>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2013/2014 -Pokljuka 06.03-09.03 2014

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pokljuka
06 Mrz 12:30 Men 10 km Sprint
06 Mrz 15:30 Women 7.5 km Sprint
08 Mrz 11:15 Men 12.5 km Pursuit
08 Mrz 13:25 Women 10 km Pursuit
09 Mrz 11:15 Men 15 km Mass Start
09 Mrz 13:25 Women 12.5 km Mass Start

Po Igrzyskach Zimowych w Soczi wracamy do biatlonu, sportowcy zawitają do Słowenii. Zapraszam do typowania i pisania analiz.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
A co to wszyscy zapomnieli o biathlonie?:]
Bieg pościgowy kobitek:
Wierer vs Gwizdoń |1| kurs:1,30✅
Formuła jest taka jak zawsze:Są cztery strzelania graj przeciwko Gwizdoń i tego się trzymam i w tym przypadku.Włoszki Wierer i Oberhofer w ostatnim czasie prezentowały wysoką formę i moim zdaniem warto stawiać w ich kierunku,a w tym przypadku w kierunku Doroty:grin:.Wierer rusza z 25 sekundową przewagą,w biegu odstawać nie będzie,a na strzelnicy według mnie jest obecnie lepszą zawodniczką.Nie wierzę w dzień konia Magdy na strzelnicy i swoje pudła pewnie zaliczy.Włoszka powinna wyjść z tego pojedynku jako zwyciężczyni.
Vilukhina vs Henkel |1| kurs:1,60⛔
Lubię grać na Olge,bo ona potrafi wykręcić dobry wynik w każdym biegu.Tutaj za rywalkę ma kończącą powoli przygodę z biathlonem Andree Henkel.Vilukhina strzela lepiej i to,że Niemka prezentuje się w tym sezonie w tym elemencie słabo wiadomo nie od dziś.Sprint to potwierdził,Niemka zaliczyła od dwa pudła więcej.Olga startuje z 38 sekundową przewagą i nie wierzę w to aby ją zaprzepaściła.Biegowo też raczej Henkel nie powinna odrabiać.Stawiam,więc na Vilukhine.
Skardino vs Eckhoff |1| kurs:1,70⛔
Skardino vs Virolaynen |1| kurs:1,30⛔żenada

Szykuje się kolejne 20/20 Białorusinki w tym sezonie?Być może i dlatego myślę,że szczególnie w takim biegu należy na nią grać.Strzela dużo lepiej od obu i to powinien być klucz tego,że będzie od nich wyżej na mecie.Aczkolwiek z Eckhoff nie szalałbym za bardzo,bo może mieć dzień w którym wychodzić jej będzie wszystko.Myślę jednak,że zapas Skardino w postaci 28 sekund powinien wystarczyć.Virolaynen wyskoczyła w sprincie ale dziś Skardino powinna ją łyknąć,bo na pewno Virolaynen dzisiaj wszystkiego nie wystrzela i spadnie trochę miejsc w dół.
Bukmacher:STS
Bieg pościgowy mężczyzn:
Peiffer vs Pinter |1| kurs:1,25⛔brak słów
41 sekund zapasu na starcie Niemca,lepszy biegowo,na strzelnicy potrafi Arnd być solidny i na pewno od Pintera w tym elemencie nie ustępuje.Kurs marny ale jak Peiffer to przegra to będzie...nie do kończę kim.Stawiam na Niemca.
Bukmacher:STS

Malyshko vs Landertinger |2| kurs:1,85⛔

Małysz pokazał się wreszcie z dobrej strony ale nie powoduje to od razu tego,żeby wystawiać go na równi z Landertingerem przed biegiem pościgowym.Dominik prezentuje bdb formę od dłuższego czasu,zarówno na strzelnicy i biegowo prezentuje odpowiedni poziom.Dla mnie dyspozycja dziś Ruska to dalej zagadka i kto wie czy znów nie zanotuje dużo gorszego występu.Stawiam,więc na Austriaka.
Eder vs Soukup |2| kurs:2,30⛔
Dla mnie para 50/50 i dlatego stawiam na Czecha.Potencjał,forma,bieg,strzelanie obu panów obecnie według mnie na podobnym poziomie i w typie na Soukupa widzę lekkie value.

Bukmacher:Expekt
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Boehm - Volkov 1 @ 1,83 bet365 ✅ 16 - 29
Przyzwoity Niemiec, nie schodzi ponizej pewnego poziomu. Startuje z ponad 15sec przewagą nad Ruskim człaponem, w dodatku nie strzela jakoś bardzo gorzej od Volkova.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Ferry vs T.Boe |1| kurs:1,60 ZWROT
Ferry tutaj póki co weekend sezonu.Bdb strzela+świetnie biegnie.Boe słabo,sporo pudeł,biegowo rewelacji nie ma.Dziś znowu bieg dla Ferrego,cztery strzelania i szansa na kolejną dobrą lokatę.Boe jest gorszym strzelcem i nie powinien mu zagrozić.
Landertinger vs Volkov |1| kurs:1,55✅

Znów gram na Austriaka,konsekwentnie.Wczoraj się nie udało,brakło tych paru sekund ale cóż bywa.Dziś gram go w zestawieniu z mniej wymagającym Rosjaninem.Volkov to dobry strzelec,ale słabo biega,a tu w Pokljuce nawet tego pierwszego elementu dobrze nie pokazuje.Landertinger lubi takie biegi jest formie i nawet mimo słabszej dyspozycji biegowej powinien zająć znów dobrą pozycję.
Bez analizy dwa value moim zdaniem:
Fourcade vs Shipulin |2| kurs:3,15
Svendsen vs Fak |2| kurs:2,52

Bukmacher:Marathonbet
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Chociaż tu się nie udzielam to sport ten oglądam i znalazłem perełke wgł mnie
D.Domravecha : Gabi Soukalova
Typ : 1
Kurs : 1.41
Soukalova nie startowała tu podczas dwóch poprzednich biegów, ponieważ była chora. Nie wiem jak to jest teraz, skoro jest zgłoszona do biegu tzn, że wystartuje w nim i się lepiej czuje, ale tak szczerze powiedziawszy po przeziębieniu organizm zawsze jest osłabiony i w biegu na pewno wiele straci do rakiety z Białorusii. Strzelecko obie zawodniczki są podobne do siebie,chociaż myślę, że Gabi stać na bezbłędne strzelanie. Jednakże na dziś dzień nie daje szans mojej ulubionej biathlonistce.
Pozdrawiam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 855,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
IBU World Cup. Pokljuka. Mass Start. Men
Bjoerndalen, Ole Einar vs Boe, Johannes Thingnes
Typ: Bjoerndalen, Ole Einar @ 1.68 ⛔ 9-5 :;/: OEB olał system w końcówce, po ostatnim strzelaniu 13s straty do Boe, a na mecie 43s...
Dwa pokolenia norweskiego biatlonu, dzieli ich wiele, a wydaje się, że zwłaszcza aktualna forma. Bjoerndalen od świetnych dla siebie Igrzysk przeżywa mały renesans formy, co dowodzi wczorajsze podium w biegu pościgowym. Młody Boe to oczywiści wielki talent, co udowodnił w Annecy wygrywając sprint i bieg pościgowy, wszystko fajnie, tylko, że to było w grudniu i jak na razie to był jego jedyny wyskok w tym sezonie. Potem młody Norweg popadł w przeciętność i rzadko gościł choćby w top10. Wczoraj zupełny niewypał, na strzelnicy lekki dramat (5 pudeł), w biegu też człapał, bo do Bjoerndalena (2 pudła) stracił blisko 3 minuty i ledwo zmieścił się w pierwszej 30-tce. Biegowo weteran na pewno lepszy i jeśli nie będzie dramatu z karabinkiem w reku, to nawet 2 pudła straty nie będą problem do nadrobienia w biegu.
Marathon
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Expekt
Podium:B.Ferry 2,50 peffka ✅
Sportingbet
Podium:A.Shipulin 2,40 ZWROT
Obaj zawodnicy wyglądają naprawdę dobrze podczas tego weekendu biathlonowego. Dzisiaj również 4 strzelania a panowie na strzelnicy wyglądają bardzo dobrze. Duże szanse na podium chociaż jednego z nich. Biegowo lepszy Szwed.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Soukalova vs Vilukhina |2| kurs:3,20 ZWROT
Tutaj myślę,że Olga powalczy.Soukalova po chorobie,nie startowała i nie wiadomo czego się po niej spodziewać.Vilukhina odstaje trochę biegowo ale bdb strzela.1,25 na Soukalovą to trochę mało.Tym bardziej,że Rosjanka prezentuje dość równą formę i regularnie zajmuje dobre miejsca.

Bukmacher:STS

Kuzmina vs Eckhoff |2| kurs:2,14⛔

Kursy moim zdaniem powinny być odwrotne.Eckhoff wygląda tu dobrze,lepiej strzela,nieźle biegowo.Kuza trochę pod formą,słabo na strzelnicy.Eckhoff ostatnimi czasy poprawiła strzelanie i myślę,że może tutaj zająć lepsze miejsce od Słowaczki.
Wierer vs Dahlmeier |1| kurs:1,46✅
Włoszka jest w gazie.Zarówno dobrze wygląda jeśli chodzi o bieg jak i o strzelanie.Niemka zatraciła formę z początku sezonu,biegowo przeciętna.Wierer prezentuje w Pokljuce wysoką formę i myślę,że dziś ją potwierdzi i zajmie lepsze miejsce od Dahlmeier.
Bukmacher:Marathonbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom