>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bingo w Expekt - zgarnij 2 euro bonusu

luniu 20

luniu

Użytkownik
Po co wy się zgłaszacie jak to nie aktualne narazie promo ?? Dostał już ktoś te 2 euro za tą niedawną edycje ??
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
zgłosiłem sie 3tyg temu wysłałem dane i nic????
Podałeś tylko ID gracza i myślisz, że otrzymasz bonus? W pierwszym poście jasno jest napisane jakie dane należu podać? Jeżeli bonus leży na ziemi, a Wy nie potraficie go podnieść to ja nie mam więcej pytań....
Poanowie, niektórzy z Was powinni wrócić do podstawówki i nauczyć się czytać ze zrozumieniem...
Bonus z 3 tury do max 24h powinniście dostać.
karauak, jeżeli tak twierdzisz to po co brałeś udzial w promocji? Daj sobie na wstrzymanie takimi tekstami, troche cierplliwości a bonus otrzymasz...
 
K 12

karauak

Użytkownik
&quot;uderz w stol ...&quot;
:]
W stwierdzeniu : &quot;jaki bukmacher taka promocja&quot; nie ma nawet ziarna obrazy, a odczyt przeslania jest uzalezniony w calosci od osoby czytajacej
Tak wiec sorry WINETU
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Całkiem na początku tego wątku można przeczytać takie coś :
Bonusy będą przyznawane raz w tygodniu, w ciągu 48 godzin od przesłania listy wylosowanych użytkowników.

Już chyba z 3, 4 dni mineło .... jak robi sie jakieś promo to się wpłaca ludzią po te 2 E po w ciągu 48 h jak jest w pierwszym poście napisane, a nie się ludzi robi w balona.... zresztą i tak mi juz zwisa te 2e.. są inne lepsze promocje.. ;P
 
Do góry Bottom