>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Biegi narciarskie 2023/2024 - temat zbiorczy

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
K. Skistad 1-3 @1,4
fortuna


Norweżka specjalizuje się w biegach sprinterskich, nie zależnie od stylu. W tym roku kalendarzowym na 8 takich biegów 8 razy była na podium. 6 razy wygrała, raz była druga i raz zajęła trzecie miejsce. Wiadomo, że biegi sprinterskie "rządzą się swoimi prawa". Czasami jakiś upadek czy złamany kijek na początku rywalizacji wyklucza z zajęcia dobrego miejsca na mecie. Jednak Norweżka jest doświadczoną zawodniczką w takich sytuacjach i uważam, że i dziś zobaczymy ją na podium.

Trochę ryzykowniejsze typy
Skistad wygra @2,75
zajmie miejsca 1-2 @1,85
po co takie rzeczy proponować kurs 1,4 w top 3 czyli 1,23 mizerne
w takim unibet w top 3 jest 1,5
teraz pomyśl czy granie takich rzeczy to value i czy granie czegoś takiego w dystansie to wspieranie bukmachera?
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
po co takie rzeczy proponować kurs 1,4 w top 3 czyli 1,23 mizerne
w takim unibet w top 3 jest 1,5
teraz pomyśl czy granie takich rzeczy to value i czy granie czegoś takiego w dystansie to wspieranie bukmachera?
Przecież każdy gra gdzie chce, ja tylko podałem taki typ. W Uni nie mam konta więc nie patrze na ofertę. Jasne że grając w fortunie nie będę grał tego singlem.
 
jedrula 25,1K

jedrula

Użytkownik
1703966431637.png

Halfarsson,do konca nie był pewny wystepu w tds,załapał sie na covid
Ogden dziś pokazał charakter.W Trondheim pokonał Burmana.
Niskanen jak do tej pory cien zawodniczki z ubiegłych sezonów.
Ilar M. wygląda ze startu na start coraz słabiej.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dzisiaj nieco odważniej...

Andersson - Brennan [2] 2.70 forbet / 2.65 fortuna
Ten kurs to przesada moim zdaniem. Amerkanka pokazała się w tym sezonie z dobrej strony w biegach klasykiem. W Ruce była nieznacznie słabsza od Ebby, w Trondheim minimalnie lepsza. Do tego doszły problemy w ekipie szwedzkiej w czasie przygotowań do TdS, więc szansa na powodzenie tego zakładu moim zdaniem jest. Po takim kursie żal nie spróbować.

Carl - Hennig [2] 2.11 fortuna
Kolejny typ, który moim zdaniem jest wart ryzyka. Carl zanotowała znakomity występ w Trondheim, gdzie nieoczekiwanie zwyciężyła. Jej forma z pewnością jest wysoka, ale czy będzie w stanie powtórzyć ten wyczyn? Podczas biegu w Trondheim panowały dość trudne waunki i mam wrażenie, że tam Niemki trafiły ze smarowaniem, bo nawet Fink była wysoko jak na swoje możliwości. Hennig z kolei odpuściła starty w Ostersund i Trondheim. W spokoju mogła się przygotować do cyklu TdS. To specjalistka od stylu klasycznego i liczę, że będzie dziś wysoko. Na tyle wysoko, by być lepszą od koleżanki z reprezentacji.

Golberg [top3] 1.90 fortuna
Paal jeśli chce powalczyć o zwycięstwo w cyklu TdS, to dzisiaj musi być wysoko. Mysle, że jest na to szansa. Najgroźniejsi wydają się być Nyenget, Valnes, Toenseth. Tyle, że z Nyengetem można wygrać, co pokazało Trondheim. Valnes mam wrażenie, że zaczyna łapać lekką zadyszkę. Kurs na Golberga ładny, więc próbuję.
 
Ostatnia edycja:
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Dzisiaj nieco odważniej...

Andersson - Brennan [2] 2.70 forbet / 2.65 fortuna
Ten kurs to przesada moim zdaniem. Amerkanka pokazała się w tym sezonie z dobrej strony w biegach klasykiem. W Ruce była nieznacznie słabsza od Ebby, w Trondheim minimalnie lepsza. Do tego doszły problemy w ekipie szwedzkiej w czasie przygotowań do TdS, więc szansa na powodzenie tego zakładu moim zdaniem jest. Po takim kursie żal nie spróbować.

Carl - Hennig [2] 2.11 fortuna
Kolejny typ, który moim zdaniem jest wart ryzyka. Carl zanotowała znakomity występ w Trondheim, gdzie nieoczekiwanie zwyciężyła. Jej forma z pewnością jest wysoka, ale czy będzie w stanie powtórzyć ten wyczyn? Podczas biegu w Trondheim panowały dość trudne waunki i mam wrażenie, że tam Niemki trafiły ze smarowaniem, bo nawet Fink była wysoko jak na swoje możliwości. Hennig z kolei odpuściła starty w Ostersund i Trondheim. W spokoju mogła się przygotować do cyklu TdS. To specjalistka od stylu klasycznego i liczę, że będzie dziś wysoko. Na tyle wysoko, by być lepszą od koleżanki z reprezentacji.

Golberg [top3] 1.90 fortuna
Paal jeśli chce powalczyć o zwycięstwo w cyklu TdS, to dzisiaj musi być wysoko. Mysle, że jest na to szansa. Najgroźniejsi wydają się być Nyenget, Valnes, Toenseth. Tyle, że z Nyengetem można wygrać, co pokazało Trondheim. Valnes mam wrażenie, że zaczyna łapać lekką zadyszkę. Kurs na Golberga ładny, więc próbuję.
szanuję za typy i zgadzam się z dwoma ostatnimi ,ale jeśli chodzi o Ebbę to chyba troszeczkę nie doceniasz jej możliwości .W mnie to jest aktualnie dominatorka 10 km C i kurs na jej win powinien być poniżej 2 .Dziś dostajemy promocję i kurs 3 więc pobieram to grubo i proponuję każdemu .
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
szanuję za typy i zgadzam się z dwoma ostatnimi ,ale jeśli chodzi o Ebbę to chyba troszeczkę nie doceniasz jej możliwości .W mnie to jest aktualnie dominatorka 10 km C i kurs na jej win powinien być poniżej 2 .Dziś dostajemy promocję i kurs 3 więc pobieram to grubo i proponuję każdemu .

Bym nie był tak tego pewien niestety, bo jeśli jest faktycznie osłabiona po chorobie to różnie może być i widocznie buki coś wiedzą skoro dają taki kurs na jej win , gdzie normalnie powinien być niższy, więc coś jednak musi być chyba na rzeczy jak tak. Mimo wszystko powodzenia z fartem 💪💪
 
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
No i się wylało. Pisałem dyskretnie o problemach z przygotowaniami części kadry szwedzkiej, bo liczyłem na dobre kursy też w Davos na bieg pościgowy. Teraz będą ochłapy w przypadku jej słabszego występu dzisiaj 🤷‍♂️
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Dzisiaj nieco odważniej...

Andersson - Brennan [2] 2.70 forbet / 2.65 fortuna
Ten kurs to przesada moim zdaniem. Amerkanka pokazała się w tym sezonie z dobrej strony w biegach klasykiem. W Ruce była nieznacznie słabsza od Ebby, w Trondheim minimalnie lepsza. Do tego doszły problemy w ekipie szwedzkiej w czasie przygotowań do TdS, więc szansa na powodzenie tego zakładu moim zdaniem jest. Po takim kursie żal nie spróbować.

Carl - Hennig [2] 2.11 fortuna
Kolejny typ, który moim zdaniem jest wart ryzyka. Carl zanotowała znakomity występ w Trondheim, gdzie nieoczekiwanie zwyciężyła. Jej forma z pewnością jest wysoka, ale czy będzie w stanie powtórzyć ten wyczyn? Podczas biegu w Trondheim panowały dość trudne waunki i mam wrażenie, że tam Niemki trafiły ze smarowaniem, bo nawet Fink była wysoko jak na swoje możliwości. Hennig z kolei odpuściła starty w Ostersund i Trondheim. W spokoju mogła się przygotować do cyklu TdS. To specjalistka od stylu klasycznego i liczę, że będzie dziś wysoko. Na tyle wysoko, by być lepszą od koleżanki z reprezentacji.

Golberg [top3] 1.90 fortuna
Paal jeśli chce powalczyć o zwycięstwo w cyklu TdS, to dzisiaj musi być wysoko. Mysle, że jest na to szansa. Najgroźniejsi wydają się być Nyenget, Valnes, Toenseth. Tyle, że z Nyengetem można wygrać, co pokazało Trondheim. Valnes mam wrażenie, że zaczyna łapać lekką zadyszkę. Kurs na Golberga ładny, więc próbuję.
No to Man
W takim razie przeciwko golbergowi też polecacie grać jak po chorobie pobiegnie jak ebba? I z kim najlepiej go dodac?
To dlaczego Maniek specjalista od tej dyscypliny dał go w top 3 ???
 
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Po dzisiejszym dniu odnoszę wrażenie, że covid przetoczył się przez całą kadrę Norwegów. Część z nich przeszła go ciężej, a niektórzy wygląda na to, że bezobjawowo i z negatywnym wynikiem testu. Valnes i Amundsen jeszcze byli w stanie coś pobiec, a cała reszta nic. Kolejne dni to będzie ruletka, trzeba bedzie z rozwagą szukać typów, bo takiej niemocy Norwegów dawno nie mieliśmy.
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Po dzisiejszym dniu odnoszę wrażenie, że covid przetoczył się przez całą kadrę Norwegów. Część z nich przeszła go ciężej, a niektórzy wygląda na to, że bezobjawowo i z negatywnym wynikiem testu. Valnes i Amundsen jeszcze byli w stanie coś pobiec, a cała reszta nic. Kolejne dni to będzie ruletka, trzeba bedzie z rozwagą szukać typów, bo takiej niemocy Norwegów dawno nie mieliśmy.
To tym bardziej niezrozumiałe było to, że polecałeś Goldberga 1-3. Bezsensownych typ,a sądząc po spadkach wiele osób się zasugerowało.
 
maniek81 327,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
No cóż. Nie do wszystkich informacji się dokopałem rano. Nie miałem tyle czasu, by sprawdzić wszystkie źródła. Sugerowałem się tym co widziałem wczoraj w sprincie, gdzie Golberg nie wyglądał źle, jednak miał trochę pecha, bo po małej kolizji z rywalem, był w stanie sporo odrobić na ostatnich metrach, jednak na półfinał zabrakło.

Ale poszło też info od Jędruli, że Golberg także był wśród tych, których dopadła choroba, więc nikt nie musiał tego na siłę grać. I o to chodzi na forum, że jeden da jedno info, drugi inne info i mamy już jakiś obraz. I tak jak wspomniałem wyżej, mimo że choroba dopadła oficjalnie część kadry norweskiej, to patrząc na wyniki z dzisiaj uważam, iż tam większa część ekipy została zaatakowana przez covid. I podobnie sytuacja wygląda z Musgrave'em, który trenuje z Norwegami i ma znakomite wyniki w tym sezonie. On też dziś był dziwnie daleko. Przypadek? Nie sądzę. Myślę, że po Trondheim beneficjentów covida jest więcej niż myślimy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +95
A 51K

a.kondrat

Użytkownik
Niskanen-Ribom 1 @1.85 6/10 superbet ✅

Wczoraj na 10km K Niskanen lepsza o minutę.
Dziś 20k dowolnym z przewagą na starcie 10 sekund dla Niskanen. Zapewne się zjadą po starcie ale przy takiej formie jak pokazała wczoraj finka i problemach Szwedów ze zdrowiem długi dystans powinien być na korzyść Niskanen. Osobiście dałbym tutaj jakieś @1.6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +535
Do góry Bottom