>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Bilety na Euro 2008

filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Czy ktos wie dokładnie gdzie kiedy i za ile $$ mozna zamawiac bielty na euro 2008 wiem ze chyba gdzies na stronie UEFA ale dokładniej niewiem
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Z tego co ja wiem to dopiero zostały ustalone ceny.Napewno po losowaniu grup ktore odbedzie sie 2 grudnia bedzie wiadomo wiecej
Filip wybierasz się ? ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Hhahahaha ???? Całą ekipą, zrobimy flagi: forum.bukmacherskie.com kobicuje reprezentacji etc. Będzie komedia ???? A zarazem reklama :p Tylko czy 70 osób pojedzie :O ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
No ja tam sie zamierzam wybrac tylko własnie te bilety jest ich niewiele bo stadiony mieszczą głównie po 30 tys osób tylko we Wiedniu 50 tys i w Basel 40 tys. Losowanie grup niedługo wiec trzeba bedzie bilety próbowac zamówic jak najszybciej odrazu jak bedą bo bedzie ich niewiele :/ cała pula 1 000 000 z czego dla UEFA sponsorów itp itd jest koło 30% wiec zostaje 700tys na duzo panstw czyli nie za wiele. Tylko zeby nie było znowu czegos takiego ze bilety są sprzedawane przez PZPN bo bedzie porazka znowu do 50% osub wylosowanych bilety nie dojdą bo przesi bedą brali bilety dla roddzin znajomych znajomych znajomych itd
Euro 2008 : podsumowanie pierwszej tury sprzedaży biletów
W pierwszym etapie sprzedaży biletów (od 1 do 31 marca za pośrednictwem internetu) było dostępne 330 tysięcy wejściówek.
Zainteresowanie biletami było tak duże, że ten kto dostanie bilet będzie mógł mówić o sporym szczęściu.
Złożono bowiem ponad 10 mln zamówień na bilety ze 142 krajów naszego globu. Po prostym przeliczeniu daje to 30 chętnych na jeden bilet.

Bedzie jeszcze jedna sprzedaz 40% biletów trafi do federacji krajów które zakfalifikowały sie do euro i pewnie w polsce bedzie sprzedac niestety przez PZPN
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Euro 2008: oświadczenie PZPN ws. biletów

PAP /17:49
PAP/ Andrzej Grygiel
PAP
Polski Związek Piłki Nożnej opublikował oświadczenie, w którym informuje, że nie prowadzi jeszcze sprzedaży biletów na mecze z udziałem reprezentacji Polski podczas mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii. Związek nie przyjmuje również zamówień na wejściówki.
&quot;Liczba, a także procedura sprzedaży biletów na mecze z udziałem biało-czerwonych w Euro 2008 zostanie przedstawiona krajowym federacjom przez UEFA w połowie grudnia. O szczegółach dystrybucji prowadzonej za pośrednictwem PZPN poinformujemy w odrębnym komunikacie po przygotowaniu zgodnego z wytycznymi UEFA systemu sprzedaży biletów&quot; - głosi oświadczenie PZPN.
Związek podziękował również kibicom za wsparcie drużyny w eliminacjach ME.
źródło onet.pl
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Podobno PZPN ma w połowie grudnia podać informację jak będzie wyglądała sprawa z biletami.
Również bardzo jestem zainteresowany. Szkoda że tylko jeden mecz gramy w Wiedniu, bo to największy stadion w Austrii i przypada najwięcej biletów.
Również warto rozglądać się po angielskich stronach, bo oni swoją pule z pewnością będą chcieli sprzedać.
 
Do góry Bottom