>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2013/2014 - 06.12-08.12.2013 - Hochfilzen

Status
Zamknięty.
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Kobiety:
Ukraina TOP [email protected] Unibet ✅
Ukrainki, Norweżek i Rosjanki maja najbardziej wyrownany sklad. Siostry Semerenko, Dzhyma i Pidhrushna pokazały w sprincie ze czują sie tutaj dobrze. Unibet przedstawia tylko H2H własnie z tymi reprezentacjami takze odpuszczam. Ale TOP 3 wyglada bardzo dobrze. Kto ma zagrozic Ukrainka? Kobiety z Francji z Chevalier i Boilley a moze Niemki strzelające panu Bogu w okno z Preuss czy Hildebrand ? ????
Czeszki rowniez tymi dwoma ostatnimi zmianami nie powalają, nie łudźmy sie, ze Polki powalcza o top3, bo wiemy co potrafi na strzelnicy zrobic panna Magdalena a na ostatniej zmianie Hojnisz, która pokazała, ze w formie to ona nie jest.
Nie dosc ze nie widze druzyny, ktora moze włączyc sie do walki o top 3 z w/w drużynami, to byc moze Ukrainki mogą pokusić sie o jakas niespodzianke i moze win ? Kto to wie ????

Panowie:
Rosja - Austria [email protected] Unibet ✅
Radula gra H2H Niemcy z Austrią ja postanowiłem troche pewniej zagrać wg mnie.
Rosjanie bez szału, ale za to bardzo równo. Shipulin 14, Malyshko 15, Ustyugov 17, Volkov 33, ale trzeba zaznaczyc, ze Volkov bieg z bardzo dalekim numerem startowym i trasa stała sie do biegania nienajlepsza po tym jak w srodku zawodow zaczal padac obfity deszcz.
Austria ma równiez wyrownany sklad, ale nie wydaje mi sie, aby powalczyli z Rosjanami. Sa po prostu za slabi. Rozumiem, ze zawody rozgrywane w Austrii, ale chyba kogos ponioslo z tym kursem. max. 1.35-1.4 bym dal.

Norwegia - Francja [email protected] Unibet ✅
Norwedzy mocny sklad. Nie oszukujmy sie, ale nazwiska robia wrazenie: OEB, Boe i EHS. Do tego mlody Christiansen, ktory jest jedyna niewiadomą w skladzie Norwegów.
A Francja ? poza Martinem nie ma tam nikogo kto moglby powalczyc z w/w trójką. Jeżeli Christiansen nie zrobi jakiejs gafy na pierwszej zmianie, to potem powinno byc tylko z górki.
3/3 :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ukraina Women - Niemcy Women 1 1,55 Betsafe ✅
Oferta na męską sztafetę słaba oprócz jednego typu który został już tutaj podany. Jeśli chodzi o tą parę to widzę dużo lepszy skład Ukrainek. W Niemieckiej sztafecie najpewniejsza powinna być Henkel a i ona może dać &quot;koncert&quot; pudeł więc nie zdziwię się jak liderką Niemek będzie jak wczoraj Laura. Nie ma Gossner ogólnie wczorajszy sprint pokazał, że różnice między jednymi a drugimi nie były aż tak duże, może poza Henkel ale ja stawiam na Ukrainki które chyba mają bardziej wyrównany skład
Szwecja Men - Czechy Men 1 1,40 Unibet ✅
Znalazłem jeden taki typ. Martwi mnie tylko pierwsza zmiana u Szwedów bo może być różnie. Ale jednak chyba u Czechów więcej znaków zapytania. Na pewno mocny powinien być Soukup i Moravec a co z resztą nie wiem. Ferry, Bergman i Lindstroem to już mogła by być czołówka. Każdego z nich stać na super występ ale i często zdarzają im się pudła, jednak sądzę, że jeśli nie będzie tragedii przez Erikssona na pierwszej zmianie to Szwedzi będą wyżej. U konkurencji kurs dużo niższy (1,25)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dahlmeier - Pałka 1 1,65 Unibet⛔

Typ bardziej przeciwko Pałce. Krysia biega tragicznie. Człapie jak cholera że się nie da na to patrzeć. Dzisiaj Niemka od Niej 1:40 minuty szybciej przecież to przepaść. W sprincie Niemka też szybsza z tym,że tam była różnica trochę ponad 25sekund. Ze startu praktycznie razem ruszają. Biegowo jeśli Niemka utrzyma formę to zniszczy Polke.




Brunet - Pidhrushna 2 2,40 Unibet ⛔ ostatnie strzelanie...

Tutaj uważam,że za wysoki kurs na Ukrainke. Dzisiaj pokazała się ze świetnej strony strzelając świetnie i biegnąc tak samo. Brunet biegowo dzisiaj słabo chociaż wątpie czy dała z siebie 100%.Brunet 17sekund przewagi na starcie jednak uważam,że nie jest to wcale tak dużo i już po pierwsyzm strzelaniu panie powinny biec koło siebie.Brunet więcej czasu spędza na strzelnicy co przy 4 strzelaniach może dać nawet jakieś 25-30sekund różnicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Vilj Semerenko - Vita Semerenko 1 1,72 Unibet ✅
Pojedynek sióstr. Vita lepiej strzela od swojej siostry, z kolei ta lepiej biegnie. Jutro będą aż cztery strzelania ale więcej trasy do przebiegnięcia. Spokojnie Valj jedną karną rundę odrobić może jak nie dwie na takiej trasie. Trzeba pamiętać, że Vita gorzej biegnie i z każdym metrem może wolniej biec. Valj jutro wyruszy na trasę z ponad 4 sekundą przewagą i pewnie na pierwszym strzelaniu może być już 10 sekund szybciej na strzelnicy. Obawiam się w jej przypadku najbardziej &quot;stójki&quot; ale stawiam mimo wszystko w tej parze na nią.
Ole Einar Bjoerndalen - Tarei Boe 1 1,75 Marathonbet ⛔
Bardzo dobry występ jak dla mnie Ole w sprincie. Bardzo szybko strzela, najszybciej z czołówki. Strzelał aż o 30 sekund szybciej niż Boe i spudłował tylko raz stąd mimo, że jedno pudło zaliczył a Boe nie był szybciej na mecie. Jutro cztery strzelania a Boe nie jest jakimś super strzelcem więc i pudła w jego przypadku są jutro realne. Trochę szybciej biegnie niż Ole ale na pewno Ole będzie to nadrabiał strzelając i myślę, że obroni to 1,7 sekundy przewagi z którą wyruszy na trasę. Stawiam na &quot;króla&quot;!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Fak vs Burke # Burke # 2.00 # 1.5/10 # Unibet ⛔ 16-21
Fak stratuje z numerem 24 , Burke 26.
Dzieli ich 4-5 sekund na starcie , więc nie jest to większa różnica. Na dobiegu do pierwszego strzelania ta różnica powinna sie wyrównać.
Obaj w sprincie biegli bardzo podobnie , więc wszelakie kwestie rozstrzygną się na strzelnicy.
W ubiegłym roku poza kilkoma szczególnymi startami obaj utrzymywali podobne miejsca co przy starcie.
Fak głównie notował spadki jak chociażby z 1 na 22 miejsce , czy z 21 na 33.
Burke w drugą stronę - potrafił z 45 awansować na 14 i z 32 na 15.
Dużą rolę odegra tu strzelanie i obaj prezentują podobny poziom.
84 % , przy czym Burke z roku na rok strzela lepiej w ostatnim czasie , a Fak utrzymuje podobny poziom 84 %
Burke forma lepsza , więc sądzę ze te 2.00 można przy atakować
Boe - Berger # Boe # 1.55 # Unibet ✅ 3-14
Boe 88 % na strzelnicy za ostatni sezon + całkiem przyzwoity bieg o wiele lepiej wyglądają niż Berger w całokształcie , którego czekają aż 4 strzelania.
Poza tym o ile na &quot;leżaku&quot; Beger może utrzymać przewagę jaką ma nad Boe , tj prawie 20 sekund , o tyle w pozycji stojącej Berger nie wydaję się być orłem.
Boe raczej powinien utrzymać miejsce w czołówce - tyle Berger może skończyć poza pierwszą dziesiątką z jego strzelaniem.
Berger strzelanie na poziomie 70 %.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Ok na dzisiaj dubelek:
Dzhyma - Solemdal [email protected] Unibet
Ukrainki w wysokiej formie. Takze Dzhyma. Wystartuje 5 sekund przed Norweżką, wiec to zadna przewaga. Ale bieg poscigowy, takze wazne strzelanie. A tutaj Dzhyma wyglada bardzo dobrze, co pokazala rowniez w sztafecie (bez dobierania). Solemdal procentem strzeleckim nie zachwycała nigdy. W sztafecie oba strzelania po jednym dobieraniu. Takze jak widac strzelanie po stronie Ukrainki. W sprincie Dzhyma 5 sekund szybsza od Solemdal. Dla mnie strzelanie w tej parze bedzie decydujace a tutaj Ukrainka jest w lepszej dyspozycji strzeleckiej. Biegowo podobnie i tyle w tym temacie.
OEB - EHS [email protected] Unibet
Ole Einar pokazał moc w sztafecie. Wyprowadzil swoja sztafete na pierwsze miejsce mimo ze mial dosc spora strate po mlodym. EHS zdecydowanie w najwyzszej formie nie jest, a i psychicznie wysiada gdyz dzienikarze licza mu kolejne dni bez zawodow z czystym kontem na strzelnicy.
24 sekundy na stracie przewagi bedzie wystarczająca. OE zdecydowanie w formie i odwaze sie powiedziec, ze nawet w lepszej niz EHS. Dla mnie przewaga 24 sekund bedzie jeszcze powiekszana, a nizeli mialby ja bronic przed swoim mlodszym kolegą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Bieg pościgowy kobiet:
Starykh vs Makarainen |1| kurs:1,45✅

Kaisa biega super ale zawsze coś odstawi na strzelnicy.Starykh prezentuje na razie bdb formę,solidna biegowo jak i na strzelnicy.Nie zawiodła w sprincie,była pewnym punktem swojej sztafety.Stawiam na Rosjankę.
Gasparin vs Dzhyma |2| kurs:1,85✅

Kieruje swój typ w stronę Ukrainki.Julia zrobiła bardzo duże postępy,bdb w biegu,na strzelnicy nie zawodzi.Gasparin sprawiła miłą niespodziankę wygrywając sprint ale myślę,że był to bardziej jednorazowy wyczyn niż początek wybitnej formy.Stawiam na Dzhymę,bo myślę,że jest bardziej regularną zawodniczką i potwierdzi to w dzisiejszym biegu pościgowym.
Nowakowska vs Valj Semerenko |2| kurs:1,80✅

Kolejny typ na kolejną Ukrainkę.Semerenko jest moim zdaniem zawodniczką o podobnym potencjale co Weronika ale myślę,że jest bardziej stablina.Wczoraj Nowakowska żałosny występ w sztafecie,Semerenko wręcz przeciwnie.Biegowo Ukrainka dobrze,w sprincie lepiej od Nowakowskiej.Na strzelnicy wydaje mi się,że powinna wypaść lepiej.Stawiam na Semerenko.

Vitkova vs Kuzmina |1| kurs:1,45✅????

Zdecydowanie gram w stronę Czeszki.Świetne drugie miejsce w sprincie,dobry występ w sztafecie.Biegowo wiadomo,że nie ma większych szans z Kuzminą ale na strzelnicy radzi sobie bdb,a Słowaczka tam powinna przepaść.Dla mnie Vitkova dziś potwierdzi swoją dobrą formę z poprzednich biegów i zajmie miejsce w pierwszej szóstce.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Podam biathlon na dziś:
Fourcarde - OLE 1 1.50 Unibet, ✅ stawiam na zwyciestwo Francuza w ogóle, ale dla bezpieczeństwa zagram w parze z OLE, który fantastycznie biega sprinty, ale im dłużej tym już gorzej. Na ost. MŚ w sprincie był 4, potem już spadał.
Boe - Berger 1 1.45 Unibet. ✅ Struś Pędziwiatr nie ma dziś szans na powtórkę, o ile jeszcze trafi w pozycji leżąc to już karne rundy są pewne w stójce.
Domraczewa - soukalova 1 1.75 Unibet ⛔ (jedna sekunda), Myślę że bieg zdecyduje, nawet przy gorszym strzalaniu powinna wygrać Daria.
Są jeszcze nasze Panie (Nowakowska - Gasparin i Pałka - Dehmaier)i ja jako kibic raczej bym skłaniał się, żeby zagrać na nie, przynajmniej rozsądnie będzie się oglądało. Pałka biegowo odstaje jedną karną rundę od Niemki, ale strzela bardzo, bardzo solidnie, zas Nowakowska jest bardzo nieobliczalna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Tim Burke - Jean Guillaume Beatrix 1,71 ComeOn ✅
Już tydzień temu na pościg stawiałem identyczny typ [klik], wtedy jednak zawody odwołali.
Francuz biega szybko, szybciej niż Burke. W sprincie mimo, że obaj mieli po 2 pudła to Burke był 24., Beatrix 19. i wystartuje z przewagą 9 sekund nad nim. Strzelecko wczoraj Francuz zawalił swoim sztafete, ustrzelił 2 kółka i było po zawodach. Licze, że dzisiaj musi być tylko lepiej z celnością. Burke trafia na dobrym poziomie ale liczę, że Beatrix będzie w stanie nadrobić w biegu ewentualne gorsze strzelanie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Świetny dubelek z Unibet:

Tora Berger - Olga Zaitseva 1 1,35⛔

Kurs co prawda nie powala jednak takie też właśnie jest ryzyko że to może nie wejść. Norweżka startuje 13sekund szybciej. Biegowo podczas sprintu prawie 40 sekund szybsza Tora. Dzisiaj dłuższy dystans a jak wiadomo Zaitseva im dłużej biegnie tym wygląda słabiej. Na ostatniej rundzie sprintu po drugim strzelaniu Berger była szybsza od Rosjanki o prawie 28 sekund przecież to wychodzi już praktycznie 1 runda karna odrobiona! Jak widać biegowo to miazga. Na strzelnicy Berger ciut szybciej strzela jednak ze skutecznością bywa różnie. Ale dzisiaj pewnie będzie w granicach 17,18/20. Zaitseva jednak tez nie strzela bardzo skutecznie i wczoraj w sztafecie dała popis pudeł. Na strzelnicy podejrzewam że może być 1 pudło mniej Rosjanki jednak w biegu na takim dystansie spokojnie Berger to odrobi.

Martin Fourcade - Emil Hegle Svendsen 1 1,30 ✅

Francuz startuje 26sekund przed Norwegiem a to jest bardzo dużo. Biegowo lepiej Fourcade ale w jakim stosunku to ciężko stwierdzić bo: w sprincie startował z odległym numerem startowym i trasa była bardzo trudna,świeży śnieg co utrudniało sprawę. W sztafecie podobny wynik zaliczyli ale czy Fourcade biegł na 100% cały czas wiedząc że i tak nie mają szans na dobry wynik? Jak dla mnie biegowo Martę wygląda lepiej i o kilkanaście sekund jest wstanie pobiec lepiej. Na strzelnicy Fourcade lepszy pewniejszy strzela trochę wolniej ale celniej. Patrząc że dzisiaj 4 strzelania to szanse Fourcade na lepszy wynik na strzelnicy jeszcze rosną bo im więcej Svendsen strzela tym więcej będzie sie mylił.

AKO=1,76
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Marie Laure Brunet - Olena Pidhrushna 1 @ 1,60 Unibet ✅
Ja odwrotnie niż Radula stawiam na Brunet w tej parze. Dlaczego? dlatego że strzela lepiej niż Ukrainka, Brunet ma 90,5% a Olena 83,1%. Do tego na samym starcie Brunet ma 17 sekund przewagi a biorąc pod uwagę to że obie biegają porównywalnie to zadecyduje tu strzelanie a w tym aspekcie bardziej cenię Brunet. Po starcie Brunet powinna złapać się Solemdal i tempo powinno być dość dobre i przewaga powinna się utrzymać do 1 strzelania.

Tora Berger - Olga Zajcewa 1 @ 1,35 Unibet
⛔
Mało ale chyba spokojnie wejdzie. Tora z dwoma pudłami straciła tylko 6 sekund do zwyciężczyni. Olga w sprincie miała tylko 1 pudło a straciła do Tory 13 sekund. Norweżka biega zdecydowanie najszybciej w tym roku w samym biegu Zajcewa do Tory straciła 39 sekund. Dzisiaj może to być nawet ok 1 minuty czyli teoretycznie Tora może popełnić aż 2 pudła więcej niż Zajcewa. Ja widzę dzisiaj Torę na 1 miejscu a Zajcewą na końcu 1 dziesiątki.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kobiece zawody niesamowite w moim wykonaniu mam nadzieję że u mężczyzn będzie lepiej.

A.Peiffer - A.Shipulin 1 1,75 Unibet✅

Stawiam na Niemca ponieważ widać u Niego bardzo wysoką formę. Strzelecko jak i biegowo prezentuje się naprawdę na dobrym poziomie. Wczoraj w sztafecie też bdb wynik strzelecko 10/10 Shipulin 3 razy musiał dobierać. Biegowo panowie porównywalnie jednak uważam,że na strzelnicy lepiej zaprezentuje się Niemiec.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Martin Fourcade (FRA) vs Emil Hegle Svendsen (NOR) [1.362] ✅
Pinnacle
Francuz na początku sezonu jest w wysokiej formie -&gt; nie tylko w stosunku do EHS ale w porównaniu do całej stawki.
Mam wrażenie, że u Martin coraz lepiej funkcjonuje aspekt strategii. Dosyć subiektywne wrażenie, ale wyniki to potwierdzają.
Nie chcę dorabiać teorii dla kadry norweskiej, wiem że ten sezon to IO i każdy będzie twierdził, że optymalną formę trzeba budować na potem.
Czy przeszkadza to posiadaniu stabilnej formy przez cały sezon?
Reasumując, Norweg na dzień dzisiejszy nie bryluje i dzisiaj to się nie zmieni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom