>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2016/2017 Nove Mesto 15-18.12.2016

Status
Zamknięty.
X 357

xxxl

Użytkownik
Jesli na całe forum tylko 2 osoby zdażyły w tym Ty drobno ..... to słabi jesteśmy w huuuuu ???? na ostatnim strzelaniu gdyby Rastro był identycznie z Ilievem to biegł na tyle szybko , ze tez kwalifikował się do max - szkoda ...ale nic to - może panie coś dorzuca do puli jeszcze ????
Niestety bet po 2x max live biathlon z automatu daje limit konta ???? (
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg pościgowy na 10km - Nove Mesto - Kobiety
Od 17:40



Gabriela Koukalova w TOP 3 @ 2.25 Bet365 ⛔ 8 miejsce


To już nie jest przypadek. Gabi poprawiła bieg, jest jedną z najszybszych, ale stało się to kosztem celności na strzelnicy. Znowu 3 pudła i w zasadzie najgorsza w tym elemencie z czołówki.


Czeszka w sprincie świetnie wyglądało biegowo, szła jak maszyna, ale w stójce zarobiła, aż 3 karne rundy. Rzadko się to jej zdarza i jestem pewny, że wyciągnie z tego wnioski. Generalnie mam trochę takie wrażenie, że Gabi biega jeszcze szybciej niż w poprzednich sezonach, ale troszkę w niektórych zawodach płaci za to na strzelnicy. Dalej jednak stać ją jako nieliczną z grona faworytek na strzelanie typu chociażby 19/20 co w połączeniu z dobrym biegiem powinno dać ogromny awans. 37sek straty do Akimovej, ale już do Dahlmaier to zaledwie 20sek. Szybko zabierze się z Aymonier czy Dorin i już przed pierwszą wizytą na strzelnicy te straty nie będą dużo. Czas, aby u Czeszki wreszcie wszystko zagrało na strzlenicy i wtedy można być spokojnym o dobry wynik. Podium z sprintu raczej się nie utrzyma i pojawia się ogromna szansa na awans. Gabi biegi pościgowe, wygrała taki start w Ostersund i dzisiaj nie ukrywam liczę na spory skok nawet na pudło PŚ.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Braisaz - Dunklee 1 1.67 bet365
Braisaz młoda gniewna, bardzo dobrze biega, na strzelnicy też dla mnie lepsza od doświadczonej amerykanki.
Teraz Dunklee już nie biega tak dobrze, dziś walka h2h, 4 strzelania...
nie jestem w stanie uwierzyć, że da radę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
A.Shipulin V 4.50 Fortuna ⛔
Jak to się mówi do trzech razy sztuka ???? , a na poważnie dzisiaj ryzykuje wygraną Antona. Jak dla mnie najbardziej wyrównany biathlonista po Francuzie i sądzę że to on dzisiaj będzie najlepszy.
Q.Fillon Maillet 1-10 1.50 Fortuna ✅
Francuz w dobrej formie do tego w ubiegłym sezonie pokazał że lubi &quot;masówki&quot; dlatego stawiam go dzisiaj w dziesiątce.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Biathlon mężczyzn 11:45

M.Slesingr - M.Eliseev 1 1,57 ⛔
6 pudeł Czecha w tym 3 na pierwszym strzelaniu szok

Czech biegowo zdecydowanie szybszy od Rosjanina. Wczoraj +35s w biegu lepszy a więc zapas jednego pudła nawet jest w stanie odrobić. Na strzelnicy porównywalnie z lekkim wskazaniem w stronę Slesingra. Dzisiaj bieg długi więc jest gdzie odrabiać ewentualne straty i idę w kierunku lepiej przygotowanego biegowo Czecha.

E.Lesser - S.Semenov 1 1,53 ✅

I kolejna para gdzie biegowo jest spora różnica. Wczoraj Niemiec dołozył +40s. Więc zakładam,że dzisiaj jest też w stanie pobiec tak dobrym tempem. Na strzelnicy też bardziej ufam Lesserowi który ma 85% skuteczności przy 80% Semenova.

= 2,41 bet365⛔

E.Bjontegaard - S.Samuelsson 2 2,37 ⛔ bet365

Dla mnie ta para jest wyrównana a po takim kursie to myślę,że warto próbować. Szwed na strzelnicy spisuje się dobrze nawet lepiej jak Norweg. Biegowo bardzo porownywalnie więc tutaj rozstrzygnie się wszystko na strzelnicy.

A.Babikov - S.Destieux 2 1,83 ⛔ bet365

Francuz lepszy biegowo. Na strzelnicy podobnie ale ze wskazaniem na Destieux. Wystawione kursy 50/50 a dla mnie tu pewniejszy jest trójkolorowy. Babikov traci biegowo kilkanaście sekund.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Fillon - Schempp 1 1.95 Toto
Caly weekend praktycznie identyko wyniki. Jednak patrzac ten sezon od poczatku to niemiec slabo sie prezentuje. Dzisiaj konkurencja lubiana chyba przez francuza. Dodatkowo cos czuje ze wczorajszy wystep Schemppa to juz maks na ta chwile i dzisiaj juz tak kolorowo nie bedzie. Francuz biegowo troche lepszy lub podobnie ale na strzelnicy pewniejszy. Wydawaloby sie ze rowna para, moim zdaniem ze wskazaniem na francuza wiec kursik ladny.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Bieg na 15km ze startu wspólnego - Nove Mesto - Mężczyźni
Od 11:45



Anton Shipulin w TOP 3 @ 1.83 Bet365 ⛔ 12 miejsce



Obok Fourcade to właśnie Anton prezentuje równą formę. Solidny bieg i co ważne od kilku biegów wręcz fantastyczne strzelanie. Z resztą od 5 startów nie schodzi on z podium:
Sprint Pokljuka - 3 miejsce
Pościg Pokljuka - 3 miejsce
Sztafeta Pokljuka - 2 miejsce
Sprint NM - 2 miejsce
Pościg NM - 2 miejsce.
Strzelanie równe, bieg solidny. Może nie jest najszybszy na trasie, ale umiejętnie szachuje siłami i potrafi je rozłożyć na cały dystans. Mocny kandydat do podium. Jest jeszcze Boe, który jednak ma dziwne kłopoty na ostatnim strzelaniu, często tam dwie karne minuty dostaje. Może Schempp, która po słabszym początku wygląda coraz lepiej. Z tego drugiego szeregu jeżeli ktoś zaliczy 19/20 czy 20/20 będzie groźny, ale Rosjanina stać na podobny wynik, a biegowo takiego Moravca czy Tsvetkova raczej ogra bez większego problemu.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Fillon - Schempp 1 1.95 Toto
w forbet ten sam zakład po 2,3 - typ popieram ⛔ ...
Od siebie dodaje:
Moravec - Doll @ 1,65 ✅
Doll slabo w biegach masowych, Ondrzej wicemistrz świata z Kontiolahti i brązowy medalista IO w Soczi w tej konkurencji. Wczoraj problemy z karabinem a tak to bylby w czołówce. Dzisiaj myślę, pokaże się z lepszej strony swojej publice.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
shipulin zalicza dziś najlepszy występ w tym sezonie :]:] bieg w jego wykonaniu totalne dno. Taki Moravec zjadł go dziś biegowo o Boe nie wspominając który czwarte strzelanie zalicza na zero:]
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
To są jakieś jaja
Boe 29. miejsce po 1. strzelaniu.
Dzielnie odrabiał straty przez resztę biegu i gdy miał podium na wyciągnięcie ręki to zaliczył glebę.
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
D.Wierer - J.Braisaz 1 1.40 Fortuna ✅
Wierer lepsza na strzelnicy i biegowo, ale bardziej stawiam na strzelnice i uważam że Francuzka bedzie biegać więcej karnych rund.
L.Dahlmeier - G.Koukalova 1 1.63 Fortuna 2-1 szkoda ⛔
W tej parze także stawiam na lepsze umiejętności strzeleckie chodź w biegu przy takiej samej liczbie pudeł Niemka sobie poradzi z Gabi.
AKO 2.28 ⛔

T.Eckhoff 1-10 1.65
11 ⛔
Norweżkę znamy z dość dużej ilości pudeł ale znamy ją także z bardzo dobrych występów w biegu masowych, więc stawiając nawet na 4 pudła jest w stanie dobiec w dziesiątce.
F.Preuss 1-10 1.70 ✅

Niemka także w stałej dobrej formie lubiąca ten bieg do tego na strzelnicy spisuję sie nieźle więc także typuje ją w dziesiątce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom