>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Blokada Konta.

L 0

lolek121

Użytkownik
Witam Serdecznie.
Jakis czas temu zostało mi zablokowane konto na bwinie, powód: zła data urodzenia wpisana przy rejestrze! Wyslalem wszystkie dane potrzebne aby wyplacili pieniądze które chcieli, lecz w regulaminie pisze o tym ze konto zostaje usunięte i mogą nie wypłacić pieniedzy z konta. Jakie mam szanse na to aby je wypłacili? Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam.
 
L 0

lolek121

Użytkownik
ale chodzi o to ze tego nie zrobiłem bo duplem się przy rejestracji i po wysłaniu skanu dowodu dostałem e-maila ze zamknęli mi konto za zła datę urodzenia wpisana! i teraz czekam na ich odp co do wypłaty pieniędzy z mojego konta. Dla tego założyłem ten temat aby poznać wasza opinie, czy mi wypłaca ta kasę czy nie. Serdecznie pozdrawiam.
 
Z 0

zbikuuu

Użytkownik
Powiem Wam, że wystarczy z nimi trochę popisać, że pomyliłeś się, że chcesz dalej korzystać z ich usług, nie wspominać, że chcesz od razu wypłacać.
I sądzę, że Ci pójdą na rękę.
Wypowiadam się, bo miałem z bwin taki właśnie przypadek.
Założyłem konto, źle wpisałem nazwisko (literówka) i system pod koniec rejestracji się zawiesił, więc myślałem, że się nie zarejestrowałem. Po jakimś czasie postanowiłem ponownie spróbować, udało się. Wpłaciłem kasę, dostałem bonus, zacząłem obracać patrz wygrywać, a jak doszło do wypłaty to poprosili o dowód - wysłałem i okazało się, że mam dwa konta .
W telegraficznym skrócie chodziło o błędne nazwisko, wypłatę środków, zablokowanie obu kont i posądzenie mnie jako gracza o próbę wyłudzenia drugiego bunusu - jako, że jeden użytkownik, dwa konta.
Pisałem do nich, długo, treściwie, na temat, systematycznie się przypominając i spokojnie odpisywałem na ich szablonowe mail. Cały proceder trwał grubo ponad 2 tygodnie.
Wynik: zamknęli mi nowe konto, odblokowali mi stare konto, pieniądze z nowego przeksięgowali mi na stare konto, poprawili nazwisko i po jakimś czasie na moją prośbę szybko zrealizowali wypłatę pieniędzy.

Abstra***ąc od mojej sytuacji, chodzi mi o to, że warto pisać, &#39;męczyć&#39; i prosić - to Tobie ma zależeć, nie im.
 
L 0

lolek121

Użytkownik
Tak, właśnie pisze do nich cały czas, upominam się o pieniądze które są na koncie (3,5tys+). A co do tego aby przywrócili mi możliwość korzystania z konta? Niestety moje konto zostało już bez powrotnie zablokowane. A wiec juz nie pisze o możliwości odzyskania konta. Jedyne moje wiadomości do nich przesyłane to o to czy wiedza już coś w sprawie wypłaty z Działu Finansowego moich pieniądzach. a Odp. póki co tak :
Przypominam rowniez, ze przeslane przez Pana dane bankowe zostaly przekazane juz do naszego Dzialu Finansowego. Kiedy otrzymamy odpowiedz w sprawie wyplaty z zablokowanego konta, niezwłocznie skontaktujemy się z Panem.
 
Do góry Bottom