>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami Biegi narciarskie 2023/2024 - temat zbiorczy

maniek81 327,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Ode mnie dziś propozycje tylko z biegu kobiet...

Sundling - Ribom [1] 1.42 sts
Widać było podczas TdS, że im dalej tym Ribom ciężej. Wczoraj także w sprincie w biegu finałowy się nie liczyła. Dzisiaj myślę że może być podobnie, w momebcie kiedy tempo pójdzie w górę. Jak dla mnie Sundling w tej parze będzie lepsza.

Eiduka - Laukli [1] 1.50 sts
Obie wczoraj odpuściły start w sprincie. Na przestrzeni sezonu to jednak Łotyszka prezentuje się lepiej i myślę, że dziś będzie podobnie. Laukli to jak wiadomo głównie specjalistka od wspinaczki pod Alpe Cermis, a pozostałe biegi już bez fajerwerków.

Karlsson - Hennig [1] 1.55 sts
Frida wczoraj znakomicie w sprincie, więc dziś też powinna być wysoko. Podczas drugiej części TdS spisywała się świetnie i widać, że dyspozycję utrzymała.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1311
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Zrzut ekranu 2024-01-20 124847.png
Karlsson opisana wyzej,Svahn gdyby dziś wygrała nie zdziwiłbym się.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +575
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
1705824967774.png
men
Italia : Noeckler, Barp, Dapra, Pellegrino
Francja : Schely, Lapalus, Desloges, Jouve ,wydaje się ze sztafeta włoska bardziej zbilansowana.

women
Niemki u siebie,Norwezki w słabej formie
 
Ostatnia edycja:
maniek81 327,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Niemcy K - Finlandia K [1] 1.37 sts
Niemki w składzie z Hennig i Carl powinny bez problemu zrobić różnicę na plus. Finki skład bez Niskanen. Kurs nie powala, ale można spokojnie dorzucać do czegoś w dublu, triplu.

Niemcy K - Norwegia K [1] 1.45 forbet
Niemki powinny dzisiaj zameldować się drugie na mecie. Norweżki słaby skład. Jeszcze wczoraj wieczorem była awizowana Heidi Weng, ale wypadła ze składu. Tiril też bez formy, a sama Bergane tego nie uciągnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1528
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
1705827480198.png

U Norweżek wypadła ze składu H.Weng ,za nią Myhrvold ,ktora wczoraj słabiutko
Włoszki wydaja się w lepszym zestawieniu tutaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1651
maniek81 327,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Finlandia I - Szwajcaria I [1] 1.55 fortuna
Tak jak napisałem, od drugiej zmiany nie było złudzeń, kto będzie lepszy

Sztafeta mieszana. Idę tu zdecydowanie w stronę Finlandii. Pierwsza zmiana porównywalna i nie powinno tu być dużej różnicy. Druga zmiana, to już zdecydowanie przewaga Finlandii. Niskanen powinna zrobić dużą przewagę nad Weber. Na trzeciej u Finów Hyvarinen, który nie powinien stracić tego co wypracuje Kertu. Na moje może nawet zyskać, bowiem biegnąc z przodu i mając szansę na dobry wynik motywacja będzie większa niż u Klee. Ostatnia zmiana to Parmakoski, która spokojnie powinna utrzymać przewagę nad Faehndrich.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1696
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
1706245880394.png

W sztafecie Francji teoretycznie najsłabszy punkt to 2 zmiana,ale i Włosi tu nie mają czym sie pochwalic.(wywrotka Claudel polozyła zakład,a i Dolci nie dała nic )
Szwecja wystawiła najsilniejszy skład jaki mogła.
Norwegia 1 kontra Norwegia 2-u panów remisowo,u pań widze przewagę w zestawie kobiecym Norwegii 1.
4 para,podebrana (patrz wyżej)

Rozważam też
Finlandia 2-Niemcy 1 @2.29
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +436
maniek81 327,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Karlsson - Weng T. U. [1] 1.67 sts
Szwedka wczoraj dobrze wyglądała w sztafecie, więc liczę na podtrzymanie trendu z Oberhofu, gdzie spisywała się wyśmienicie. Weng z kolei wczoraj nie dała rady na swojej zmianie, co pokazuje, że nadal jest daleka od swojej optymalnej dyspozycji. Patrząc na to gdzie są obie zawodniczki, to Frida powinna dziś być wyżej.

Chanavat - Pellegrino [1] 1.35 sts
Francuz klasa sama w sobie. Ostatnie starty to świetna dyspozycja. Wczoraj sobie nie startował, zbierał siły na dzisiaj. Włoch pobiegł na pierwszej zmianie i nie pokazał nic szczególnego, stracił do czołówki. Jego forma też jest niższa, niż to do czego nas przyzwyczaił. Będzie ciężko o finał dla Pellegrino, a Francuz moim zdaniem powinien się w nim znaleźć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2505
maniek81 327,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Kursy na dzisiaj nie powalają...

Diggins - Carl [1] 1.42 sts / 1.33 fortuna
Skoro styl dowolny, to mocne argumenty ze strony Jessie. Myślę, że dziś będzie się biła z Fridą o zwycięstwo, ale która z nich zwycięży o tym zdecyduje dyspozycja dnia, albo zmysł taktyczny. Cała reszta myślę, że nie ma szans z tą dwójką. Obie mają świadomość, że nie mogą zostawić wszystkiego na samą końcówkę, bowiem wtedy Svahn jest w stanie ograć je mocnym finiszem. Myślę jednak, że obie postanowią odjechać całej stawce, a wtedy Jessie spokojnie będzie wyżej od Carl.

Karlsson - Andersson [1] 1.14 fortuna / 1.12 sts
Z reguły nie ruszam takich kursów, jednak tu aktualna dyspozycja obu pań jest bardzo duża, więc można to zagrać na zbicie podatku.

Krueger - Andersen [1] 1.40 fortuna
Czas na dobry występ Kruegera, bo ten sezon trochę stracony. Jak, że dziś styl dowolny, to powinien dziś walczyć o podium i liczę, że będzie wyżej od kolegi, bo po prostu ma więcej atutów po swojej stronie.

Nyenget - Pellegrino [1] 1.45 fortuna / sts
Typ z uwagi na słabą formę Pellegrino o czym pisałem wczoraj przy okazji sprintów. Norweg swoje biega, a Włochowi myślę, że może braknąć sił na końcowych kilo metrach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1688
maniek81 327,1K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Po nieco dłuższej przerwie przenosimy się za ocean. Dzisiaj biegi masowe stylem dowolnym...

Karlsson - Carl [1] 1.32 sts
Szwedka od połowy cyklu TdS prezentowała wysoką formę i potrafiła ją utrzymać w kolejnych startach. Dzisiaj z pewnością będzie w czołówce. W razie finiszu też powinna sobie poradzić, bowiem poprawiła ten element w ostatnim czasie mocno.

Claudel - Stadlober [1] 1.45 sts
Tutaj typ w stronę jednej z tych zawodniczek, które styl dowolny mają znacznie lepszy niż klasyk. Liczę, że Francuzka dziś powalczy mocno, co powinno starczyć na Austriaczkę.

Krueger - Moch [1] 1.45 sts
Podobnie jak wyżej. Kruger to cwany lis, jeśli chodzi o styl dowolny. W ostatnim starcie nie dał rady tylko Klaebo, ale razem urwali całą stawkę w końcówce. Dzisiaj także powinien walczyć o podium.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1147
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Zrzut ekranu 2024-02-09 160821.png
Wierzę w powrót formy Andersson
Eiduka w dystansowych lepsza
Carl-mam nadzieje ,że wyczerpała limit pecha,który ją dopadł w dwóch ostatnich startach
Godne rozwazenia też
Carl top6 /@2.0
Laukli top10 @2.10
Henning-Stadlober 1 @1.85
Dolci -Eiduka @1.55
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +213
kubasoton 1,8K

kubasoton

Użytkownik
Tak a propos samego Canmore, trochę wysoko prawie jak w Davos a więc z tego co pamiętam to Ebba Anderson nie za dobrze sobie tam radzi
 
L 0

lacrimosa

Użytkownik
Do góry Bottom