>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biegi narciarskie

Status
Zamknięty.
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Jutro królewski bieg. Zanosi się na pojedynek kowalczyk-bjergen. Ale jak to kiedyś bohdan tomaszewski odpowiedział na pytanie dziennikarza- Kto wygra, małysz czy hanawald? - &quot;A może ten trzeci!?&quot;. I wygrał amman
Sarinen, kuitunen, smigun też nie odpuszczą i będą mieszać. Macie jakieś przemyślenia na jutro?

Ja myslę ,że te trzy (Sarinen, kuitunen, smigun)co wymieniłeś to nic nie namieszają
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Pefffka tygodnia ;) : (Tobet) Justyna Kowalczyk w TOP3 1,22
Ew. jako surebet :
Kowalczyk win 2,10 (Unibet)
Bjoergen win 3,30 (Bwin - wczoraj było 4,00 ???? ) wychodzi w sumie 1,28
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Ja osobiście dzisiaj stawiam na J.Kowalczyk po kursie 2.25 w STS-ie , Jak to mówią do trzech razy sztuka. O formę się nie obawiam, jedynie co może stanąc jej dzisiaj na drodze to ten gęsty śnieg który wczoraj padał konkretnie podczas biegu biathlonistów. No ale czekamy na złoto i myślę że się dzisiaj doczekamy bo jak nie dziś to kiedy ? ???? Do tego dorzucam Bjoergen że będzie stała na podium po kursie 1.35 ! ;) A nam nie pozostaje nic tylko oglądac dzisiaj i trzymac kciuki !!
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ja osobiście dzisiaj stawiam na J.Kowalczyk po kursie 2.25 w STS-ie , Jak to mówią do trzech razy sztuka. O formę się nie obawiam, jedynie co może stanąc jej dzisiaj na drodze to ten gęsty śnieg który wczoraj padał konkretnie podczas biegu biathlonistów.
im trudniejsze warunki atmosferyczne to wydaje mi się większe szanse Justyny także śnieg nie powinien jej tutaj za bardzo przeszkadzać ;) tylko wszystko będzie zależeć od smarowania
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
im trudniejsze warunki atmosferyczne to wydaje mi się większe szanse Justyny także śnieg nie powinien jej tutaj za bardzo przeszkadzać ;) tylko wszystko będzie zależeć od smarowania
Oczywiście zgadzam się z tobą ! Jednak z ostatnich wypowiedzi naszej zawodniczki wynika że wolała by jechac na trasie na której panują cały czas podobne warunki !
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Ja myslę ,że te trzy (Sarinen, kuitunen, smigun)co wymieniłeś to nic nie namieszają

chociaż z drugiej strony taka Smigun w zasadzie dwa tygodnie wypoczywała,kiedy pozostałe w tym czasie wypruwały flaki w innych biegach,do tego te łatwe ,a trudne dla Kowalczyk ,ostatnie 5km trasy,ale jestem pełen nadziei,że to nie będzie juz miało znaczenia i Nasza wygra
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Oczywiście zgadzam się z tobą ! Jednak z ostatnich wypowiedzi naszej zawodniczki wynika że wolała by jechac na trasie na której panują cały czas podobne warunki !
ale warunki zapewne będą równe przez całą trasę i dla wszystkich. ma padać śnieg i to przez całe zawody więc równe warunki dla każdej zawodniczki (tj śnieg ) powinny być pewne ????
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Dziś czeka nas bieg na 30 km techniką klasyczną i szansa na złoto dla Justyny Kowalczyk. Szansa jest całkiem realna, zwłaszcza, że Justyna jest lepsza w stylu klasycznym. Kowalczyk zasługuje na to złoto, jest w dobrej formie i jeżeli tylko smarowanie będzie dobre ( to co wspomniał Konrad) powinno być dobrze. Spodziewane są opady deszczu i śniegu co może trochę przeszkadzać ale dla Justyny &quot;im trudniej, tym łatwiej&quot;.

Justyna Kowalczyk win @ ~2.2
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Właśnie ja też szukam typów przeciwko Kalli, ona słabo biega klasykiem i także słabo na 30 km, nie zdziwi mnie jak nie ukończy, widać było ile straciła klasykiem w biegu łączonym a dziś to dobre że właśnie tym stylem zawodniczki biegną.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Wydaje mi się że jak bierzemy jakąś parę to można porównać sobie poprzedni sezon, tam biegły pod koniec na 30km klasykiem, lub w tym sezonie na 15km klasykiem też był bieg.

andrzej78 co do twojego typu to wydaje być się świetny. W tym roku na 15km Longa miała 31 sekund przewagi nad Kalla, a w poprzednim sezonie na 30km Longa była 6 a Kalla 11 i różnica była 33 sekundy.

Z tego co widać dziś groźne mogą nie być Finki a znów Steira... no i oczywiście Bjoergen.

Z relacji co czytałem z wyścigu przed rokiem na MŚ to bardzo duża grupa biegnie ze sobą przez 20 nawet 25km i dopiero później jest narzucane dużo szybsze tempo.

Nie jestem takim optymistą że Kowalczyk dziś wygra.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jeżeli zawodniczki będą biegły razem przez 20-25 km to szanse na zwycięstwo Justyny są mniejsze. Bjoergen jeżeli w pewnym momencie odskoczy to nikt jej nie dogoni. Justyna powinna po 10-15 km spróbować narzucić własne tempo i rozpocząć ucieczkę.

Dzisiaj albo Marit albo Justynka ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Właśnie ja też szukam typów przeciwko Kalli, ona słabo biega klasykiem i także słabo na 30 km, nie zdziwi mnie jak nie ukończy, widać było ile straciła klasykiem w biegu łączonym a dziś to dobre że właśnie tym stylem zawodniczki biegną.
Teresa Johaug-Charlotte Kalla
z 1,6 na 1,45 spadło.

Ja dodam tylko, że dziś biegną 2 trasami, więcej jest napisane o tym na onecie. Radzę poczytać ;)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Krzysztof1985 tylko czy to jakaś różnica że 2 trasami ? Według mnie żadna, niebieska i czerwona i ta druga trudniejsza bo podbiegi... ale biegną klasykiem i 30km i najprawdopodobniej w trudnych warunkach.

Więc dla mnie ten szczegół kompletnie nie przydatny
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Jutro jest bieg mężczyzn na 50 km klasykiem .
Wydają się dwa fajne typy :
Bauer - miejsce 1-2 kursik 1,55
Northung - miejsce 1-3 kursik 1,6
Co myślicie o tym ? Może macie jakieś ciekawe pary na jutrzejszy bieg. Bauer to chyba pewniak jak kowalczyk i bjoergen u kobiet. Podobnie z Norwegiem , on lubi długie dystanse.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jutro jest bieg mężczyzn na 50 km klasykiem .

Wydają się dwa fajne typy :

Bauer - miejsce 1-2 kursik 1,55

Northung - miejsce 1-3 kursik 1,6

Co myślicie o tym ? Może macie jakieś ciekawe pary na jutrzejszy bieg. Bauer to chyba pewniak jak kowalczyk i bjoergen u kobiet. Podobnie z Norwegiem , on lubi długie dystanse.
Veerpalu Top 3 na jutro.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Ja znalazłem chyba dobry typ :
Vylegzhanin miejsce 1-10 kursik 2 .
On w pucharze świata na 15 i 30 km był 2 i 3 więc myślę że i dzisiaj powalczy
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Im bliżej biegu tym ,moja wiara w zwycięstwo Bauera wzrasta,a że podoba mi się olimpijska forma Olsona,
to opcja z ladbrokes
win Bauer drugi Olson @13
Wielu zwolenników ma dzis Estonczyk Verpalu,sam moze aż tak nie jestem przekonany do Niego,ale może ?
i tu opcja z ladbrokes win Bauer drugi Verpalu @ 15
50km - to jest najbardziej loteryjny bieg długi,jakiekolwiek by nie było rozstrzygnięcie,to mnie, na pewno nie zdziwi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom