>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2015/2016 - Hochfilzen 11.12-13.12

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik


Jak zwykle w Hochfilzen trybuny będą wypełnione po brzegi​

W najbliższy weekend zagościmy w Hochfilzen gmina w Austrii, w kraju związkowym Tyrol. Po pierwszych zawodach tego sezonu liderem wśród mężczyzn jest Martin Fourcade przed Bjoerndalenem i kolejnym francuzem Fillon Maillet. U kobiet prowadzi Czeszka Gabriela Soukalova przed Dorothea Wierer i Marie Dorin Habert.
Po pierwszych zawodach pozostał niesmak bo warunki pogodowe dopiero poprawiły sie ostatniego dnia tak naprawdę a wcześniej była spora loteria. Miejmy nadzieje,że w ten weekend wiatr nie pokrzyżuje planów i będziemy mogli zarobić sporo dzięki biathlonistom i biathlonistkom.
Plan zawodów wygląda następująco:

Dla nas napewno ciekawie będzie w niedziele kiedy to będą sztafety startować. Jak zwykle będziemy liczyć na jak najlepszy wynik naszych pań chociaż póki co nie wygląda to najlepiej.

Zachęcam do podawania swoich typów podpartych analizą. Im więcej będziemy pisać tym większa szansa,że wygramy.​


ps. Wprowadza się obowiązek rozliczania swoich typów. Będzie to jeden z głównych warunków w celu przyznawania rang ze sportów zimowych.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Zaczynamy.
sprint 10 km mężczyzn
Svendsen - Shipulin - 1,48 - efortuna ⛔
e: shipulinowi sie przypomniało jak się biega i strzela
ciekawe zestawienie. Shipulin jak na razie prezentuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań. regularne błędy na strzelnicy. Do tego dość przeciętny bieg. Svendsen pomimo kłopotów przy strzelaniu prezentuje się bardzo przyzwoicie i regularnie (o ile można mówić o regularności po 3 startach). Fakt jest taki, że Norweg 3 razy zameldował się w pierwszej 10. i 3 razy przed Shipulinem. Biegowo wygląda lepiej. Strzelecko też jak na razie nieznacznie przewyższa Shipulina. Biorąc pod uwagę jakim specjalistą od strzelania jest Svendsen, można mieć nadzieję, że w kolejnych zawodach wypadnie w tym aspekcie lepiej, lub tak samo jak Rosjanin
Martin Fourcade wygra sprint - 1,75 - ónibet ⛔
szkoda tego ednego pudła. Ale Schempp dziś bardzo silny
nie lubię stawiać tego typu rzeczy biathlonie, ale jest kilka spraw które mocno przemawiają za tym typem. po pierwsze, co mogliśmy wszysyc zobaczyć tydzień temu: NIKT nie umywa się do Francuza pod względem biegu. Nikt. Warunki w męskim sprincie były tragiczne, sporo zawodników pudłowało. Ciężko przewidzieć jak bedzie teraz ale sprawa wydaje się dość prosta. Jeśli Martę nie pomyli się ani razu na strzelnicy - wygrana w kieszeni. 1 błąd - zwycięstwo również wielce prawdopodobne. Najlepsi przy podobnym strzelaniu tracili do Francuza okoły minuty. W sprincie to jest przepaść. 2 błędy - tu się sprawa komlikuje i trzeba liczyć na to, że inni się pomylą. Trudno mi jednak uwierzyć w dwa pudła Martina przy sprzyjających warunkach. Jeśli pogoda nie dopisze inni tym bardziej mogą sie mylić. Tak czy siak kurs wydaje się być całkiem przyjemnym. w becie i ziemniakach około 1,5. Można pobrać bez szalenstw.
sprint 10 km kobiet
Dorin-Habert - Eckhoff - 1,6 ónibet ✅
e: kłopoty w stójce u obu pań się potwierdziły.
w ostatnim sprincie Norweżka nieznacznie lepiej. O 2 sekundy. Problem polega jednak na tym, że Dorin miała o jeden błąd więcej na strzelnicy. Obie w kwestii strzelania nie wypadają jakoś fenomenalnie, sporo pudeł, jednak Eckhoff tutaj przoduje. Krótko. Bieg zdecydowanie po stronie francuzki, strzelanie wg mnie również lekko na jej korzyść. Można spróbować.

Laura Dalhmeier stanie na podium - NIE - 1,33
całoroczniak ✅
e: sekundy zadecydowały. trzeba jednak wziąć pod uwagę, że faworytki zawiodły na pełnej linii
Normalnie byłby to raczej głupi pomysł. Laura miała w tamtym sezonie na prawdę mocny okres, co chwilę kończyła w czołówce. Teraz początek sezonu, jak wygląda jej forma - nie do konca wiadomo. Ostatnio pauzowała przez chorobę. Z pewnością będzie to miało mniejszy, lub większy wpływ na jej występ. U kobiet rywalizacja w sprincie jest bardzo mocna. Sporo zawodniczek ma szanse zameldować się na podium (przykład Sanfilippo tydzień temu). Kaisa w ostatnich zawodach obudziła się i pokazała na co ją stać. Myślę, że w jakimś dublu można jak najbardziej spróbować. Nie mamy żadnych zestawień innych zawodniczek z Laurą. Pierwsza 10 why not. Podium - śmiem wątpić.
----------------
e: Radula podał niżej bardzo dobry typ na Schemppa z Fakiem. Popieram i pobieram.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
D.Virolaynen - E.Shumilova 2 2,00 [40-23] ✅ bet365

Jak dla mnie kurs zdecydowanie zawyżony. Jedna ani druga na strzelnicy nie prezentują się jakoś nadzwyczajnie. Jednak porownując do tej pory ich wystepy do mozna zauważyć,że lepiej na strzelnicy wyglada Shumilova. W sprincie 0+3 a Virolaynen 0+4. W biegu indywidualnym Virolaynen znowu 4 pudła przy 2 Shumilovej. Biegowo w sprincie lepiej wypadła również Shumilova. Po takim kursie napewno warto sprobować.

F.Hildebrand - F.H.Birkeland 1 [1-18] ✅ 1,44 bet365

Tutaj mamy zdecydowaną faworytke w postaci Niemki. Strzela bardzo dobrze a do tego biegowo lepsza niż Norweżka. Podczas ostatniego sprintu straciła prawie 30s na strzelnicy jednak przy wyrównanych warunkach pogodowych będzie tu czas podobny a biegowo ucieknie. Na strzelnicy o wiele lepiej i 10/10 jutro bardzo możliwe co u Norwezki nie wchodzi w gre.

F.Hildebrand - O.Podchufarova 1,55 [1-17]✅ Unibet

Niemka opisana powyżej. Rosjanka na strzelnicy jeszcze mniej pewna niż Birkeland a biegowo podobnie więc typ zrozumiały z jeszcze lepszym kursem.

S.Schempp - J.Fak 1 1,60 [1-22] ✅ Unibet

Niemiec według mnie zdecydowanym faowrytem. Nie ma co patrzeć na wsytep w ostatnim sprincie bo to była parodia i warunki w jakich strzelał Schempp były tragiczne. Teraz zapowiadają się fajne zawody w normlanych warunkach. Schempp dla mnie to na chwile obecną ścisła czołówka. Biegowo bardzo dobry a i na strzelnicy rzadko kiedy się posypie. Fak na strzelnicy tragedia. Co zawody to pudłuje i pudłuje. Jutro tylko 2 strzelania więc pewnie 2-3 razy chybi. Biegowo napewno nie jest w stanie odrobić dystansu do Niemca.

Hildebrand - Podchufarova 1 1,55 ✅
Schempp - Fak 1 1,60 ✅

ako= 2,48 Unibiet ✅

4/4✅ izzi✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
10 km sprint M
róznica zwycięstwa - powyzej 20 sekund @5.00 - całoroczny ⛔
e: super dyspozycja Schemppa. po pierwszym strzelaniu liczyłem na jego wygraną z marginesem 20s, no ale jak na złość Martin ani nie wygrał, ani nie przegrał powyzej 20 s.

myślę, że można się pokusić, zwłaszcza jesli ktos nie zagrał na wygraną Martina. ostatnie zawody pokazały, że taka linia jest spokojnie do pokrycia. dla porównania linia 25,1 w óni jest po kursie 2,75 i tę uważam za dobrze wystawioną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
kobiety:
Bescond - Olsbu 1 1.61 bet365 ✅
Francuzka to doświadczona biatlonistka, rzadko miewa jakieś straszne wpadki. Cenię ją wyżej zarówno na strzelnicy jak i biegowo. Olsbu nagle się znalazła w takim zestawieniu z Anais po jednym dobrym występie w biegu pościgowym w Ostersund, a przecież i w indywidualnym i w sprincie znów niczym się nie wyróżniała, ot udał się jej jeden występ. Wszystkie rankingi potwierdzają kto powinien być w tej parze wyżej.
Sanfilippo - Nowakowska 2 2.10 bet 365 ✅
podobna sytuacja do poprzedniej pary, początek sezonu, udał się jej sprint i podium, w biegu pościgowym pokazała jednak że daleko jej do światowej czołówki, uważam to za fuks. Weronika w Ostersund słabo strzelała, ale ona nie lubi tam startować, w Hochfilzen powinna czuć się dużo lepiej także w strzelaniu, kurs z du*y.
mężczyźni:
Rymbaba podał najlepszy bet na dzisiejsze zawody.
Martin Fourcade chce wywalczyć w tym sezonie miejsce w sztafecie francuskiej w biegach narciarskich, startował już w PŚ w biegach, stąd jego forma w tym elemencie na początku sezonu jest wysoka. Wiadomo potrafi strzelać, rywali ma tak naprawdę niewielu: Schempp chyba jest najgroźniejszy bo wydaje się na strzelnicy stabilny, tak dobrze biegający bracia Boe, może Bjoerndalen ale tylko przy bezbłędnym strzelaniu i Szipulin.
Może być różnie, ale na pewno ten kurs 5.00 na wygraną &gt;20sek jest przesadzony, lekko można próbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Witam wszystkich ???? .
Ja zagrałem takie ako w stsie:
M. Fourcade - Svendsen 1 1,30 ✅
T. Boe - J. Fak 1 1,40 ✅
S. Schempp - D. Landertinger 1 1,40 ✅
W. Nowakowska - M. Hojnisz 1 1,40 ✅
G. Soukalowa - M. Goessner 1 1,45 ⛔ ehh Gabi :-/
ako: 5,17 ⛔
Nie grywam praktycznie w ziemniakach, ale dla mnie te pary to pomyłki. Fourcade powinien wygrać a Svendsen nie wiadomo nawet czy będzie na podium. Fak strasznie pudłuje a Boe na początku sezonu w dobrej formie biegowej a i na strzelnicy jest obecnie lepszy. Shempp zawalił ostatni sprint przez strzelanie, dzisiaj będzie wysoko myślę. Nowakowska słaba dotychczas na strzelnicy, jak się poprawi to spokojnie wygra ze słabo biegnącą do tej pory Hojnisz. I na koniec Soukalova, która jest faworytką do wygrania sprintu w parze z Goessner, która co prawda dobrze biega, ale ma duże problemy na strzelnicy.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
F.Hildebrand - M.Hammerschmidt 1 1,40⛔
B.Dool - J.Eberhard 1 1,35✅

= 1,89 Unibet⛔

Hildebrand zdecydowaną faworytką w tej parze i aż dziwne,że taka para się pojawiła w ofercie. Dzisiaj udało się Hammerschmidt wystrzelać 10/10 jednak sprinty maja to do siebie,że czesto zdarzaja sie niespodzianki. Podobnie było w ubiegły weekend gdzie Włoszka Sanfilippo była na 2 msc a w biegu pościgowym zaliczyła aż 8 pudeł i zajęła 44msc. Niemka jest bardziej doświadczona i aż tak nie spadnie w klasyfikacji jednak nie wróże jej jutro jakiegoś nadzwyczajnego wyniku. W ubiegły weekend Hammerschmidt w sprincie 2+2 w biegu pościgowym 3 pudła. Hildebrand w sprincie 10/10 w pościgu 20/20. Forma na strzelnicy naprawdę wyborna. Dzisiaj znowu 10/10 i jutro liczę na kolejny świetny występ na strzelnicy. Biegowo Hildebrand również lepsza dzisiaj 22,5s w biegu zrobiła różnicy. Na starcie ma +15s co też jest sporym handicapem. Hildebrand powalczy o wygraną.
Dool początek sezonu ma naprawdę dobry i wszystko wskazuje na to,że na to dłużej zagości w czołówce. I znowu potwierdza się,ze w sprintach zdarzaja niespodzianki bo za taka należy uznać 7msc Eberharda. 9/10 w jego wykonaniu na strzelnicy mega wyczyn. Jutro przyjda 4 strzelania i stawiam,że minimum 4x spudłuje - Austriak ma spore problemy na strzelnicy. Niemiec biegowo troszke lepszy jednak na strzelnicy wygląda pewniej. Mimo,że też pudłuje to nie w takiej ilości jak Eberhard.

F.Hildebrand - L.Dahlmeier 1 1,86 Betsson 1 pudło więcej⛔

Bardzo dziwnie wystawione tutaj kursy. Hildebrand opisałem wyżej. W tej parze ma 25s zapasu. Na strzelnicy w najgorszym razie panie zanotują taki sam wynik a biegowo wyglądają podobnie. Przewaga na starcie jest na tyle duża że przy takim samym wyniku na strzelnicy i podobnym biegu to Hildebrand będzie wyżej a kursy 50/50...??

D.Landertinger - Q.Fillon Maillet 1 1,57 bet365✅

Landertinger po pierwszym nieudanym weekendzie a dokładniej po sprincie podczas którego warunki pogodowe były strasznie trudne powraca na swoje miejsce. 24s przewagi w biegu podczas sprintu to różnica na korzyść Austriaka. Na strzelnicy podobnie aczkolwiek bardziej ufam Dominikowi. Na długim dystansie myślę,że Landertinger jest w stanie nawet odrobić 1 runde karną. Na starcie ruszy z +15s przewagi. Dodatkowo ważne jest to,że w tej &#39;&#39;grupie&#39;&#39; bedą też : Svendsen , Eder co tylko będzie podkręcało tempo. Francuz musi liczyć na siebie. Wydaje mi się,że to jest dobra opcja na jutro.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
STS

M.Dorin - K.Makarainen 1 1,40✅
K.Guzik - W.Nowakowska 1 1,40✅
D.Landertinger - J.Fak 1 1,50✅

ako = 2,58✅ Mocne ako✅✅

Francuzka to jedna z tych nielicznych zawodniczek któe nie odstaje aż tak biegowo od Finki dlatego tutaj wiele nie nadrobi Kaisa. Na strzelnicy pewniejsza jest Dorin. Dzisiaj 4 strzelania więc to dla Makarainen zła wiadomość. Ostatnio zaskoczyła chyba wszystkich w tym siebie że wystrzelała 18/20. Czy dzisiaj to powtórzy szczerze wątpię. Wczoraj w sprincie 6/10. Dorin też jest nie jest perfekcyjna na strzelnicy jednak popełnia mniej tych błędów. Dodatkowo na starcie +35s przewagi co daje zapas 1 pudła a nie sądzę aby Finka wypadła na strzelnicy lepiej.
Krysia wyruszy +33s szybciej na trase. Biegowo obie podobnie a na strzelnicy wiadomo Guzik o wiele lepsza. W ubiegłym tyg. Guzik 18/20 a Nowakowska 14/20. Przy 4 strzelaniach bardzo duzy handicap w stronę Guzik dodatkowo przewaga na starcie,będzie łatwo.
I znowu ide w stronę Austriaka. Biegowo lepszy Landertinger,w sprincie 19s. Na strzelnicy przy 20 strzałach również lepszy będzie Austriak. Do tego +30s na starcie ma zapasu. Fak póki ma ma spore problemy podczas strzelania i dzisiaj pewnie znowu to potwierdzi.

efortuna

G.Soukalova - K.Makarainen 1 1,40✅
F.Hildebrand - J.Dzhyma 1 1,32✅
T.Boe - J.Boe 1 1,38✅

ako= 2,24✅✅✅

Czeszka na starcie ma aż 43s przewagi. Na strzelnicy spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze i jesli zaliczy więcej niż 2 pudła to będę bardzo zdziwiony. Makarainen opisywałem wyżej. Na strzelnicy bardzo dużo traci. Biegowo wiadomo jest w stanie odrobić spokojnie 1 karną runde jednak strata na starcie + dobra formą Soukalovej na strzelnicy i wychodzi mi wyższe miejsce Gabi.
Hildebrand dzisiaj powalczy o kolejna wygraną. Też opisana wyżej. Dzhyma biegowo traci bardzo dużo i na starcie ma +29s straty. Na strzelnicy spisuje się bardzo dużo no ale tutaj zadecyduje bieg. Nie ma innej opcji jak wyższe miejsce Niemki.
Starszy z braci Boe pewniejszy na strzelnicy. Przy 20 strzałach ma handicap nad bratem w tym elemencie. Biegowo Johannes już nie jest tak mega szybki jak w ubiegłym roku. Teraz wcale nie wyróżnia się w tym elemencie na tle innych. A strzelecko za wiele sie nie zmienia. Młodszy Boe bardzo często się myli. Tarjei biegowo dobrze przygotowany, na strzelnicy wygląda solidnie. Na starcie +25s przewagi co przy wyrównanym biegu daje zapas 1 karnej rundy. Powinno być dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Kto wyzej u pań:
Ukraina-Rosja 1 @ 1.5 ✅✅✅
3 Ukrainki w pierwszej 15 wczorajszego sprintu. Rosjanki na 17 i 19 pozycji.
Ja tutaj widzę przynajmniej jedną ukrainkę w top10, dobre strzelanie szybki bieg ktoraś na pewno odpali, z kolei u rosjanek tylko Podchufarova może nawiązać walkę ale na strzelnicy się pewnie wyłoży w ktorymś momencie i przestanie się liczyć. Yurlovej nie biorę pod uwagę bo nawet przy dobrym strzelaniu czlapie niemiłosiernie.

Jeszcze idzie taki trebel
Dorin Habert-Makarainen 1 @1.3
Dahlmeier - Hammerschmidt 1 @ 1.28
Hildebrand - Goessner 1 @ 1.31
2.18 Maraton ✅✅✅

Dorę powinna dojechać wyzej niż Kasia , oboje się wczoraj nie popisały bo warunki były idealne jednak dzisiaj mamy 4 strzelania i mam nadzieje ze Kasia jak to ona postrzela na wiwat, a jak popudłuje to jej sie nie będzie chciało włączać god moda bo nie będzie już szans na dogonienie czołówki jak to miało miejsce w Szwecji gdzie po ostanim strzelaniu odpaliła rakiete. Dorę jednak pewniejsza na strzelnicy i ta przewaga powinna wystarczyc jesli nie będzie miala miejsce żadna kontuzja mózgu.
Laure chcialem wczoraj obejrzeć bo niewiadomą było jak sie prezentuje w tym sezonie ale widać ze wszystko z nią w porządku i będzie dalej kręciła znakomite cyferki na strzelnicy. Starsza koleżanka podobnie jak Sanfilippo powinna spuścić z tonu i tak jak na indywidualnym w Szwecji przy 4 strzelaniach troche po pudłować.
Hildebrand wyrosła na liderkę swojej reprezentacji, trzyma fason w każdym starcie. Mega pewna na strzelnicy mam nadzieje że dzisiaj się to też nie zmieni. Goessner wiadomo że z niej struś pędziwiatr ale przy dzisiejszych 4 próbach nie wierzę że sie gdzies nie wyłoży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
F.Hildebrand - L.Dahlmeier 1 1,86 Betsson

Bardzo dziwnie wystawione tutaj kursy. Hildebrand opisałem wyżej. W tej parze ma 25s zapasu. Na strzelnicy w najgorszym razie panie zanotują taki sam wynik a biegowo wyglądają podobnie. Przewaga na starcie jest na tyle duża że przy takim samym wyniku na strzelnicy i podobnym biegu to Hildebrand będzie wyżej a kursy 50/50...??
nie bierz się więcej za pisanie bo sie wogóle na tym nie znasz. wczoraj miałeś szczęscie ale pisanie że Hildebrand biegowo tak samo dobra jak Dahlmeier to poprostu bzdura. tej dużej przewagi :grin::grin: która była na stracie Hidebrand bardzo szybko się pozbyła. głupoty piszesz i tyle w temacie. nie wprowadzaj innych w błaąd bo jeszcze ktoś to zagrał i tylko straci pieniądze
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
nie bierz się więcej za pisanie bo sie wogóle na tym nie znasz. wczoraj miałeś szczęscie ale pisanie że Hildebrand biegowo tak samo dobra jak Dahlmeier to poprostu bzdura. tej dużej przewagi :grin::grin: która była na stracie Hidebrand bardzo szybko się pozbyła. głupoty piszesz i tyle w temacie. nie wprowadzaj innych w błaąd bo jeszcze ktoś to zagrał i tylko straci pieniądze
hehehe co kupon nie wszedł i wylewasz żale...:grin:
Po zawodach łatwo krytykować szkoda,że sam nic nie wnosisz od siebie...
Hildebrand pudło więcej i to zadecydowało o tym,że przegrała. Napisałem,ze biegowo podobnie a nie tak samo dobra a to różnica... Spoko rozumiem Ty zgarałeś i straciłes kase. Trudno się mówi. Nikt nie kazał Tobie ani nikomu innemu tego grać przecież.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 51

szewapxa

Użytkownik
Witam, myślicie że warto zagrać na Austrię z Czechami za dużą stawkę w dzisiejszej sztafecie? Austryjacy spisują się w Hochfilzen co prawda o niebo lepiej niż Czesi, ale czy warto ryzykować typ rzędu 500 zł przy kursie 1,28? Mam nadzieje, że się wypowiecie ????
Pewny natomiast jestem sztafety żeńskiej. Niemki zawsze przy własnej publiczności to był kosmos, co potwierdzają obecne wyniki. Zatem pomimo nie wysokiego kursu (1,25) wchodzę w to w ciemno. kursy z Bet365. Pozdrawiam
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sztafeta kobiet:
Francja - Czechy 2 1,41 [5-6] ⛔???? runda karna u Czeszek szkoda Marathonbet
Francuzki dzisiaj bez swojej najlepszej zawodniczki czyli Dorin. Najwięcej straca na 2 zmianie gdzie pobiegnie Coline Varcin która w biegu notuje słabe wyniki. Zreszta na 3 zmianie Bolliet tez szału nie robi. U Czeszek bardzo mocna Soukalova na 2 zmianie która powinna wyprowadzić Czeszki przed Francuzki o jakieś +/- 45s. i dalej ta przewaga będzie utrzymana.
I zmiana delikatnie w strone Francuzki jeśli będzie na strzelnicy bezbłędna. II i III zmiana zdecydowana przewaga Czeszek biegowo a i na strzelnicy nie powinno być źle. IV zmiana niech będzie,że na remis. Dla mnie bardzo dobra opcja. Czeszki dzisiaj celują w pudło a Francuzki coś koło 6msc.
Francja - Polska 2 2,30 [5-4]✅ Betsson
Typ ryzykowny aczkolwiek nie bez szans. Polki wszystkie bardzo podobnie sie prezentują i jeśli któraś nie będzie biegała rundy karnej to mamy spore szanse z trójkolorowymi. Biegowo ciut lepiej Polki i tu wszystko rozegra się na strzelnicy. Po takim kursie mozna probować.

Norwegia - Włochy 1 1,75 [8-1] 2 karne rundy Norweżek⛔ Marathonbet
U konkurencji kursy zdecydowanie niższe na ta pare. Norweżki biegowo na każdej zmianie o kilkanaście sekund lepsze więc w biegu sa w stanie wypracowac sobie sporą zaliczkę. Obawiam sie trochę strzelania bo tutaj może być różnie ale jesli obędzie się bez biegania dodatkowych metrów to zakład wejdzie. U Włoszek I zmiana Vittozzi i III zmiana Sanfilippo bardzo niepewne i tutaj liczę,że któraś z nich na strzelnicy sie posypie. Kurs warty grania.
Norwegia - Polska 1 1,52 [8-4]⛔ Marathonbet
Norweżki biegowo lepsze od Naszych. Na strzelnicy jedne i drugie sporo sie mylą. U Norweżek najsłabiej wygląda I zmiana a później każda kolejna będzie odrabiać i wyprzedzać rywalki.
szewapxa Niemki dzisiaj bez Dahlmeier miej to na uwadze. Nie mówie,że nie wygraja ale warto to sobie zanotować.
Co do grania na Austriaków to uważam,że spokojnie wygrają z Czechami. Nasi sąsiedzi póki co pod formą i ciężko doszukać się chociaż 1 mocnego zawodnika. U Austriaków pewniakami do bardzo dobrego wsytępu sa Landertinger i Eder a Eberhard czy Grossegger wcale nie są gorsi od Czechów z którymi będą rywalizować. Na strzelnicy pewniejsi Austriacy a biegowo zdecydowanie lepsi.
Austria - Czechy 1 1,33 Marathonbet / 1,35 Betsson Panowie sztafeta ✅ izzi
 
jedrula 25,1K

jedrula

Użytkownik
Witam, myślicie że warto zagrać na Austrię z Czechami za dużą stawkę w dzisiejszej sztafecie? Austryjacy spisują się w Hochfilzen co prawda o niebo lepiej niż Czesi, ale czy warto ryzykować typ rzędu 500 zł przy kursie 1,28? Mam nadzieje, że się wypowiecie ????
Pewny natomiast jestem sztafety żeńskiej. Niemki zawsze przy własnej publiczności to był kosmos, co potwierdzają obecne wyniki. Zatem pomimo nie wysokiego kursu (1,25) wchodzę w to w ciemno. Pozdrawiam
faktem jest, ze nie ogladam zadnych wiadomosci,bo tam komuna dalej panoszy się.Mogl wiec do mnie nie dotrzec fakt powtornej aneksji Austrii przez Niemcy.Potwierdzacie?;)
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Dzisiaj w maratonie dużo ciekawych par z Polkami aż żal ze nie można tego kombinować. Radziłbym odpuścić H2H z Niemkami bo kursy kompletnie przeszacowane do tego brak Laury, Hinz czy Preuss mogą coś zepsuć aczkolwiek nie muszą ale po tych kursach jak dla mnie granie czegos w ich stronę to antyvalue.

STS dał dzisiaj pary kompletnie z dupy i trzeba to wykorzystać, oby bez jakichś wielkich kontuzji mózgu i powinno byc dobrze

Rosja - Kanada K 1 @ 1.2 ✅
Ukraina - Polska K 1 @ 1.32 ✅
Austria - USA M 1 @ 1.2 ✅
Niemcy - Czechy M @ 1.1 ✅
ako: 1.83 STS ✅

Ruskie to wogole nie wiem jak można zestawiać w parze z Kanadyjkami. Nie ma tu za bardzo co opisywać. Nie wiem czy Rosjanki stać na walke o czołowe lokaty ale taki team jak Kanada to one powinny przeskoczyc. Zobaczymy jak na III zmianie spisze się Nikulina ale odstawać od Kanadyjek to ona na pewno nie będzie.
Ukrainki będą jak zawsze mocne w sztafecie. Wyrównany 4 osobowy skład ze stara milfą Semereko, mogą tutaj namieszać i przy dobrych wiatrach są w stanie powalczyć nawet z Niemkami nie mowiąc o naszych księżniczkach. Polki mnie jakoś nie przekonują Weronika miała być liderką tej kadry a strzela panu Bogu w okna, młoda nadzieja Hojnisz człapie niemiłosiernie jedynie stare dupy trzymają fason ale Gwizdoń ma to w zwyczaju że zawala zawsze sztafety zobaczymy jak będzie dzisiaj. W tamtym sezonie chyba we wszystkich startach Ukrainki przed Polkami w sztafetach dzisiaj raczej też nie powinno sie to zmienić.
Teraz przechodzimy do panów. Austriacy na swoich śmieciach, trzon drużyny nie zmieniony Eder z Landertingerem, jak co roku mocni. Na I zmianie Grossegger, a potem może byc już tylko lepiej. USA również wystawia swoją najmocniejsza eksportową 4 z Burke i Bailey na dwóch pierwszych zmianach. Troche dziwna taktyka zobaczymy jak im to wyjdzie bo słabsi będą kończyć u nich. Porównując składy na każdej pozycji lepsi zawodnicy po stronie Austriaków i to oni powinni być wyżej u siebie.
I na koniec na podbitkę Niemcy. Helmuty w tym składzie będą sie bili o zwycięstwo. Na każdej zmianie moc ogromna może poza Birnbacherem który już jest po drugiej stronie rzeki. Czesi początkiem sezonu pod formą nie powalają ani biegowo ani na strzelnicy nie wydaje mi się żeby dzisiaj odpalili tak żeby pokonać Szwabów.

Jeszcze poszło
Polska- Austria 1 @ 1.33
Francja - Czechy 2 @ 1.41
1.87 maraton ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Norwegia - Włochy 1 1,75 Marathonbet
U konkurencji kursy zdecydowanie niższe na ta pare. Norweżki biegowo na każdej zmianie o kilkanaście sekund lepsze więc w biegu sa w stanie wypracowac sobie sporą zaliczkę. Obawiam sie trochę strzelania bo tutaj może być różnie ale jesli obędzie się bez biegania dodatkowych metrów to zakład wejdzie. U Włoszek I zmiana Vittozzi i III zmiana Sanfilippo bardzo niepewne i tutaj liczę,że któraś z nich na strzelnicy sie posypie. Kurs warty grania.

Austria - Czechy 1 1,33 Marathonbet / 1,35 Betsson Panowie sztafeta
Typ moze i wejdzie ale ja bym ustawil mimo wszystko Wloszki jako faworytki. Ta Vitozzi to bardzo solidnie sie spisuje w sztafecie co pokazala w ubieglym sezonie notujac chyba najlepsze swoje wystepy wlasnie w tym biegu. Nie zapominajmy ze Wloszki to jedna z wiekszych niespodzianek ubieglego sezonu i brazowe medalistki MS ???? U norwezek jest cala plejada zawdoniczek ktore moga zmasakrowac strzelnice: Olsbu , Birkeland czy Solemdal
Rewelacyjny wystep Wloszek ktore pokazaly duzo wiecej niz sam na to liczylem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Znowu spóźniony, aby nie powielać leci takie ako.
sztafeta pań:
Czechy - Polska karna runda zadecydowała -.- dobry wytęp Polek
Francja - Ukraina

ako: 1,741 - marathon ⛔
Polki jak na razie bardzo słabo. Regularnie mylą się na strzelnicy, bieg też pozostawia sporo do zyczenia. Czeszki pokazały ostatnio, że są silne. Nie tylko Soukalova i Vitkova (która nota bene szału nie robi w tym sezonie) ale także reszta paczki. W tamtym roku robiły robotę. Dziś może być ciężko z Niemkami, ale Polki spokojnie łykną.
Francuzki w osłabionym składzie. Brak Dorin na pewno da się mocno we znaki. Ukarinki w sprintach bardzo dobre, jedynie Semerenko odstaje trochę od reszty, ale wątpię abu to zaważyło. Przy osłabieniu w obozie Francuskim powinny dać radę.

Nie wiem czemu ale mam przeczucie, że Włoszki mogą być całkiem wysoko. Może to bardziej zyczeniowo ???? ale można za piwko na Włoszki przed Rosjankami. W marathonie 1,75 ✅. Dla lepszego oglądania.
E: No właśnie koelga wyżej zwrócił uwagi na to samo. zoabczymy co te Włoszki... : ]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom