>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2014/2015 - Ruhpolding 14.01-18.01

Status
Zamknięty.
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
O.E. Bjoerndalen - A. Pffeifer 2 za 1,98 w Millenium

Fajny kurs, do tego w sprincie lepszy. Biega tutaj przed własną publicznością.
Powodzenia !
Fajnie wszystko , fajne kursy , w sprincie lepszy ???? tylko co ma do tego sprint ???? do tego w Maratonie to samo stoi po 2.05 .Tak to wszystkie pary można grać chybił/trafił ???? Nic tylko pogratulować ????


Ja pograłem dubelek z maratonu 1 typ juz wszedl niestety nie miałem jak zapodać.

Semerenko - Laukkanen 1@ 1.35
Anev - Iliev 1@ 1.48
ako 1.99 ✅✅

Anev dużo pewniejszy na strzelnicy we wszystkich biegach masowych jak do tej pory plasował się wyżej od kolegi z repry. Bieg na podobnym poziomie jednak tutaj też nieznacznie lepszy Krasimir. Wszystko powinno rozegrać się na strzelnicy . Anev 90 %, Iliev 81 % . Myslę ze dzisiaj ponownie lepszy będzie Anev który w biegach masowych plasuje sie na bardzo wysokich lokatach.

E: Cibeles hehe tak jak Ty podajesz typy to sobie może na ruletce zagraj też masz pół na poł szans na wejscie bo widze biathlon Ci nie idzie w obstawianiu w ciemno ???? chociaz w sprincie wygrał Pffeifer hehe piona ! :cool:
 
siunek23 214

siunek23

Użytkownik
M.Fourcade vs E.Svendsen 1@ 1.5
S.Schempp vs O.Bjoerndalen 1@ 1.65
ako 2.47 Marathonbet
Taki dubel od ruskich proponuje na dzisiejszy bieg masowy panów.
Fourcade jak powiedział w wywiadzie miał wczoraj żle posmarowane narty stąd odległa pozycja w sprincie. Dzisiaj liczę jednak na lepszy występ francuza który jest w dobrej formie biegowej i strzeleckiej czego nie można powiedzieć o Svendsenie który dobrze strzela lecz słabo biega co może być spowodowane ostatnią chorobą norwega także stawiam zdecydowanie na Martena.
Bardzo cenię &quot;Króla Biathlonu&quot; jednak w tym sezonie Ole w biegach z 4 strzelaniami nie prezentuje tak dobrej formy jak w sprincie co może być spowodowane zmęczeniem które póżniej przekłada się na chybione strzały. Szwab u siebie w dobrej formie co potwierdził zajmując 2 miejsce w sprincie. Podsumowując Schempp dzisiaj będzie wyżej od Bjoerndalena.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom