>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2015/2016 - Antholz-Anterselva 20-24.12.2015

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP


21.01 - Sprint kobiet
22.01 - Sprint mężczyzn
23.01 - Biegi pościgowe kobiet i mężczyzn
24.01 - Sztafety kobiet i mężczyzn
Zapraszam do pisania analiz i podawania typów
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
pozwolę sobie podać tutaj typy do czasu powstania tematu na zwody w Antholz
#30 - sprint kobiet - antholz anterselva ⛔ Po drugim strzelaniu Soukalova z dużą przewagą, nie oglądałem niestety zawodów, ale Dorin musiała grzać ostro w końcówce, a Czeszka trochę spuchnąć. Szkoda bo bet wydawał się niezły
Dorin - Soukalova
2,25
0,4/10
bet365

Wiadomo, że sprinty są nieco mniej przewidywalne, ale dla warto postawić kilka groszy na Czeszkę. Co przemawia za typem? Przede wszystkim strzelanie. Soukalova pod tym względem jest jedną z najlepszych zawodniczek w tym sezonie, ze skutecznością 93% plasuje się na drugim miejscu ex aequo z trzema konkurentkami, w tym z Dahlmeier. Francuzka wypada słabiej. W szczególności stójka sprawia jej problemy, co skutkuje regularnymi błędami. Dorin co prawda nadrabia biegiem, jednak Czeszka jest w przyzwoitej dyspozycji biegowej i różnica jednego błędu dla przeciwniczki byłaby ciężka do odrobienia na dystansie 7,5 km. Biorąc pod uwagę dotychczasowe sprinty możemy zauważyć, że to jednak Gabi jest górą w tej konkurencji. Na 4 występy aż 3 razy plasowała się wyżej od Dorin. Dochodzi kurs. Uważam, że wszystko powyżej 2,00 na Czeszkę w tej parze jest warte zagrania.
Sprint mężczyzn - 10km
Lesser - Doll ✅ Lesser dwa błędy więcej izzi
2,4
0,4/10
óni
kolejna opcja która wpadła mi w oko. Lesser zaliczył bardz dobry występ w biegu ze startu wspólnego i już mamy ciekawe zestawienie. Sprint to przecież całkiem inna konkurencja. Lesser do momentu ostatniego występu w Rupholding nie pokazał nic wielkiego, a na pewno juz nie w sprintach. Regularne błędy na strzelnicy, biegowo też odstawał. W Oestersund 40 s do Dolla, Hochfilzen też ok. 40 s., Pokljuka 33 s. straty, Ruhpolding 1 minuta i 10 s. Nie wątpię, że Lesser mógł złapać nieco lepszą formę biegową, ale nie ma co porównywać zawodów na 15 km (przewaga ok 3 s nad Dollem) a tych na 10. Sprawa strzelania. Tu już nie jest tak różowo, bo Doll potrafi odwalić ładną manianę na strzelnicy. Nie ma co jednak aż tak dramatyzować bo Lesser ani razu nie wyszedł na zero jesli chodzi o sprinty. dwa razy po jednym błędzie, raz dwa, i raz cztery (to te pierwsze patologiczne zawody). Do tej pory Doll tylko raz za Lesserem. Wydaje mi się, że kurs jednak przesadzony. wystawiłbym w miarę wyrównane kursy w tej parze.

Proszę później o przeniesienie postu.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
#30 - sprint kobiet - antholz anterselva
Dorin - Soukalova
2,25
0,4/10
Bet365
Wiadomo, że sprinty są nieco mniej przewidywalne, ale dla warto postawić kilka groszy na Czeszkę. Co przemawia za typem? Przede wszystkim strzelanie. Soukalova pod tym względem jest jedną z najlepszych zawodniczek w tym sezonie, ze skutecznością 93% plasuje się na drugim miejscu ex aequo z trzema konkurentkami, w tym z Dahlmeier. Francuzka wypada słabiej. W szczególności stójka sprawia jej problemy, co skutkuje regularnymi błędami. Dorin co prawda nadrabia biegiem, jednak Czeszka jest w przyzwoitej dyspozycji biegowej i różnica jednego błędu dla przeciwniczki byłaby ciężka do odrobienia na dystansie 7,5 km. Biorąc pod uwagę dotychczasowe sprinty możemy zauważyć, że to jednak Gabi jest górą w tej konkurencji. Na 4 występy aż 3 razy plasowała się wyżej od Dorin. Dochodzi kurs. Uważam, że wszystko powyżej 2,00 na Czeszkę w tej parze jest warte zagrania.
Jak najbardziej popieram typ.
J.Dzhyma - N.Skardino 1 1,61 ✅bet365
Obie zawodniczki sa bardzo dobre w strzelaniu i plasują się w czołówce. Jednak wyżej cenię Dzhyme. Biegowo trochę lepiej wygląda Ukrainka i przy takim samym wyniku na strzelnicy będzie miało to olbrzymie znaczenie.
Edit; nie oogladalem niestety dzisiaj.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Laura jutro DNS, więc można próbować lekko zawyżone kursy na wygraną pozostałych faworytek.
Co do Gabi - ona trochę niedomaga w Antholzu, 10 tu nigdy głębiej nie penetrowała ;) Może to być ten epokowy moment, gdy wyleci z 10 w tym sezonie.
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Zgadzam się z Davey_Watt odnośnie Gabi, Czeszka w Anterselvie nigdy nie radziła sobie dobrze tak samo może być i tym razem dlatego zagram przeciwko. Sądzę że Kaisa pokarze się z dobrej strony na strzelnicy i zajmie miejsce na podium.
K.Makarainen - G.Soukalova 1 Fortuna 1.70 ⛔
M.Dorin Habert - T.Eckhoff 1 Fortuna 1.52 ✅
Francuzka z Norweżką biegają prawie identycznie za to wyniki na strzelnicy są już zdecydowanie na korzyść Marie więc pewnie to Norweżka spędzi więcej czasu na karnych rundach.
F.Hildebrand - V.Vitkova 1 Fortuna 1.40 ⛔
W tej parze zdecydowanym faworytem jest Niemka gdzie zdecydowanie lepiej strzela i biegnie.
Odrobimy na dochodzenie ;)
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Jak najbardziej popieram typ.

J.Dzhyma - N.Skardino 1 1,61 bet365

Obie zawodniczki sa bardzo dobre w strzelaniu i plasują się w czołówce. Jednak wyżej cenię Dzhyme. Biegowo trochę lepiej wygląda Ukrainka i przy takim samym wyniku na strzelnicy będzie miało to olbrzymie znaczenie.
Radula , nie wiem czy oglądałeś , ale z Dzymą było coś dziwnego - ona biegła tragicznie 2 pierwsze kółka zwłaszcza początek to total żenada po 700 metrach -13 sek do ...jej normy (sugerowali, że się wywróciła podobnie jak szwedka ostatnio w sztafecie ...ale ja w to nie wierze) + super szybka strzelnica (jej norma, no i fajnie w tempie strzelanie celne oki) - miałem w tym kilka x max (pinnacle 1,75 1,72 oraz live z b365 kilka razy ) więc ....nerwy osiągnęły maxa - potem trochę (ok 10 sek) lepsze drugie kółko , no i w normie dopiero ostatnia runda...tak jakby jej się wybitnie źle biegło - ale skoro szybko było i celnie to biegła .
Typuję, że każde pudło spowodowałoby totalne olanie biegu - tylko pozycje które widziała po strzelniu ją mobilizowały. Trzeba na nią uważać na poscigu - nie wiem ......ja sugeruje okres ???? ))
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Moravec, Ondrej - Hofer, Lukas [1] @1.66 1/10 Marathon

Mysle ze kurs w glownej mierze podyktowany faktem ze Hofer biegnie u siebie ale zeby jakies szalone rezultaty osiagal ostatnio to bym nie powiedzial. Z drugiej strony mamy Moravca ktory po swietach zlapal jakas niewiarygodna forme i naprawde robi wrazenie. Ostatnio w Rupholding 7 w biegu masowym , 4 w indywidualnym -tydzien wczesniej 13 w sprincie , 8 w poscigu i 2 w masowce. Dawno nie widzialem Czecha w takim gazie

Hofer, Lukas - Semenov, Serhiy [1] @1.86 1/10 Marathon
✅

Moze troche wspierak do poprzedniego typu ale ja tutaj widzę Moravec&gt;Hofer&gt;semenov.
O ile na Moravca moze byc za malo to na Semenova powinno starczyc. Ukrainiec zawsze grozny na dystansach gdzie sa 4 strzelania bo skutecznosc ma kapitalna ale w sprintach nie wroze mu sukcesu bo jest tzw. &quot;żołwiem&quot;
Mysle ze jesli Hofer nie przesadzi na strzelnicy to 1 pudla napewno a moze i nawet 2 na znanych sobie trasach bedzie w stanie odrobic bo Semenov obawiam sie ze moze skonczyc 10/10
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Bieg na dochodzenie kobiet - 10km
Pidrushna - Bescond - 1,77 - marathonbet ⛔
na pierwszy ogień taki bet. Panie startują praktycznie w tej samej chwili, 3 sekundy różnicy. Przejrzałem dotychczasowe występy i biegowo wyglądają bardzo podobnie, tu różnica na korzyść jednej, tu na drugiej ale liczona najczęściej w kilku, kilkunastu sekundach. Strzelanie. Tutaj lepiej wypada Ukrainka - 91% skutecznosci w tym roku. Francuzka - 84%. Uważam, że Ukrainka jest po prostu solidniejsza i przy 4 wizytach na strzelnicy to ona powinna być wyżej. W całorocznym kurs w tej parze na Pidrushną wynosi 1,57. Myślę, że można spróbować w jej stronę.
Wierer - Podchofarova - 1,66 - bet365 ✅
Włoszka ostatnimi czasy, wygląda na prawdę nieźle. Zwłaszcza biegowo zaskakuje bardzo poztywnie, ze strzelaniem różnie. Z drugiej storny Rosjanka, bardzo wysoka skuteczność na strzelnicy, ale biegowo kiepsko. Moim skromnym zdaniem Wierer zje Podchufarovą własnie w tym elemencie. Ostatni bieg indywidualny, obie po zero błędów - Wierer szybsza o 1 minutę i 55 sekund. Bieg ze startu wspolnego, po 2 błedy obie, 26 sekund na korzyść Włoszki. Bieg na dochodzenie w Ruhpolding - 36 sekund przewagi przy pudle więcej. Do tego myślę, że Rosjankę może troche zjeść presja. Jutro startuje pierwsza, czy da radę przewodzić całej stawce? wątpię. Próbujemy w stronę Włoszki
uśmiecha mi się jeszcze top 3 dla Dorin po 1,9, ale nie jestem jeszcze do końca przekonany. Może reszta jakieś przemyślenia?
12 km mężczyzn

Boe. Tarjei -
Boe J.T. - 1,65 - marathon ⛔
trochę na łatwiznę, no ale cóż... wielokrotnie już wpsominałem co sądzę o młodym Boe i jego występach na dłuższych dystansach niż sprint. Biegowo nadal mocny, ale porażająca ilość błędów. a starszy brat? Pomimo wpadek, na pewno lepszy na strzelnicy, biegowo też nie raz nie dwa udowodnił, że wypada lepiej. Powinien być wyżej
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Vitkova - Dzhyma 1 1,55 zwrot Betsafe

XXXL wspominał że w sprincie dziwny bieg Ukrainki. Rozkręcała się z każdym przebiegniętym km. Na strzelnicy wiadomo bardzo pewna i mocna 1 pudła można się spodziewać ale czy więcej?? Czeszka biegowo lepsza i spokojnie na takim dystansie jest 1 pudło odrobić. Miewa turnieje w których walczy z czołówka ale też zdarzają jej się występy słabiutkie. W sprincie wypadła znakomicie. Jak będzie w biegu na dochodzenie? Myślę,że z Ukrainką powinna sobie poradzić. Ma 14s przewagi na starcie + duzo zyska w samym biegu. Ważne,że na starcie podczepi się pod Dorę i to z nią będzie minimum do 1 strzelania biegła. Jeśli nie zdarzy jej się wpadka na strzelnicy to wygra z Ukrainka.
Dla porownania bet365 daje 1,40 na Czeszke.

Shipulin - T.Boe 1 1,50 [1-8]✅ brawo Antek:cool: Betsafe

Startuja praktycznie razem. Jednak na strzelnicy bardziej ufam Antkowi. Bieg na dochodzenie to jego dyscyplina lubi tą rywalizacje bark w bark. Uważam,że jeden i drugi mają szanse być w ścisłej czołówce.Szybciej strzela Shipulin np w sprincie na 2 pobytach na strzelnicy w tym elemencie był lepszy o 10s. Biegowo też kilka sekund dokłada więc nie zdziwi mnie nawet jak by byl w stanie odrobić 1 kółko karne.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Pozwolę sobie jeszcze dorzucić miły dubel.
Fourcade M. - Bjoerndalen
Dorin - Bescond
ako: 1,82
óni ⛔
Fourcade dziś się nie popisał, aż trzy błędy na strzelnicy. Limit wykorzystany. Bjoerndalen od kilku zawodów wygląda mocno przecietnie, szczególnie pod względem wizyt na strzelnicy. o tym jak silny biegowo jest Fourcade chyba nie trzeba wspominac. Powinien spokojnie wygrać z Norwegiem.
Dorin? wczesniej zastanawiałem sięczy nie grać jej top 3, ale się powstrzymam. Wspomniałem, że Dorin ma problemy na trzelnicy i szczerze powiedziawszy nie nastawiam się jutro na czyste strzelanie. Inna sprawa biegania. Jest siła, Bescond będzie znacznie odstawała. Jak wspomniałem wcześniej druga z Francuzek na strzelnicy też jakoś wybitnie się nie prezentuje.
wczesniej typ przeciw Bescond, poza tym dubel, więc nie ma co się napalać na to, ale zagrać można jak najbardziej
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
G.Soukalova - A.Bescond 1 Fortuna 1.46
13 sekund różnicy co to jest dla Gabi. Jest numerem 1 w tym sezonie i będzie chciała udowodnić że jest bardzo silna. Co do Francuzki jest zdecydowanie gorsza w biegu jak i na strzelnicy więc Soukalova zdecydowanie łatwo powinna sobie poradzić.
O.Podchufarova - E.Yurlova 1 Fortuna 1.37
Olga jest numerem jeden w reprezentacji Rosji i nic nie zapowiada się na zmiany. Jest lepsza na strzelnicy i zdecydowanie w biegu.
M.Dorin Habert - O.Pidrushna 1 Fortuna 1.52
Ukrainka na strzelnicy jest może troszkę lepsza od Marie ale za to Francuzka w biegu jest zdecydowanym faworytem i potrafi odrobić sporo, pokazała to w tym sezonie kilka razy.
AKO 3.04 ⛔ U mnie też było wszystko ok do ostatniego strzelania
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Ale dramat na ostatnim strzelaniu ???? Wszystko mialem trafione z duzym zapasem i nagle 2 pudla Dorin ale i tak jestem w szoku ze nie dala rady Pidrushnej ?! Cos musialo byc nie tak ze smarami bo caly sezon to na takim dystansie to spokojnie robila przewage 2 karnych rund a dzis bardzo bardzo slabo biegowo ... Nie dalo sie przewidziec tego ze Dorin biegowo bedzie slabsza 17sek od Guzik przykladowo SZOK czy 14sek od Hojnisz
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Najwidoczniej dziewczyny nie poradziły sobie z silnym wiatrem.
Dyscyplina: Biathlon Bieg Pościgowy
Godzina: 15:30
Spotkanie: S.Schempp
Typ: V
Kurs: 2.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po przerwie spowodowanej chorobą do pełnej dyspozycji wraca Simon Schempp. Odpuścił on kilka turniejów dlatego też spadł na piąte miejsce w klasyfikacji generalnej pucharu świata, ale już wczoraj w biegu sprinterskim udowodnił że wraca do wielkiej formy wygrywając bieg do tego też bardzo dobrze spisuje się w Anterselvie pokazując to w zeszłym roku oraz dwa lata temu wygrywając bieg sprinterski oraz bieg pościgowy dlatego jestem dobrej myśli i sądzę że również w tym roku wygra te dwa biegi.
⛔
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Dokładnie, biegowo wyglądało to bardzo dziwnie. Taka Bescond, która biegowo nic specjalnego nie pokazywała nagle trzeci czas. Dorin +56 sekund i 18 miejsce. wierzyc sie nie chce.
Ilość pudeł porażająca. Trzeba zobaczyć co wystawi Marathon na live
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Ja odpuszczam bieg , bede jak cos polowal LIVE -- dziwne te zawody we Wloszech nie wszyscy sobie radza z wysokosciami tam panujacymi...
Przeciez taka Podchufarova to chodzila po 1,2 na V po 3 strzelaniach a nie skonczyla na podium -- cyrki normalnie ... 3 pudla na ostatnim strzelaniu w takiej sytuacji i przy takiej skutecznosci na strzelnicy w sezonie to prawie science fiction a stalo sie jednak ...
Jedynie fajnie powchodziłi mi pary z Sukalova przeciw Makarainen czy Vitkovej
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Tragiczny dzień ????
Nie ma co się jednak nastawiać negatywnie, tylko wyciągać wnioski. Pozostaję przy wysokich kursach, może będą lepsze efekty.
Sztafeta kobiet:
Niemki - Włoszki - 2,49 - marathonbet - ✅
Zgodnie z planem Goessner i Hinz słabo na strzelnicy i zarobiły po karnej rundzie. Włoszki bardzo przyzwoicie, na końcu Wierer też dołożyła swoje. 1 minuta i 30 sekund na korzyść Włoszek. Nokaut

Jak dla mnie przesada. Włoszki u siebie, presja mam nadzieję działająca na dziewczyny pozytywnie. Oberhofer, która ostatnimi czasy niezbyt mi się podobała wygląda we Włoszech bardzo dobrze, do tego super dysponowana Wierer. Vitozzi mistrzynią biegu nie jest, ale co najważniejsze na strzelnicy wypada w Antholz bardzo dobrze. Jeśli chodzi o występy w sztafetach to też nie można jej nic zarzucić. Solidna pierwsza zmiana. No i mamy Sanfilippo. To jest ten punkt, którego się obawiam. Tu nie pozostaje mi nic innego jak liczyć na to, że dziewczyna nie zrobi przykrej niespodzianki.
Niemki. Z zawodów na zawody drobne rotacje w składzie. A więc dwie pierwsze zmiany, które opisywałem przy okazji ostatniej sztafety. Horchler. Nie za bardzo dziewczynę znam, ale pokazuje się z przyzwitej strony. Nie wiem czemu, ale własnie porównałbym ją z wczesniej opisaną Vitozzi. Powinny osiągnąć podobny rezultat. Goessner i Hinz. Moje dwie faworytki do największych baboli na strzelnicy. W Ruhpolding mieliśmy zamiast Hinz, świetną Hammerschmidt, która odrobiła ponad minutę straty. Tutaj zamaist niej Hinz, która pudłowała w sprincie na potęgę. Swoją drogą Goessner w biegach we Włoszech zaliczyła w sumie 10 pudeł. Ostatnia Zmiana to Hildebrand. Patrząc ogólnie z pewnością najlepsza w tym zestawieniu, ale nie radzi sobie tutaj dobrze. 6 pudeł w sumie. Biegowo też nie pokazuje tego co we wcześniejszych zawodach. Porównując ją z Wierer uważam, ze Włoszka jest, może nie zdecydowaną, ale na pewno faworytką ostatniej zmiany. Gdyby była Dahlmeier, miałbym większe obawy co do tego typu. Na zakończenie kurs, piękny, ładny i przyjemny. Włoszki na pewno niedocenione przez buków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
X 357

xxxl

Użytkownik
Tragiczny dzień ????

Nie ma co się jednak nastawiać negatywnie, tylko wyciągać wnioski. Pozostaję przy wysokich kursach, może będą lepsze efekty.

Sztafeta kobiet:

Niemki - Włoszki - 2,49 - marathonbet

Jak dla mnie przesada. Włoszki u siebie, presja mam nadzieję działająca na dziewczyny pozytywnie. Oberhofer, która ostatnimi czasy niezbyt mi się podobała wygląda we Włoszech bardzo dobrze, do tego super dysponowana Wierer. Vitozzi mistrzynią biegu nie jest, ale co najważniejsze na strzelnicy wypada w Antholz bardzo dobrze. Jeśli chodzi o występy w sztafetach to też nie można jej nic zarzucić. Solidna pierwsza zmiana. No i mamy Sanfilippo. To jest ten punkt, którego się obawiam. Tu nie pozostaje mi nic innego jak liczyć na to, że dziewczyna nie zrobi przykrej niespodzianki.

Niemki. Z zawodów na zawody drobne rotacje w składzie. A więc dwie pierwsze zmiany, które opisywałem przy okazji ostatniej sztafety. Horchler. Nie za bardzo dziewczynę znam, ale pokazuje się z przyzwitej strony. Nie wiem czemu, ale własnie porównałbym ją z wczesniej opisaną Vitozzi. Powinny osiągnąć podobny rezultat. Goessner i Hinz. Moje dwie faworytki do największych baboli na strzelnicy. W Ruhpolding mieliśmy zamiast Hinz, świetną Hammerschmidt, która odrobiła ponad minutę straty. Tutaj zamaist niej Hinz, która pudłowała w sprincie na potęgę. Swoją drogą Goessner w biegach we Włoszech zaliczyła w sumie 10 pudeł. Ostatnia Zmiana to Hildebrand. Patrząc ogólnie z pewnością najlepsza w tym zestawieniu, ale nie radzi sobie tutaj dobrze. 6 pudeł w sumie. Biegowo też nie pokazuje tego co we wcześniejszych zawodach. Porównując ją z Wierer uważam, ze Włoszka jest, może nie zdecydowaną, ale na pewno faworytką ostatniej zmiany. Gdyby była Dahlmeier, miałbym większe obawy co do tego typu. Na zakończenie kurs, piękny, ładny i przyjemny. Włoszki na pewno niedocenione przez buków.

Rymbaba - 2 informacje tylko - &quot;Włoszki u siebie&quot; ........naduzycie - tam większość mieszkańców mówi po niemiecku stąd 2 nazwy Włoska Anterselwa oraz Antholz - co do Oberhoffer to ona tam zawsze spięta, zwarta i gotowa ...wychowanka ???? ) nie wiem czy to pomoże w czymś ale ...to trochę wiedzy - gratis ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sztafeta Kobiet

Włochy - Ukraina 1 2,10 ✅:cool:Unibet

Nie bardzo rozumiem taki kurs w tym zestawieniu. U konkurencji kurs zdecydowanie niższy.
Wloszki opisane powyżej. Ukrainki tracą biegowo sporo. Na strzelnicy jeśli Sanfilippo nie zaliczy karnej rundy to będzie super. Wierer i Oberhofer są naprawdę w stanie odrobić bardzo dużo. U Ukrainek tak naprawdę nie ma zawodniczki która była by wstanie pociągnać zespół do przodu. To wyrównany team ale bez lidera. U Włoszek 2 wyraźne liderki + Vittozi która nie odstaje biegowo ani strzelecko względem Ukrainek no i ta Sanfilippo o którą należy się obawiać ale bądźmy dobrej myśli,że wystarczy jej naboi podczas dobierania;) Kurs ciekawy więc próbujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
@Radula
Przeanalizowalem sobie występy w Italii i na 6km Ukrainki stracą do Włoszek biegowo całe nic bo to przecież 6 km.Będzie minimalna przewaga Włoszek. Typu nie neguje 50/50 ale dziwię się że gracie przeciwko zawsze mocnym Ukrainkom bo jednak nie wiadomo czego się spodziewać po VITTOZZI i SANFILIPPO. W tamtym roku Ukrainki na pudle w Anterselvie gospodynie dopiero 7, wiadomo że składy inne i forma nie ta sama co po niektórych zawodniczek no ale większą jakość całościowo reprezentują jednak Ukrainki. Nie mniej powodzenia
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
Podzielam typ Raduli na wygraną Włoszek, Ukrainki w mocno mieszanym składzie i te biegi pozostawiają dużo do życzenia za to Włoszki w swoim najsilniejszym składzie, Wierer w doskonałej formie zarówno strzeleckiej jak i biegowej, Oberhofer u siebie też pokazuję się z bardzo dobrej strony do tego młoda Vitozzi tez dołoży swoje &quot;trzy grosze&quot;. ✅
Czechy - Niemcy 1 Fortuna 1.80 ✅
Do tego dorzucam Czeszki które bardzo przyzwoicie zaprezentowały się w Ruhpolding bez Soukalovej i dobrze wypadły w sprincie i biegu na dochodzenie we Włoszech, sądzę że z Gabi są w stanie stanąć na podium. Niemki za to bez liderki i bez Hammerschmindt które to właśnie na ostatnich zawodach uratowały reprezentacje Niemiec przed niesamowitym blamażem.
W końcu wskoczyło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom