>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2012/2013 - Oberhof 03.01-06.01

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Fak - Peiffer 1,7
Domracheva - Makarainen 1,5
Svendsen - Malyszko 1,45
totomix @ póki podatku nie biorą

We wszystkich parach gram na lepszych biegaczy z lepszą skutecznością na strzelnicy. Peiffer bez formy człapie a w dodatku strasznie pudłuje, Małyszko wczoraj owszem dobiegł 1, gdyz tez dobrze biega a w dodatku wiedział jaki sukces czeka go na mecie, jednak EHS troche szybszy i pewniejszy na strzelnicy jak się skupi po niepowodzeniu wczorajszym. Daria wczoraj nieźle wyglądała a Kaisa która wiecej nie trafia niz trafia musiałaby miec dzien konia na strzelnicy i pobiec bardzo szybko co jest prawie nie możliwe.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Bjorndalen O.E. - Boe T.
typ: Bjorndalen O.E. ✅✅✅ 8-23
kurs: 1.70 # STS / 1.55 # Totomix

Ole wczoraj świetnie pobiegł i widać, że forma się zbliża wraz z mistrzostwami. Dziś w parze z Boe, który wraca po przerwie i będzie to dla młodszego Norwega pierwszy start w tym sezonie. W mojej ocenie typ bardzo dobry, bo wątpię by po kontuzji Boe tutaj pobiegł bardzo dobrze. W ubiegłym sezonie startował słabo i dość często się na strzelnicy mylił. Wczoraj Ole w sztafecie pokazał, że znowu biega na swoim poziomie. Miał jeden z najlepszych czasów w śród wszystkich zawodników - 19:17.5, a do tego na strzelnicy wszystko na zero. Będę bardzo zdziwiony, jeżeli Ole przegra tą rywalizację z Boe.

Domracheva D. - Henkel A.
typ: Domracheva D. ⛔⛔⛔ 3-9
kurs: 1.30 # STS / 1.37 # Marathonbet
Biorę Darye do dubla razem z Ole. Przed wczoraj zawodniczka z Białorusi bardzo dobrze pobiegła w sztafecie i miała z tego coś orientuję najlepszy czas. Na strzelnicy tylko jedno pudło w stójce. Co do Henkel to nie biegła w sztafecie z tego co się dowiedziałem, to Andrea jest przeziębiona i odpuściła drużynowy bieg. Z pewnością jeżeli dopadł ją jakiś wirus to będzie to widać na trasie.
W tym sezonie sprincie tak biegały:
Ostersund:
5 - Henkel (0,0)
7 - Domracheva (1,2)
Hochfilzen:
1 - Domracheva (1,0)
17 - Henkel (0,2)
Pokljuka:
7 - Henkel
Domracheva nie startowała.
Dziś zawodniczka z Białorusi musi być na pudle, a ja nie widzę tam miejsca dla Henkel. Kurs mały, ale chyba nie ma innej opcji, niż lepsza lokata Domrachevej.

Berger T. - Henkel A.
typ: Berger T. ✅✅✅ 2-3
kurs: 1.50 # Totomix / 1.46 # Marathonbet
Kolejny typ przeciwko Henkel, tym razem w prze z Torą. Berger w sztafecie pobiegła na swoim poziomie. Jedno pudło w stójce, a czasowo bardzo dobrze. Liderka pucharu świata i dziś powinna zgarnąć trochę punktów. Jest biegowo szybsza i na strzelniczy skuteczniejsza, no co prawda w ubiegłym sezonie takie same praktycznie statystyki (87%). To w tym roku zawodniczka z Norwegii jest lepsza. Liczę tutaj na to, że wirus, który dopadł Henkel tak łatwo nie odpuści i trochę jej odbierze sił. Nawet w optymalnej formie to Berger jest faworytką tej pary, a tak jest to przeziębienie to jeszcze pewniej stawiam na Berger.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Darya Domracheva TOP 3 kurs 1.50 (Betsson) ⛔ 4 pudła..
Domracheva bardzo dobra biegaczka, w sprintach prezentuję się naprawdę dobrze. Darya ostatnio bardzo dobry czas w sztafecie, co na pewno potwierdza jej dyspozycję. Na strzelnicy spisuję się także dobrze. Myślę, że dziś ze spokojem może się bić o pierwsze miejsce w zawodach.
Kaisa Makarainen - Miriam Gossner 2 kurs 1.65 (Betsson) ✅ Gossner 1 miejsce
Miriam znakomita biegaczka, na pewno przewyższa tutaj Kaise. Na strzelnicy prezentują się podobnie, często zaliczając pudła, szczególnie Gossner w pozycji stojącej. Tak czy siak mając o jedno czy dwa pudła więcej od Makarainen, Gossner jest wstanie ją do gonić. Stawiam tutaj na Miriam, która powinna zakręcić się wokół pierwszej szóstki zawodów.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Panowie na Panie wypatrzyłem dobry kurs mi sie wydaje.

Zaitseva - Solemdal typ 1 kurs 2,30 marathon ✅

Rosjanka bardzo solidna w tym roku .Norweżka po bardzo dobrym poczatku troche straciła na formie . Biegowo lepiej wyglada Solemdal .Jednak lubi pudłowac .W sztafecie zrobiłe 3 błedy .Dzis ma ponoc wiać , co sprzyjac raczej nie bedzie .niepewnym na strzelnicy zawodniczkom. Zaitseva solidna biegowo .Na strzelnicy też bardzo poprawnie .Patrzac na czasy ze sztafety .To lepszy czas miała Norwezka ,tyle że gdyby liczyc karne rundy raczej słabo to dla niej by wygladało. Kurs z tego wzgledy że dwa sprinty troche zawaliła Rosjanka . Dla mnie spore value .OPodoba mi sie ten kurs. Na bwinie jest kurs 1.90 na to samo zdarzenie .Jak dla mnie marathon dał mały prezent.

Do kolegi wyżej moim zdnaiem srednio sie opłaca grac na tej trasie , gdzie warunki sa trudna top3 po kursie 1.50 ???? ✅
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Glazyrina - Bescond typ 2 kurs 1.72 bwin✅


Bescond powoli wkracza do czołówki . Notuje poojedyncze dobre wyniki .Rosjanka musze przyznac zeby niebyło tak kolorowo wmiare solidnie w tym sezonie .Tyle ze słaby bieg .Troche tutaj mocniej spojrzałem na winiki Pan w sztafetach .Gdzie roznica była ogromna .Chociaż patrze na to z dystansem bo Rosjanki miały chyba bardzo słabo posmarowane narty . Francuzka niezle strzela, co jest plusem przy solidnym biegu .Szanse bardzo wyrównane .Ale ja gram ten bet .W marathonie na to samo zdarzenie 1.65 .
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Goessner - Henkel 1 (1.35) ✅
Berger - Solemdal 1 (1.40) ✅

Ole - Boe 1 (1.55) ✅
ako 2.93
✅✅✅

Wszystkie typy zostały już opisane. Wg mnie taki tripel wygląda bardzo dobrze. Miriam w czwartek biegowo zmiażczyła, Henkel odpoczywała. Tutaj wiadomo na strzelnicy Miriam jest zagadką, Henkel strzela przyzwoicie, ale biegowo odstaje znacznie.
Tora w tym sezonie sprinty świetnie, dobrze biega, jeszcze lepiej strzela - szybko i skutecznie. Solemdal średnio, lubi popudłować. Wg mnie Tora wyraźnie lepsza. Kolejna para Norwegów. Ole wczoraj w sztafecie bardzo dobrze, wyprowadził Norwegów na prowadzenie z przewagą, ogólnie wczoraj bardzo dobry występ mam nadzieje, że dzisiaj powtórzy. Boe pierwszy start w sezonie, myślę, że będzie podobnie jak z debiutem Simona Fourcade&#39;a - czyli słabo.

Pogralem jeszcze:
u kobiet przewaga wygranej 0-19.9s ✅
u mężczyzn przewaga wygranej 0-19.9s ✅

ako 1.33
✅✅✅
Powinno być spokojnie, to jest sprint, tu są tylko dwa strzelania, a nie cztery. Dodatkowo u kobiet (Berger, Daria, Miriam i Kaisa) jak i u mężczyzn (Svendsen, Fak, Małyszko, Ole i Peiffer) rywalizacja wyrównana więc nie powinna być większa przewaga
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ustyugov - Burke 1 1,85 - co o tym myślicie.
Rosjanin chyba lepszy biegowo i lepszy strzelecko.
Powinno być dobrze co ?Kurs adekwatny do ryzyka według mnie
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ustyugov - Burke 1 1,85 - co o tym myślicie.
Rosjanin chyba lepszy biegowo i lepszy strzelecko.
Powinno być dobrze co ?Kurs adekwatny do ryzyka według mnie
Osobiscie bym Ci odradził . Dlugo sie dziwiłem czemu buki tak mocno stawiaja na Amerykanina. Ale mam powoli odpowiedz .Burke dochodzi do bardzo dobrej formy .Wczoraj w sztafecie z 5 wynik miał . Czuje ta trase jedno pudło .Nie widze tutaj value.Ale to tylko moja opinie moge sie mylic
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Fak - Shiupulin typ 1 kurs 1.86 marathon
Rosjanin ostatniego czasu sporo pudłuje .Fak może też czasem postrzela do ogródka . Lecz widze tutaj bardzo dobry typ .Nie będe juz tego solidnie opisywał . Wystarczy ze przeanalizowałem solidniei przemyslałem Mam nadzieje że Fak nie zawali a czasem mu sie zdarzy .W sztafetach zdecydowanie lepiej zaprezentował sie Słoweniem
.Gram mocno
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Andi Birnbacher-Jakov Fak typ 2 ( kurs 1,92) betsafe zwrot
Andreas pisał że ma grypę i że nie wystartuję w Oberhofie a tu psikus jest na liście startowej z dalekim 90 numerem.
Jeśli bardzo szybko wyzdrowiał i czuje że może dziś startować to powinno się odbić podczas dzisiejszego biegu,osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji że leże chory w łóżku czuje się lepiej i idę biegać.

Anton Shipulin-Lars Berger typ 1 ( kurs 1,46) betsafe ✅ Berger ????
W takim warunkach powinien sobie spokojnie poradzić Anton jest lepszy strzelecko bo czuje że Lars da dziś popis.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam wszystkich ponownie ????
Ponizsze typy prosze potraktowac bardzo powaznie ????
I zycze liczenia profitow ????
Shipulin-Berger @2.55 Betsafe ⛔ edit : Berger 4 pudla w stojce :| czlowieku Ty jestes zawodowcem !!!
zamiast ochlonac po 1 pudle to pozniej seria 3 pudel... :|

Dla mnie najlepszy dzis bet. Rosjanin w sprincie w strzelaniu tragedia 63.3 % przy niezlych jak na Larsa 75 %.
Szybszy jest Berger...
Dla norwega sprint to jedyny dystans, gdzie moze powalczyc o zwyciestwo... Ostatnio widac bylo poprawe na strzelnicy, jednak w masowce 6 pudel...
Mimo wszystko dla mnie jest to zaklad 50/50 bo forma Shipulina bardzo niestabilna i jego wystepy ponizej oczekiwan....

Berger-Bauer @1.65 unibet To jest glowny bet dnia jednak ???? ⛔ edit : Berger 4 pudla w stojce :| czlowieku Ty jestes zawodowcem !!!
zamiast ochlonac po 1 pudle to pozniej seria 3 pudel... :|

Berger biega szybko i nalezy do czolowki i o dziwo jest lepszym strzelcem od rywala... Poza tym nadmienie jeszcze, ze Lars ma najlepszy strzelecko sezon w karierze... Przy slabej dyspozycji Bauera jest to wyrazny daworyt tej pary...

Shipulin-Lindstrom @2 bet365 ✅ edit :bez historii solidny szwed...
Anton bez formy. Szwed notuje dobre starty i potwierdza rowna forme....
Peiffer-Simon F @2.3 unibet ⛔ edit solidnie Simon, Peiffer nadspodziewanie dobrze...
Niemiec wyraznie nie ma formy... Poczatek sezonu dosc udany, a pozniej tylko gorzej... Miejsca okolo 30 wyraznie wskazuja na regres formy. Na strzelnicy dosc rowno, natomiast w biegu to tragedia !!!!

Simon wraca... Wrocilem przyzwoitem wystepem 10/11 na strzelnicy i dobry bieg...
Na pewno forma francuza jest niewiadoma, ale wiadomo, ze niemiec jest slaby i przy takim kursie warto grac... ja tutaj wystawialbym kursy odwrotne...

Garanichev-Peiffer @2.04 marathonbet ✅ edit dobra dyspozycja rosjanina, nadspodziewanie dobrze niemiec...
Forma rosjanina bardzo stabilna. Wiekszy potencjal ma niemiec, jednak przy obecnej dyspozycji zdecydowanym faworytem jest Garanichev, ktory strzela podobnie, natomiast zdecydowanie lepiej biega...

Svendsen-Shipulin @1.48 marathonbet ✅ edit: widac glod zwyciestwa jest... w dochodzeniu bedzie grozny...
Norweg jest w gazie i jest glownym faworytem do wygrania... Obecna dyspozycja, oraz prawdopobny brak najgorzniejszego rywala + slaba forma rosjanina...
Zdecydowanie w tej parze powinien byc lepszy Emil...
Birnbacher-Peiffer @1.72 marathonbet ZWROT DNS Birnbacher...
W tej chwili Niebo a Ziemia... Andreas, nie jest sprinterem, jednak w obecnej dyspozycji jest zdecydowanie lepszy... Strzelnica jak i bieg po stronie Birnbachera...
O Arndzie pisalem juz wyzej... brak formy i tyle

Mysle, ze tyle par wystarczy... najwazniejszy jest zysk...
Z uwagi na to, ze ja juz skonczylem z graniem do pierwszego dnia swiat wigilijnych, bardzo sporadycznie bede podawac jakiekolwiek typy...
Te sa bardzo dobre...
Powodzenia ;)
P.S. chetnie wzialbym udzial w zawodach bitalonowych w przyszlym sezonie.... Jesli ktos chcialby mnie wspomoc w postaci sprzetu, bede wdzieczny i splacam z gratyfikacji pienieznych z sezonu 2013/2014.
Jestem otwarty na wszelkie propozycje... Kontakt PW ????

Berger totalnie zawalil.... 4 pudla w stojce... DRAMAT
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Berger-Bauer @1.65
Jak dla mnie bdb typ na Larsa. W sprintach potrafi odnotować solidny wynik. Bauer? Kojarzy mi się tylko z pudłami i raz do roku z dobrym występem.
Ustyugov - Burke 1 1,85
Obecnie Burke wygląda na zawodnika w wysokiej formie. Ustiugow nie biegał w sztafecie, więc może i faktycznie wypali... nie odradzam typu, ale uważam, że kursy adekwatne do ryzyka.
 
L 0

lukasz1986-89167

Użytkownik
Andi Birnbacher-Jakov Fak typ 2 ( kurs 1,92) Betsafe
Andreas pisał że ma grypę i że nie wystartuję w Oberhofie a tu psikus jest na liście startowej z dalekim 90 numerem.
Jeśli bardzo szybko wyzdrowiał i czuje że może dziś startować to powinno się odbić podczas dzisiejszego biegu,osobiście nie wyobrażam sobie sytuacji że leże chory w łóżku czuje się lepiej i idę biegać.
Birnbacher nie startuje dzis, przynajmniej tak pisza na biathlonworld
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Bodescu - nikt Cię nie musi wspomagać. Sprzęt dostaniesz w każdym klubie ( szumnie to brzmi bo mamy ich 35 w kraju ) , a jeżeli będziesz na tyle dobry by się załapać do kady A lub B, to resztę płaci IBU -
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Olga Zaitseva - Andrea Henkel 1 1,85 Tobet ✅

Olga zaczęła wreszcie mi przypominać zawodniczkę z poprzedniego sezonu,na strzelnicy bardzo dobra do tego biegowo również nie odstaje.Henkel trzyma swój poziom od początku sezonu.Warto jednak zauważyć że Henkel dziś wystartuje 6s. przed Rosjanką. Henkel wczoraj 10/10 a Zaitseva 9/10 a straciła na mecie tylko 6s. więc widać że biegowo wygląda lepiej niż Andrea.Dzisiaj na strzelnicy obie panie powinny podobnie się zaprezentować więc kursy 1,85 uważam za warty pogrania.

Kaisa Mäkäräinen - Veronika Vitkova 2 2,40 Tobet ✅

Tutaj gram na Czeszke,dlaczego? Po pierwsze na strzelnicy Kasia pewnie znowu zaliczy z 7 pudeł(dzisiaj 20 strzałów więc bardzo realne),po drugie Czeszka nie pudłuje aż tyle co Finka.Nie liczę tych 10s przewagi na starcie Vitkovej bo pewnie do strzelnicy dobiegną już razem.Ale sam fakt że Kasia strzela słabo w tym sezonie i dlatego gram na Veronike.

Kaisa Mäkäräinen - Olena Pidhrushna 2 2,30 Tobet ⛔ ostatnie strzelanie 3 pudła Pidrushny

O Fince pisałem że na strzelnicy wyprawia cuda w przeciwieństwie do Ukrainki która naprawdę dobrze spisuje się w tym elemencie.Aż dziwne że Olena wczoraj zaliczyła 2 pudła. Startują razem dlatego po takim kursie można spróbować.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Biathlon, Bieg pościgowy kobiet. Kto zakończy na podium? Typ: Darya Domracheva @ 5.00 Betsson
Wczorajszy bieg sprinterski był koncertem dwóch aktorek: Miariam Gossner i Tory Berger, które najprawdopodobniej również dzisiaj podzielą między siebie dwa najwyższe stopnie na podium. O trzecie może powalczyć z dziesięć zawodniczek, spośród których stawiam na Darię Domraczewą. Białorusinka po bardzo dobrym występie, gdzie spudłowała zaledwie jeden strzał i była najszybsza na swojej zmianie, wczoraj niemal tradycyjnie trochę się pogubiła. Cztery pudła na strzelnicy zepchnęły Białorusinkę na 10 miejsce, pomimo, że w samym biegu do rewelacyjnej zwyciężczyni straciła zaledwie 4 sekundy. W rezultacie do dzisiejszej rywalizacji Daria przystąpi z 52 sekundami straty do trzeciej Henkel. W mojej ocenie Białorusinka jest w stanie te starty odrobić jeżeli będzie strzelać tak samo dobrze lub o jedno góra dwa pudła gorzej niż wyprzedzające ją zawodniczki. Biegowo na ciężkiej trasie jest bowiem Domraczewa w stanie odrobić naprawdę wiele.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Sprawa jak dla mnie dziś jest prosta i rozbije się o strzelanie Tory Berger : mniej niż 2 pudła - wygrana,więcej - brak wygranej.
Za Norweżką są dobrze strzelające Henkel i Dorin(może też Zaitceva),które są w stanie strzelić na 0 i ją dogonić.
Miriam z automatu zaliczam 4 pudła - co przy jej fantastycznej formie biegowej(w sztafecie poprostu miażdżyła) da jej wygraną,obawiam się jednak,że Niemka popudłuje więcej ,w Pokliujce było 5 (co jednak dało jej wygraną),w sztafecie nie pomogły jej 3 dobierane naboje i musiała biegać rundy.I jej wygrana lub nie będzie zależała od strzelania Berger (nie sądzę jednocześnie żeby dogonił ją ktoś inny, bo w biegu Miriam odrobi do Henkel i Dorin nawet 6 pudeł a na starcie ma już ponad 20 sekund przewagi).
W Pokljuce Berger w biegu pościgowym skoczyła z 27 na 9 pozycję,ale strata do Goessner pozostała taka sama jak na stacie.
Reasumując ja dziś liczę na przeciętne strzelanie Berger.Ponieważ zakładam,że nikt inny nie włączy się do walki o zwycięstwo(chyba tylko kobieca siatkówka może byc bardziej nieprzewidywalna) gram:
GÖSSNER wygra @ 2,4 Bet365 Krótka piłka,Miriam postanowiła rozstrzygnąć wszystko w pierwszym strzelaniu 5/5
GÖSSNER TOP 3 @ 1,3 Bet 365 uważam za realtywnego pewniaka
Niestety w Bet 365 moim zdaniem nie ma ciekawych par(ogólnie jest chyba z 5),najfajniejsza dla mnie to
Domracheva D. - Makarainen K @ 1,2 5:8
Daria lepsza biegowo,na strzelnicy też chyba większe &quot;cuda&quot; jest w stanie wyprawiać Finka.
Zastanawiam się też co zrobi dziś Pałka - 3 pudła w sprincie to jak na nią bardzo dużo,uważam,że dziś może sie poprawić i w rezultacie wygrać z:
Hojnisz @ 1,3 STS 27:28 oraz
Gasparin @ 2,25 STS 27:37- nie znam tej Szwajcarki,widziałem ,że kiedyś już potrafiła utrzymać dobre miejsce w biegu pościgowym po udanym sprincie,3 pudła jak Pałka,biegowo 9 sekund lepsza,no ale wg mnie Pałka się dziś poprawi .

Gdyby nie liczyć pierwszego strzelania Goessner,wszystko idealnie,Berger strzelała słabo,aż 7 błędów.2gie strzelanie leżąc,oraz oba stojąc Niemka na swoim poziomie czyli 5 pudeł,w pierwszym też nie musiała być bezbłędna,1 błąd dawałby zwycięstwo,kto wie,może nawet przy 2 pudłach wygrałaby.5 pudeł na pierwszym strzelaniu to ja bym zrobił.10/20 - tylko SCHREMPF na 56 miejscu strzalała gorzej :-(.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Slesingr M. - Boe T.
typ: Slesingr M. ✅✅✅ 10-22
kurs: 1.45 # Unibet

Jeszcze wczoraj ten typ zagrałem po 1.75 i się wcale nie dziwię, że tak kursy spadły. Slesingr to bardzo nie regularny zawodnik potrafi pobiec nawet w pierwszej piątce, by na następny dzień być daleko na mecie. Jednak przeciwko Boe nawet i to powinno wystarczyć. Wczoraj Czech pobiegł przyzwoicie i uplasował się na 13 pozycji z dwoma pudłami udało mu się uzyskać, czas na poziomie 25:59.7. Co do Norwega to widać było po jego wczorajszym biegu, że jest daleko od formy, biegł wolno i z każdym kilometrem po prostu był słabszy. Mimo zaledwie jednego pudła czas, aż o 23 sekundy słabszy od Czecha. W mojej opinii nie co tutaj dużo kalkulować. Boe wraca po przerwie i jeszcze trochę zejdzie mu zanim wróci do pełnej formy. Uważam, że nawet po takim kursie warto go pograć.

Shipulin A. - Peiffer A.
typ: Shipulin A. ✅✅✅ 11-29
kurs: 1.63 # Marathonbet / 1.60 STS

Dla mnie można powiedzieć mała perełka na dzisiejszy bieg Panów. Wczoraj zawodnik z Rosji pobiegł dość dobrze i mimo dwóch pudeł uzyskał czas na poziomie 40 sekund gorszy od najlepszego Malyshki. Natomiast Peiffer miał tylko jedno pudło i miał praktycznie taki sam czas, bo jedna sekunda to nie za dużo na dzisiejszym starcie.
12 42 PEIFFER Arnd GER 1+0 1 25:46.4 +38.5
13 32 SHIPULIN Anton RUS 1+1 2 25:48.3 +40.4
Anton w klasyfikacji wszystkich biegów pościgowych jest na wysokiej ósmej pozycji, natomiast Niemiec dopiero na 22. Shipulin lubi takie biegi kiedy musi gonić, widać to po wynikach. Dla niego cztery strzelania to bardzo dobra opcja, gdyż zarówno biegowo jak i na strzelnicy jest bardzo dobry.
Wyniki strzelnicy z poprzedniego sezonu:
Anton Shipulin (90%/87%) - ogólnie 88%
Arnd Peiffer (88%/82%) - ogólnie 85%
W tym sezonie Panowie ścigali się w pościgowym dwa razy(do biegu w Pokljuce ani jeden, ani drugi się nie zakwalifikowali, dalekie miejsca w sprincie):
Ostersund:
3 - Shipulin (0,0,1,0) - +3.3
4 - Peiffer (1,0,0,0) - +4.1
Hochfilzen:
6 - Shipulin (0,0,0,2) - +35.8
25 - Peiffer (0,2,0,1) - +2.10.5
Dwa biegi i dwa razy lepszy był Anton. Dziś na starcie praktycznie razem ruszają i to właśnie Shipulin powinien być w tej parze lepszy.

Panie dzisiaj odpuszczam, kibicuję Goessner niech wygra ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom