Założyłem konto, źle wpisałem nazwisko (literówka) i system pod koniec rejestracji się zawiesił, więc myślałem, że się nie zarejestrowałem. Po jakimś czasie postanowiłem ponownie spróbować, udało się. Wpłaciłem kasę, dostałem bonus, zacząłem obracać patrz wygrywać, a jak doszło do wypłaty to poprosili o dowód - wysłałem i okazało się, że mam dwa konta .
W telegraficznym skrócie chodziło o błędne nazwisko, wypłatę środków, zablokowanie obu kont i posądzenie mnie jako gracza o próbę wyłudzenia drugiego bunusu - jako, że jeden użytkownik, dwa konta.
Pisałem do nich, długo, treściwie, na temat, systematycznie się przypominając i spokojnie odpisywałem na ich szablonowe mail. Cały proceder trwał grubo ponad 2 tygodnie.
Wynik: zamknęli mi nowe konto, odblokowali mi stare konto, pieniądze z nowego przeksięgowali mi na stare konto, poprawili nazwisko i po jakimś czasie na moją prośbę szybko zrealizowali wypłatę pieniędzy.

Abstra***ąc od mojej sytuacji, chodzi mi o to, że warto pisać, &#39;męczyć&#39; i prosić - to Tobie ma zależeć, nie im.
 
L 0

lolek121

Użytkownik
Tak, właśnie pisze do nich cały czas, upominam się o pieniądze które są na koncie (3,5tys+). A co do tego aby przywrócili mi możliwość korzystania z konta? Niestety moje konto zostało już bez powrotnie zablokowane. A wiec juz nie pisze o możliwości odzyskania konta. Jedyne moje wiadomości do nich przesyłane to o to czy wiedza już coś w sprawie wypłaty z Działu Finansowego moich pieniądzach. a Odp. póki co tak :
Przypominam rowniez, ze przeslane przez Pana dane bankowe zostaly przekazane juz do naszego Dzialu Finansowego. Kiedy otrzymamy odpowiedz w sprawie wyplaty z zablokowanego konta, niezwłocznie skontaktujemy się z Panem.
 
Do góry Bottom