>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bilety , wrażenia po losowaniu

kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
To jest Aukcja Prywatna i nie można zalicytować chyba że gośc po omówieniu dopusci cie do kupna. Jakby było kup teraz za 390zl to po 2 minutach juz by nie bylo biletu :spokodfhgfh:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
a tak, niezauwazylem ze prywatna.
Wiem ze zabroniona jest sprzedaz biletow (regulamin allegro i regulamin kupbilet.pl) jednak niektorzy sprzedaja je poprostu podajac w aukcji &#39;bilet na euro polska-austria&#39;,tylko niektorzy starzy wyjadacze wiedza co i jak i dawaja koszulki, loga itp + gratis bilet
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
pozwolę sobie przytoczyć sprawę z innego forum
co o tym myślicie?
&quot;
Kilkaset osób &quot;wylosowało&quot; wielokrotne bilety, toc to przecież matematycznie jest niemozliwe.
Przecież panowie to jawne draństwo.Zostalismy oszukani.
lista &quot;wygranych&quot; http://euro.kupbilet.pl/
wo***** milena 09PX.ULZY
wo***** milena 09PW.UXZW
wo***** milena 09PX.8UZL
wo***** milena 09PX.GIZK
wo***** milena 05ZD.RZZS
Fi*** Iwona 045K.AXYP
Fi*** Iwona 045I.NGYW
Fi*** Iwona 045J.IBUW
Fi*** Iwona 045J.TZUF
Fi*** Iwona 045K.1PUD
Fr**** Radoslaw J 059B.XNYT
Fr**** Radoslaw J 059A.WYUX
Fr**** Radoslaw J 059B.OTUH
Fr**** Radoslaw J 059A.DMYH
BA**** ZBIGNIEW 098N.WJYF
BA**** ZBIGNIEW 098N.JDYV
BA**** ZBIGNIEW 098M.UPUE
BA**** ZBIGNIEW 098N.9PYC
ko* ewa 07KB.MDZM
ko* ewa 07KB.KHZX
ko* ewa 07KB.FIZY
ko* ewa 07KB.JPZA
ko* józefa 07KA.ODZL
ko* józefa 07KA.NVZX
ko* józefa 07KA.RTZH
ko* józefa 07KA.LGZC
ko* tomasz 07KA.2GZL
ko* tomasz 07KA.4CZE
ko* tomasz 07K9.YGZZ
ko* wojtek 08OD.9NYL

Jak widac wyzej rodzinka ko*( czyja k.u... mac pytam ?) wylosowała aż 24 bilety !!!!
We wszyskich zgloszeniach nawet nie umial napisac danych z dużej litery. &quot;
&quot;A wcześniej w jednej chwili (059A-O59B) czterech nieznanych sobie Radoslawów Fr**** postanowiło złożyć zamówienia i dla żartu wpisać gratis literkę &quot;J&quot;. I mimo, że szanse trafienia było jak 1 do XX tysięcy całkiem przypadkiem czterech z nich wygrało
Fr**** Radoslaw J 059B.XNYT
Fr**** Radoslaw J 059A.WYUX
Fr**** Radoslaw J 059B.OTUH
Fr**** Radoslaw J 059A.DMYH &quot;
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dzień Dobry,
Chciałbym zwrócić Państwa uwagę na następującą sytuację. Przed losowaniem zapewniano, że w celu umozliwienia obejrzenia meczów EURO jak największej ilości kibiców nie można będzie wylosować biletu na więcej niż jeden mecz. Oto cytat:
&quot;Istotne jest to, że nie można wylosować biletów na dwa lub trzy spotkania. Kto wylosuje już jeden - na przykład na mecz z Niemcami - nie weźmie udziału w losowaniu wejściówek na następne spotkania. Wszystko po to, żeby mecze Polaków obejrzało jak najwięcej kibiców z Polski.&quot;
Tymczasem przeglądając listę zwycięzców widać, że to się nie sprawdziło, oto przykłady:
oc******* maciej 03HU.LWUD
oc******* maciej 03HT.EMYT
oc******* maciej 03HV.PWUH
oc******* maciej 03HV.WZUA
Pi******** Zdzisława 082X.AHZV
Pi******** Zdzisława 082X.0FZY
Pi******** Zdzisława 082X.3BZF
Pę**** Sławomir 0906.KUUG
Pę**** Sławomir 0907.CBUY
Pę**** Sławomir 0905.PWUU
PE********* STANISLAW 08OJ.UHUN
PE********* STANISLAW 08OL.HUYJ
Pa******* Adam 03SJ.8LUA
Pa******* Adam 03SL.7GYJ
Pa******* Adam 03SJ.THYS
pa***** przemysław 036J.4UZV
pa***** przemysław 036J.0OZO
pa***** roman 03E1.SGUM
pa***** roman 03E1.ZTYE
pa***** teresa 03L8.5IYM
pa***** teresa 03L8.4LUE
I wiele wiele innych.
Z pewnością można powiedzieć, że są to te samy osoby, widać to po pisowni, zastosowaniu małych i WIELKICH liter, pisaniu imion z dużej lub małej litery, bardzo bliskich numerach identyfikacyjnych.
Proszę o zainteresowanie się ta sprawą. Chcemy mieć równe szanse.
Pozdrawiam,
Damian oni to specjalnie zrobili, najpierw z duzej litery nazwisko potem z malej, by byc uwzglednionym w losowaniu
 
matihno93 0

matihno93

Użytkownik
Nie no wku....em sie, jak jeszcze zobaczylem na jaka jest to skale... Ja takze kiedy szukalem siebie na tej liscie spotkalem sie z taką osoba i jestem bardzo ciekawy co powiedza na to ludzie z PZPN-u czy kupbilet.pl Powinno sie cos z tym zrobic bo pewnie te osoby co dostana wieksza liczbe biletow czesc sprzedadza za grube pieniadze. Nie moze tak byc ze uczciwi i prawdziwi kibice nie pojada na euro bo jacys debile pozakładali kilka kont a niestety nie wszyscy beda mogli sobie pozwolic na tak drogi bilet.
 
J 0

jurnyjurek

Użytkownik
&quot;Witam wszystkich!! Wylosowałem 2 bilety na mecz z Niemcami 3kategorii. Mam wesele brata dzień przed meczem więc lipa.Chętnie zamienie się z kimś na mecz z Austrią lub Chorwacją albo sprzedam bilety.gg1411786
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
My bedziemy kibicowac z naszych miast az nas usłysza w Austrii!!! NIe potrzebujemy biletów od PZPN&#39;u !!!
 
patefon 0

patefon

Użytkownik
Siema !! mam do was pytanie !! jak myslicie do kiedy moge zmienic dane na jakie ma przyjsc bilet ??!! wplacilem juz pieniodze ale niewiem czy bede mogl jeszcze zmienic dane wysyłki np za 2tyg?? W regulaminie niemoge nic o tym znalezc !! prosze o odp !
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Też nic nie wiem ;/ Rejestrowałem konto na siostrę a ona nie chce teraz jechać ;/ Zapytanie wysłałem już w piątek ale do tej pory nie odpisali ...
Acha ta polska profesjonalność ...
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
Ja też mam fuksa, wylosowałem bilet ćwierćfinałowy 1A-2B (19.06.08 Bazylea), więc pozostało mi tylko kibicoawc by nasi zajęli 2 miejsce w grupie
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
&quot;Wejściówki są imienne, ale UFA zapowiedziała, że nie będzie kontrolować, kto z nich korzysta. Dlatego bilety mogą pojawić się na różnego rodzaju aukcjach.
&quot;
DObra wiadomosc dla nas ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
E tam ja nie chcę wystawiać na aukcje bilecików tylko być pewien, że osoba mi towarzysząca bez problemów wejdzie na stadion by obejrzeć 1 wygraną na szwabami :p
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Powinna wejsc, nie beda sprawdzac a jak cos to zawsze sie dogadasz, ze &#39;tamta&#39; osoba sie rozchorowała czy cos ????
 
Do góry Bottom