>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon - Anterselva 20-24 stycznia

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Już jutro biegiem masowym pań zaczynamy biathlonową serię zawodów we włoskiej Anterselvie.

Oto plan zawodów:

20.01, 14:15 - 15 km Bieg Indywidualny Kobiet
21.01, 14:15 - 20 km Bieg Indywidualny Mężczyzn
22.01, 14:15 - 7.5 km Sprint Kobiet
23.01, 14:15 - 10 km Sprint Mężczyzn
24.01, 12:50 - 10 km Pościgowy Kobiet
24.01, 15:15 - 12.5 km Pościgowy Mężczyzn



Zapraszam do podawania swoich typów, wraz z przemyśleniami na najbliższe zawody biathlonowe ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jutro bieg indywidualny, a więc wiadomo, pudło oznacza minutę w plecy. Myślę więc, że w czołówce będą zawodniczki dobrze strzelające.
Wysoko może być Brunet, która niestety nie biega za szybko, ale strzelaniem może w indywidualnym sporo nadrobić. Bardzo podobnie przedstawia się Ponza, która strzelecko jest świetna.
Wysoko będzie wg mnie Beck, która strzelecko po prostu wymiata. Jest w niezłej dyspozycji ostatnio. Podobnie jak Henkel, która gorsza strzelecko, ale biegiem nadrabia.
Mogą namieszać siostry Semerenko, ale mogą namieszać w okolicach miejsca 8 nie wyżej.
Niżej spodziewałbym się natomiast Makarainen, Hauswald, no i niestety mojej ulubienicy Madzi Neuner. Oby po zawodach była bardziej zadowolona niż tu:
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Cyl- Gwizdoń
Cyl| 1,65 BetSafe

Czy to nie jest swego rodzaju prezent? Agnieszka strzela nie najgorzej , a co do Magdy- z sezonu na sezon coraz gorzej... Ponadto Agnieszka juz raz byla na punktowanym miejscu w biegu na 15 km.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Daniel Mesotitsch - Michael Roesch 1 1.50 Expekt
Dziś zdecydowanie najlepszą opcją zainwestowania pieniędzy w biathlonowym sprincie mężczyzn daje para Mesostitsch - Roesch wystawiona przez Expekt. 2 dni temu odbył się bieg indywidualny w którym Daniel zaprezentował się znakomicie, z 2 pudłami zajął 2 miejsce, osiągając znakomity - 3 czas biegu. Natomiast Niemiec jest zupełnie bez formy, zajął 38 miejsce z 4 pudłami na koncie, biegowo był gorszy o ponad 2 i pół minuty. Roesch zrobił sobie przerwę od startów, nie brał udziału w zawodach u siebie w Oberhofie i Ruhpolding, próbował budować formę by pojechać na igrzyska jednak nic to nie dało. W poprzednim sprincie w którym obaj brali udział w grudniu w Pokljuce także zdecydowanie lepiej prezentował się Austriak, który miał 3 minuty przewagi, zdecydowanie polecam typ.
M. Fourcade - Peiffer 1 1.51 tipsport
liczę dziś mocno na młodszego z braci Fourcade, ten zawodnik tutaj zaprezentował się biegowo wyśmienicie, a na strzelnicy nie zalicza wielkich wpadek, max. 2 błędy dzisiaj myślę. Myślałem o top7 1.50 ale granie na miejsca to zawsze loteria, w tipsporcie jest w parze z Peifferem, a Niemcy biegowo tutaj prezentują się bardzo przeciętnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom