>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2012/2013 - Antholz-Anterselva - 17.01 - 20.01

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Anterselva zawsze b yła szczęśliwa dla Tomka Sikory.

Ubiegły rok w Anterselvie był popisem reprezentacji Francji, zdominowali zarówno sztafetę kobiet jak i mężczyzn. W tym myślę że mają sporą szansę na poprawienie tego rezultatu. Anterselva to ostatnie zawody przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Novym Meście na Moravach. Nie powinno być żadnego odpuszczania, zawodnicy mogą rozwiać wszelkie wątpliwości trenerów uzyskując dobre wyniki na Włoskiej Ziemi. Niektóre drużyny muszą dograć składy, zaliczają się do tej grupy Rosjanie którzy mają 6 równorzędnych zawodników na sztafetę oraz Norwegowie, gdzie król biathlonu Ole może czuć się zagrożony bo nowa gwardia osiąga dobre wyniki. Ale OEB jedzie na wielkiej opinii i jakoś nie wyobrażam sobie aby zabrakło go w sztafetach w MŚ. Znakomitą formę prezentuje Martę Fourcade i to on wydaje się być zdecydowanym faworytem zarówno w Anterselvie jak i w MŚ. U pań dominatorem jest Tora Berger, ale Domracheva oraz Maakarainen zaczynają spisywać się co raz lepiej. Dodając do tego Gossner i mamy znakomite emocje.

PŚ: Anterselwa - 17.01.2013 - 20.01.2013
17.01 - 14:30 Sprint K
18.01 - 14:30 Sprint M
19.01 - 11:45 Bieg na dochodzenie K
19.01 - 15:15 Bieg na dochodzenie M
20.01 - 10:30 Sztafeta K
20.01 - 14:15 Sztafeta M

Potrzebne linki:
http://services.biathlonresults.com/DataCenter_IBU.aspx
http://biathlon.pl/
http://www.biathlonworld.com/en/



Największa oferta w Unibet


dawid.400// Pozwoliłem sobie poprawić ten temat bliźniaku :razz:

Zachęcam do dyskusji !!!
-ja również - dawid
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
To i ja zacznę od podania propozycji. Mam nadzieję że wspólnie dojdzie do fajnych typów i razem ogramy buki. Ja teraz przedstawie swoje propozycję a Wy albo mnie zjedziecie albo utwierdzicie w tym,że typy są w miarę;) To zaczynamy:

Wszystko Tobet:

Magdalena Gwizdoń - Krystyna Palka 2 1,70 ✅

Magda szybsza od Krysi i to nie ulega wątpliwości. Jest w stanie 1 karną runde w biegu nadrobić.Na strzelnicy jednak zdecydowanie lepiej strzela Pałka(86%) przy (74%)Gwizdoń. Podczas ostatniego sprintu Pałka 10/10 a Gwizdoń 8/10. Wychodzi tak:Biegowo lepsza Gwizdoń,strzelnica na plus dla Pałki.

Olga Zaitseva - Andrea Henkel 2 2,00 ⛔(Henkel 2 pudła...)

Zaitseva pisałem już ostatnio,ze powraca do formy.Jednak biegowo nadal traci sporo do najlepszych. Biegowo Henkel jest w stanie nadrobić nad Rosjanką jakieś 15-20s. więc sporo. Obie strzelają na bardzo dobrym poziomie jednak beigowo Henkel lepsza.Kurs adekwatny do ryzyka.

Marie Dorin-Habert - Olga Vilukhina 1 1,60 Dorę przegrała o 0,5s⛔

Tą parę gram któryś raz już podczas tego sezonu. Dorę w sprintach spisuje się bardzo dobrze.Na strzelnicy obie niby podobnie tak wychodzi ze statystyk jednak w ostatnim czasie to lepiej Dorę się prezentuje.Na takim krotkim dystansie uważam,że różnicy w biegu nie bedzie za dużej a nawet podczas ostatniego sprintu Żabka była szybsza o 24s.

Kaisa Mäkäräinen - Olga Zaitseva 1 1,57 ✅

Kurcze lubie tą Kasie i tak Ją obserwuje i widać postępy na strzelnicy.Już tak nie pudłuje jak na początku.Biegowo jest przepaść ok 40-50s przewagi na korzyść Finki. Na strzelnicy jeśli nie zrobi katastrofy w stylu 4-5 pudeł powinno być dobrze.Biegowo wielka różnica.

Andrea Henkel - Marie Dorin-Habert 2 2,25 ✅

Obie panie wyżej opisane. W tej parze wszystko wygląda podobnie i bieg i strzelnica.No może biegowo lepsza Niemka ale napewno nie wiele dlatego kurs chyba troszkę zawyżony.

Darya Domracheva - Miriam Gössner 1 2,00 ✅Miriam 7 pudeł hehe

Białorusinka kontra niemiecka rakieta. Domracheva powraca na swoje tory. Biegowo jak zwykle bardzo mocna i jako jedyna może walczyć biegowo z Miriam chociaż i tak Niemka jest lepsza ale już karnej rundy nad Daria nie nadrobi.Strzelecko chyba pewniej wygląda Białorusinka po takim kursie czemu nie spróbować?Chyba,że znowu Niemka na strzelnicy spiszę się bardzo dobrze...

I jak tam panowie co Wy na to;)?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
To ja pare słów od siebie .Odnosnie Ciebie Radula (bardzo dobry znawca biathlonu) wiec nie smiem krytykować , napisze pare słów jak ja bym to widział.&#39;
1.
Pałka moim zdnaiem dobry typ .Gwizdon lepsza biegowo , ale... własnie to ale powoduja wyniki ostatnio jej na strzelnicy .Ogólnie Polki bo bardzo przyjemnym poczatku PŚ , troche gorsze wyniki .Pałka z naszych Pań wyglada najsensowniej .
1.70 dobry kurs .Ale osobiscie chyba nieugryze .Cos może Magda dzis nas zaskoczy.
2.
Z obserwacji wynika że Zaitseva wyglada dla mnie pewniej w tej parze , ba grał bym to. Jednak pewna prawidłowosc jaka widze Henkel w sprintach hdy sa 2 strzelania całkiem dobre wyniki .Zaitseva lubi bardziej 4 strzelania i tam zdecydowanie lepiej wypada . Henkel jakos jej chyba niedoceniam ale to bardzo solidna zawodniczka .Widzac ta pare byłemza Rosjanka troche poanalizowałem i może odrobine value jest na Niemke .Może troche nie spojnie.Ale jesli miał bym grać &quot;pykał&quot; bym Zaitseva.
3.Makarainen loteria po tym kursie nie ruszam . Niby dochodzi do formy w sprincie przed tygodniem juz ładna pozycja ale w masówce juz troche gorzej .Zaitseva , stac ja na top 3 tylko nie wiem czy w sprincie .
4 .Osobiscie nie gram dwoch zawodniczek w innych parach bo moga sie posypac oba kupony .Chyba ze to tylko Twoje propozycje . Ogolnie dla mnie Francuzka bardzo słabo biegowo w porównaniu do czołówki .W masówce ostatnio Henkel miała 3 a Francuzka 1 karnych minut .I były zaraz po siebie w klasyfikacji ,wiem że moze nie konkretne porównanie .
5 .Problem jest taki Ze Gossner dla mnie w tym roku królowa sprintów .Racja może zawalić ale może odpalic rewelacyjne strzelanie . Niemka troszke lepsza biegowo o jakas 1/2 rundu imo. Białorusinka dochodzi do formy .Tylko nie wiem czy w sprincie da rade pokonac Niemke .Ktora w tym roku notuje na tym dystansie rewelacyjne wyniki.
pozd fcbialas
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Może tak delikatnie . Troche niedoceniana . Pewnie przez wystep w masówce ostatnio gdzie była ostatnia .Jednak w sprincie całkiem niezły wystep na zero . Może bieg nie jakis rewelacyjny .Ale stac ja na zdecodowanie lepsze bieganie , co pokałąła w pokljuce gdzie wygrałą sprint!! .Vilukhina napsuła ostatnio mi krwi . Liczyłem na nia z pidrushina ale jej słaby bieg wykluczył jakas walke . Co prawda przed tygodniem w sprincie miała 2 pudłai to w 9 i 10 strzale. To licze że dzis co najmniej znów 2 bedzie miała .Soukalova dzis na zero to licze .
Soukalova - Vilukhina typ 1 kurs 1.72 bwin (6.5/10)
Top 7
Soukalova kurs 3.25 ( 0,5/10) bardzo delikatnie
Zaitseva - Henkel typ 1 kurs 1.80 (2/10)
Jednak czuje dzis Rosjanke . Ale też delikatnie .Bardziej przeczucie
Makarainen - Kuzmina (ilosc trafien na strzelnicy , ktora wiecej)
TYp 1 kurs 2.60 stawka (2/10)
Makarainen cos wraca do formy .Kurs przyjemny , a może....
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Flanland - Jurjewa 1 1.55 unibet ✅
Najpiękniejsze oczęta biathlonu kontra norweska ślicznotka. Obie wygrywały biegi PIBU, ale w tej parze zdecydowanie na AKF. Po powrocie Flatland strzelała rewelacyjnie, w Ruhpolding troszkę gorzej, ale biegowo widać poprawę, była tam tuż poza 10. Rosjanka biegowo w 10, ale w PIBU, a tam obsada zwykle odpustowa. Bez dopingu nie ma szans by wróciła w tym elemencie na dawny poziom, a w Antholz trasy ciężkie. 2 rundy w biegu może Flatland odrobić, zobaczymy, czy to tylko mój optymizm ????
Unibet ma taką manierę wystawiania takich ciekawych par z &quot;zawodnikami wypalonymi&quot;, w zeszłym roku Andresen, ostatnio Czerezow, myślę, że i tu da się zarobić, choć para bardziej wyważona, bo przecież obie miały przerwę.
Ziemniakowska - Pidruszna 2 1.62 (bieg) b365 ✅
Ukrainka sezon życia, a Wera znowu ostatnio zasmarkana, na ogół lepiej w tym sezonie biega Olena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jak ktoś znajdzie parę z Juriewą, to dajcie znać ;]
Oczywiście najlepszy buk czyli Unibet ma ją z Flatland, synek ;)
Ann Kristin Flatland - Ekaterina Yurlova 1 @ 1,55 Unibet ✅✅✅ 11-98 izzi
Kurs taki sobie, wręcz idealnie wystawiony. Dejwi pewnie zaraz to opisze szczegółowo bo jest zapewne zajarany tym typem. Ja powiem tylko tyle że ślicznotka z Norwegii zdecydowanie poprawiła strzelanie po kontuzji, a gorzej niż Yourlova nie pobiegnie, ba może nawet 1 rundę zrobić. Więc izzi ale więcej zaraz Dejwi Łot :grin:
e: Hahaha no i jest Dejwi z analizą :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Tora Berger
typ: zwycięstwo
kurs:5.0
STS
W klasyfikacji sprintów jest punkt za Goessner, prowadzi w generalce i powinna być na podium w tych zawodach, myślę jednak że forma strzelecka przeważy, w ruhpolding dobrze strzelała, nawet z jednym pudłem mogła by tu wygrać, oczywiście jeśli Goessner i Domracheva spudłują, a na to liczę, kurs duży ale Tora jest w formie, a co mało istotne a może jednak dwa razy tu wygrała choć dwa i cztery lata temu.
Goessner top 3
kurs: 1.45
STS
Biegowo jest najlepsza, ale myli się na strzelnicy dosyć często, w niedziele pomimo sześciu pudeł była 6 lub 7, nieważne. tu aż tak dużo strzelania nie ma więc podium powinno być gwarantowane a kurs nie głupi.
 
Z 0

zawada956

Użytkownik
co sadzicie o pojedynku:

Magdalena Gwizdoń - Weronika Nowakowska-Ziemniak

jak dla mnie Magda powinna dzisiaj solidznie pobiec w koncu dobrze biega a dzisiaj przeciez sprint wiec tylko 2 strzelania
 
S 318

soren

Użytkownik
Magdalena Gwizdoń - Weronika Nowakowska-Ziemniak
Wszystko w tej parze będzie zależeć od strzelania. Jeżeli Magda nie będzie zbyt dużo pudłowała, to myślę, że jest w stanie spokojnie przybiec przed Weroniką, która też do czołówki światowej jeżeli chodzi o strzelanie nie należy, a Gwizdoń jest nad nią w stanie nadrobić jedną karną rundę
Goessner - Domracheva
Obie to świetnie biegające zawodniczki, może Niemka na trasie jest w stanie nadrobić nad Daryą około 8 sekund, ale za to Białorusinkę wyżej cenie jeżeli chodzi o strzelanie. Miriam potrafi fatalnie pudłować, szczególnie w pozycji stojąc co udowodniła w ostatnim biegu masowym. Dla mnie dzisiaj lepsza będzie Darya.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Dzien dobry wszystkim...
Ide sie katowac na 13 ????
wczesniej zajrze do totomixu i puszcze taki oto dubel....

Solemdal-Dorin @1.8 ✅ edit norwezka 3 pudla, a francuzka 1 pudlo... wynik oczywisty ????
Biegowo tak jak pisalem, Dorin zaskoczyla... a Solemdal ponizej mozliwosci, zwlaszcza biegowo...

Francuzka bardzo rowna, poza 1 wpadka. Strzelanie 92 % w SP. Do tego biega dobrze, a nawet potrafi zaskoczyc na plus... Np w ostatnim sprincie byla szybsza od Solemdal...
Norwezka ma potencjal wiekszy od rywalki. Jednak juz nie biega tak szybko jak potrafi przez co jej najwiekszy atut zostaje zminimalizowany... Do tego strzelnica, ktora jest jej bolaczka, czyli 72 %....
Reasumujac... Dorin trzyma poziom u Solemdal to hustawka... JEsli francuzka wygra strzelnice wygra bieg...

Bescond-Brunet @1.83 wlasnie zmienili na 1.6 ???? edit: zwrot // Bescond nie wystartowala... niezle zawody Brunet , jednak w biegu sporo traci i Bescond mialaby szanse na wygrana...
Na pewno warto sie przyjrzec parom gdzie bedzie zestawiona Brunet... strzelac na zero wiecznie nie bedzie, a biegowo bardzo slabo...

Starcie mlodosci z mlodoscia ????
Bescond ma najlepszy sezon... bardzo dobra forma... Wpadka jak ta gdy byla 80 i 5 pudel to wypadek... Na ogol kreci sie w Top 20, gdyz strzela przywoicie i moze zaskoczyc dobrym biegiem... Miejsce w top 10 rowniez jest w jej zasiegu....
Brunet czlapie, czlapie i jeszcze raz czlapie... Nawet jesli bedzie miec dzis 10/10 to i tak do top 10 nie powinna sie zalapac... Wyraznie bez formy biegowej... Bardzo slaby sezon dla niej... JEdnak samo strzelanie nie wystraczy i trzeba jeszcze zasuwac na nartach...
REasumujac.... Bescond jest znacznie szybsza i przy nawet 2 rundach karnych wiecej od Brunet moze z nia powalczyc o zwyciestwo... a nie mozna wykluczyc tego, ze dzis Krolowa strzelnicy pomyli sie, bo przeciez ma 95%, wiec gdzies popelnia te bledy....
Tyle ode mnie i powodzenia ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tora Berger - Olga Zaitseva 1 1,35 Berger 3 pudła:grin:⛔
Flatland - YURLOVA Ekaterina 1 1,55
Dorin - Valja Semerenko 1 1,60 ✅


Kurs 3,35 Unibet


Berger zdecydowanie szybsza,na strzelnicy panie podobnie.Jednak w biegu jest bardzo duża różnica.
Flatland powraca po prZerwie i spisuje się naprawdę dobrze a Rosjanka w tym sezonie bardzo przeciętnie.Jeśli Flatland wystapi tak jak podczas ostatnich zawodów to będzie dobrze,zresztą koeldzy wyżej opisali ten typ.
Dorę szybka w sprincie i do tego dobra i solidna na strzelnicy. Ukrainka biegowo wygląda również dobrze jednak na strzelnicy zazwyczaj coś pudłuje przez co traci.Zobaczymy co wyjdzie z takiego tripelka.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Ann Kristin Flatland - Ekaterina Yurlova 1 @ 1,55 Unibet
Kurs taki sobie, wręcz idealnie wystawiony. Dejwi pewnie zaraz to opisze szczegółowo bo jest zapewne zajarany tym typem. Ja powiem tylko tyle że ślicznotka z Norwegii zdecydowanie poprawiła strzelanie po kontuzji, a gorzej niż Yourlova nie pobiegnie, ba może nawet 1 rundę zrobić. Więc izzi ale więcej zaraz Dejwi Łot :grin:
Flatland - YURLOVA Ekaterina 1 1,55
Flatland powraca po prZerwie i spisuje się naprawdę dobrze a Rosjanka w tym sezonie bardzo przeciętnie.Jeśli Flatland wystapi tak jak podczas ostatnich zawodów to będzie dobrze,zresztą koeldzy wyżej opisali ten typ.
to jest para Flatland - Iourieva (nie Yurlova)
Flatland wraca do wysokiej dyspozycji, pokazała się ostatnio z dobrej strony w Pucharze Świata. Oczywiście Iourieva startowała tylko w Pucharze IBU, ale 4 starty i 4 zwycięstwa, dlatego też odpuszczam tą parę.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dla mnie mega para . z marathona
Zaitseva - Kuzmina typ 1 kurs 1.53 8,5/10
Kuzmina pudłuje , naprawde sporo .W masówce jak na jej wystepy w tym sezonie przed tygodniem 9 miejsce dlatego moze jakies szanse jej daja .
Blisko zawodów . wiec niebede sie rozpisywac,
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Witam ????
Mam pytanie. Planuję jutro obstawić zwycięstwo w biathlonie męskim Fourcade. Czy jest na to szansa, duża szansa, bo o to mi chodzi. Nie znam się za bardzo na biathlonie, ale ostatnio jak obstawiłem na niego, to były pierwsze zawody w sezonie, to był na niego kurs 4.00 i dzięki niemu wygrałem sporo kaski, bo mimo że mi niektórzy odradzali, to wygrałem. Nie wiem jak teraz jest z tym wszystkim, jak on się prezentuje, które ma miejsce, bo tego nie śledzę, w ogóle nie obstawiałem nic od tamtego momentu, a to było ponad miesiąc temu o ile pamiętam.
Możecie mi powiedzieć, czy opłaca się jutro stawiać na zwycięstwo w tym sprincie o 14:30 właśnie M. Fourcade. W Milenium jest na jego zwycięstwo jutrzejsze kurs 3.00, ale też bodajże na Svendsena jest już 4.00, więc sam nie wiem. Kto ma większe szanse jutro na zwycięstwo? Pomóżcie mi, doradźcie, bo zapewne w biathlonie siedzicie naprawdę długo, a ja postanowiłem znowu coś z tej dziedziny spróbować ponownie, bo za pierwszym razem dzięki temu z kursem 4.00 od razu wygrałem (zwycięstwo Fourcade w pierwszych zawodach w sezonie).
Planuję zagrać za bodajże 20/30 złotych, ale w połączeniu z jakimś meczem, więc przewidywana wygrana będzie całkiem niezła.
Z góry dzięki za pomoc ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dominik Landertinger - Lukas Hofer 1 @ 1,66 Sportingbet ✅ 17-23 kurwunia ale izzunia :cool:
Hofer faworyzowany bo zawody we Włoszech. Ale poza tym nie ma już argumentów za Lukasem. Dominik dużo pewniejszy na strzelnicy, spokojnie może być różnica dwóch celnych strzałów na korzyść Austriaka. Bieg po stronie Włocha, ale chyba nawet jednej karnej rundy nie nadrobi. Dominik 84%, Lukas 75% więc wiecie co z tym zrobić.
Tarjei Boe - Michał Slesingr 1 @ 1,70 Sportingbet ▶ Boe NS ????
Bieg lekko po stronie Czecha, chociaż forma Norwega rośnie i tak sobie myślę że w Anterselvie odpali. Strzela wolno ale bardzo celnie jak nie on. Odpowiednik Flatland. Slesingr zawala strzelania i jakoś nie może wyskoczyć na wysokie miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Zwrot ci odpali, bo Tarjei DNS :p
Ja coś w stronę Antona. Siostra dzisiaj wygrała, a Shipulin bardzo lubi biegać w Anterselwie. Coś mi się wydaje, że paru Ruskich w 10 skończy. Zobaczymy co betcity zaoferuje na TOP10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ustygov - Lindstrom 1 @ 1,55

Faworytem moim zdaniem jest tylko jeden, a jest nim Rosjanin, zdecydowanie lepszy na strzelnicy, bieg mniej więcej na tym samym poziomie. Ostatnie zawody Ustyugov zakończył na 2. miejscu, przed nim tylko Fourcade, pewne strzelanie na zero, czego nie można powiedzieć o Szwedzie, który zaliczył aż 5(4 na stojaka) pudeł w Rupholding co nie świadczy za dobrze, a zajął wtedy 72. miejsce, bardzo odległe.. Kurs nie jest wysoki, ale moim zdaniem warto, strzelanie podstawą w sprincie, a jak już pisałem faworyzuje to mocno Rosjanina.

Beatrix - Hofer 1 @ 1,60

Drugi typ to pojedynek francusko-włoski, zapowiada się ciekawa walka między tymi zawodnikami, ale moim zdaniem Francuz będzie Hoferem. Wiadomą jest, że kursy niższe na Włocha, bo biega u siebie, ale jeśli będzie strzelał tak jak w Rupholding to mimo, że jest szybszy na trasie wątpię, że zajmie wysokie miejsce. Francuz dość dobrze strzela w tym sezonie z biegiem nieco, nieco gorzej, ale zakładając, że strzeli na 0 jak w poprzednich zawodach to powinien znaleźć się w pierwszej dziesiątce i przed rywalem.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na jutrzejszy bieg pań:

O.Zaitseva - G.Soukalova 1 1,35 Unibet

Pojedynek dwóch zawodniczek które na strzelnicy spisują się bardzo dobrze jednak biegowo odstają od najlepszych. Soukalova zauważyłem że przy 4 strzelaniach miewa czasami problemy,Zaitseva solidna i minimum te 18/20 jutro będzie. W biegu uważam,że delikatną przewagę ma Rosjanka.Startują praktycznie razem więc tu nie ma żadna przeagi.

D.Domracheva - T.Berger 1 1,25 Unibet

Kurs śmieszny tak wiem ale wystarczy spojrzeć jaką na starcie ma przewagę Białorusinka 56s.!Przy aktualnej dyspozycji Darii jest to bardzo dużo 2 pudła różnicy na spokojnie. Norweżka w ostatnim czasie miewa problemy już z tak skutecznym strzelaniem jak na początku a Daria strzela powoli,spokojnie i dość celnie.
Z tych dwóch zdarzeń ako wychodzi=1,69 i uważam,że warto pograć.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Nudny jestem, ale:
AKF-Solemdal 1 1.6 maraton ✅ fartem, bo SS osłabła na ostatnim kole
Solemdal do pościgu się nie za bardzo nadaje... A przewaga całkiem, całkiem, bo 30 sekund. Biegowo w sprincie po raz kolejny dobry bieg Flatland, z rywalką przegrała parę sekund, a przecież biegła w cięższych warunkach, bo startowała z dalekim numerem.
Gregorin - Dorin 1 2.55 unibet ✅
Teja ma ledwie sekund straty, a Dorin na strzelnicy nie jest jak Brunet, potrafi mieć odchyły. A Słowenka biegowo się rozkręca ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Malyshko - Lindstrom 1 1,45
M.Fourcade - Garanichev 1 1,38


Kurs 2,00 Unibet


Pierwsza para i gram na Rosjanina który w tym sezonie spisuje się naprawdę bardzo dobrze.Na strzelnicy 85% do tego bardzo szybkie strzelanie.Szwed na strzelnicy nieco słabiej 81% i miewa wpadki w postaci np.3 pudeł podczas jednego strzelania.Jutro obaj wybiegaja na trase praktycznie razem.Stawiam na solidniejszego na strzelnicy.

W drugiej parze gram na Martę który widać jak się przykłada na strzelnicy bardzo powoli strzela ale i bardzo celnie,dzisiaj przytrafiło Mu się pudło.Garanichev dzisiaj też z 1 pudłem i biegowo praktycznie identycznie.Rosjanin 85% na strzelnicy a Martę 90%. Biegowo jutro Francuz nie powinien być gorszy od Rosjanina a o strzelnice jestem spokojny. Dubel wydaje mi się że fajny i warty pogrania.
Gram już dzisiaj bo jutro mnie nie ma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom