>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Białoruś - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

O 30

outlawzzz

Użytkownik
Spotkanie: Niemen Grodno - Biełszyna Bobrujsk
Data:
10.04.2020 g. 18:00
Typ: Biełszyna Handicap 0-1
Kurs: 13.01
Bukmacher: Ewinner
Analiza:
kurs może i szalony ale nauczyłem się że takie też wchodzą, ta liga ma to do siebie że szanse są zawsze pół na pół, faworyci często przegrywają a mamy dopiero 4 kolejkę, beniaminek w końcu coś musi ugrać, myśle że czysty win też jest ok ale ja spróbuje z handicapem za rozsądną stawke
1-1, szkoda przespanej pierwszej połowy, bramkarz który grał w 30minucie na czas, nieźle.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś
Godzina: 13:00
Spotkanie: Slutsk - Vitebsk
Typ: Slutsk wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 5,75
Bukmacher: STS
Analiza:

Kibice Slutska na nudę raczej narzekać nie mogą na początku tego sezonu. Jedynie ich mecz z Brest do najciekawszych nie należał i zakończył się wynikiem 0:1 dla rywali. Pozostałe dwa spotkania były za to bogate w bramki, bo ze Slavią Mozyr były cztery gole, a z Isloch Mińsk pięć. Ze Slavią Mozyr Slutsk wygrał 3:1, a z Isloch Mińsk 3:2, czyli w obu tych meczach było zwycięstwo Slutska i obie drużyny strzeliły gola.
Bardzo ciekawie było we wczorajszym meczu rezerw pomiędzy Slutskiem a Vitebskiem. Sluts do przerwy prowadził 2:0, a w 81 minucie zrobiło się 2:2. Chwilę później Slutsk jednak strzelili gola na 3:2 i już mogło się wydawać, że mimo wszystko uda im się wygrać to spotkanie, a w ostatniej akcji meczu w doliczonym czasie gry sędzia podyktował karnego dla Vitebska i mecz zakończył się remisem 3:3. Utrata punktów w takich okolicznościach musiała być bolesna i z pewnością było bardzo nerwowo w samej końcówce. Niby to był tylko mecz rezerw, ale jednak to może trochę wpłynąć na nastawienie głównych drużyn. Według mnie tutaj też będzie ciekawie i to spotkanie może dostarczyć podobnych emocji co mecz rezerw. Jeśli chodzi o poziom gry, to trochę wyżej stawiam gospodarzy i moim zdaniem to oni zdobędą tu komplet punktów. Widzę tu wynik 2:1 dla Slutska.
 
Ostatnia edycja:
O 30

outlawzzz

Użytkownik
po obejrzeniu kilku całych meczów tej ligi jestem zażenowany że mistrz Polski przegrał z mistrzem tej ligi, przecież tam się kopią po czołach.. piłkarze wyglądają jakby cała noc pili na jakimś wiejskim festynie a na następny dzień mieli grać mecz... co z tego wynika.. nasza liga jest beznadziejna:)
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Slavia Mozyr - Rukh Brest
Data: 13.04.2020 g. 16:30
Typ: over 1.5 gola
Kurs: 1,40
Bukmacher: STS
Analiza:

Współczynnik liczby strzelanych bramek w meczach z udziałem Slavii Mozyr kształtuje się na poziomie 3.2. w przypadku gości jego analogiczny odpowiednik to 2.2. Już samo to zachęca w kierunku typu na over, tym bardziej, że kurs nie jest niski jak na over 1.5 gola. Dziewięć ostatnich spotkań z udziałem dzisiejszych gospodarzy kończyło się minimum dwiema bramkami. Z kolei trzy ostatnie mecze z udziałem gości kończyły się zaledwie jedną bramką, ale sądzę, że stan ten zostanie przerwany właśnie dzisiaj
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś, Wyszejszaja Liha
Godzina: 16:30
Spotkanie: Sławija Mozyrz - Ruch Brześć
Typ: 2
Kurs: 4,10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Większość dziś gra na zwycięstwo gospodarzy ale ja spróbuję pograć na ekipę z Brześcia. Owszem Sławija na fali przegrali na inaugurację, ze Słuckiem ale potem wygrali u siebie z BATE, na wyjeździe z Dynamem Brześć i w tygodniu w pucharze znowu u siebie z BATE. Ruch z kolei na inaugurację wygrana na wyjeździe z Dynamem Mińsk a potem 2 porażki z BATE i Energietyk. Co można było zauważyć w tych spotkaniach? Sławija wygrała z zespołami dużo mocniejszymi, które prowadziły grę i częściej byli w posiadaniu piłki ale kiedy im przyszło prowadzić grę i częściej utrzymywać się przy piłce to były problemy i porażka, tak było w przypadku meczu ze Słuckiem. Ruch tutaj myślę, że też odda pole czychając na kontry i to gospodarze będą musieli prowadzić grę. Dlatego myślę, że jest tutaj szansa na niespodziankę i zwycięstwo gości, którzy mają ciekawy skład. Kadrowo ja nie widzę jakiejś wielkiej przewagi na papierze po stronie drużyny z Mozyrz. Jeżeli chodzi o absencje to po stronie Sławiji nie zagra napastnik Sliusiar (bez występu w tym sezonie) a niepewni występu są napastnik Tetteh (1 występ w tym sezonie) i pomocnik Anufriev (bez występu w tym sezonie), natomiast po stronie gości niepewni występu są obrońca Rakhmanov (1 występ w tym sezonie) i napastnik Petrenko (3 występy w tym sezonie). Trzeba grsć to conjest haha próbujemy ale tutaj niespodzianki.
0-0
 
Ostatnia edycja:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś, Wyszejszaja Liha
Godzina: 16:30
Spotkanie: Slavia Mozyr - Rukh Brest
Typ: over kartek, np. 5+

Nie podaję dokładnej linii i kursu tego typu, ponieważ nie znam obsady sędziowskiej tego meczu i na dodatek przed meczem wyceny poszczególnych linii wydają mi się niewysokie. Jednak faktem jest, że gospodarze średnio zbierają 4 żółtka na mecz, a goście - 3. Widać, ze obie ekipy grają twardo i chętnie nadrabiaja błędy faulami. Jednak mecz niedzielny Mińska z BATE pokazał, że przynajmniej niektórzy sędziowie nie pokazują kartek w oczywistych sytuacjach i ten rynek wymaga zgody na ryzyko błednej pracy sędziowskiej. Dlatego oczekiwałbym lepszych cen niż obecnie. Liczę na to, że na live uda mi się złapać coś korzystnego w 1 połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Belshina - Smolevichy
Data: 17.04.2020 g. 16:30
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 6.00
Bukmacher: STS
Analiza:

Wyszejszaja liha ma to do siebie, że od czasu do czasu padają tutaj wyniki na pozór trudne do przewidzenia. Często zdarzają się niespodzianki, a rzadziej niż w znacznie bardziej znanych ligach zdarzają się utarte schematy, powtarzalne w czasie. Z tego też powodu szukałem jakiegoś typu na niespodziankę w obecnej, piątej kolejce. I znalazłem. Wyszejszaja liha znana jest z tego, że pada w niej stosunkowo niewiele bramek. Wspomóżmy się statystyką. Spośród rozegranych dotąd 32 spotkań, w sześciu (18,8%) padły więcej niż 3.5 bramki. Strzelono 63 bramki, co daje średnią 1,97 na spotkanie. Patrząc zatem w skali globalnej, kurs 6.00 na tego typu zdarzenie jest zgoła sprawiedliwy. Sprawdźmy zatem jak prezentuje się bilans bezpośrednich spotkań obydwu dzisiejszych przeciwników. Na przestrzeni ostatnich siedmiu lat obydwie drużyny rywalizowały ze sobą pięciokrotnie, a jeden raz (20%) padł wynik over 3.5 gola. Ponadto jeden mecz z udziałem obu ekip w tym sezonie zakończył się takim wynikiem. Była to rywalizacja pomiędzy Belshiną Bobrujsk a FK Mińsk, w pierwszej kolejce ligi. Wigwam Smolevichy wprawdzie jeszcze nie kończyli spotkania z minimum czterema bramkami na tablicy wyników, ale dlatego taki scenariusz nie miałby pojawić się dzisiaj? Obie drużyny jak dotąd nie miały okazji za wiele postrzelać, bowiem trafiały na mocnych przeciwników. Dziś rywalizację podejmują obecnie dwie najsłabsze ekipy dotychczasowej części sezonu. Istnieje zatem szansa, że obydwie - powoli zaczynając ratować swoją sytuację - będą chciały pewnie wygrać mecz, co może z kolei przyczynić się do większej niż zazwyczaj liczby bramek. Trudno oczekiwać, aby obydwie ekipy urządzał remis. Typ nie jest ultrapewny, ale szanse na wynik overowy oceniam na nieco wyższe niż bukmacherzy, stąd taka decyzja.
 
Ostatnia edycja:
W 869

williamson

Użytkownik
Energetik - BGU Mińsk - FC Gorodeya
poniżej 2.5 gola
kurs: 1.53
buk: bet365

Myśle, że można dodać taki typ jak komus brakuje do dubla, tutaj max na dwoch bramkach powinno się skończyć, całkiem możliwe, że bezbramkowy remis.

0-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś, Wyszejszaja Liha
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dinamo Mińsk - Neman Grodno
Typ: X2 (Grodno nie przegra meczu)
Kurs: 2,10
Analiza: proszę nie traktować mojego wpisu jako absolutnej zachęty dla tego beta. Od wczoraj jednak mam watpliwości, czy rzeczywiście gospodarze są takim faworytem, jak sugeruje rynek. Rzeczywiście, gdy patrzymy przez pryzmat danych historycznych to klub z Mińska prawie zawsze należał do czołówki ligi, z reguły plasując się w pierwszej 4-ce tabeli na koniec sezonu. Z kolei Grodno to przeciętniak, weteran ligi, ale który ostatnie wysokie miejsca, czyli w TOP-4 notował na początku obecngo wieku.
Dzisiaj jednak realia są bardzo smutne dla Dinama: są w ewidentnym kryzysie od początku jesieni ubiegłego roku, od tamtego czasu wygrali ledwie 3 mecze z 24 we wszystkich rozgrywkach, oficjalnych i towarzyskich, z tego w lidze 2 z 13 meczy. Klub najwyraźniej został przeinwestowany w zeszłym sezonie i na koniec 2019r roku odeszło z niego sporo graczy, a wartość ekipy spadła o 40%, z mniej więcej 10 do 6 mln. euro. Nie służy zespołowi praca trenera Gurenko, jest w klubie od czerwca, wokół niego atmosfera jest coraz gęstsza, na pewno wielu kibiców chce jego odejścia i wyrażają te przekonania w internecie. Ten sezon zespół rozpoczął bardzo źle, podobno najgorzej w historii. Widziałem ich kiepski mecz z Haradzieją, ale we wcześniejszej kolejce zagrali podobno bardzo solidnie przeciwko obecnemu liderowi i wywalczyli przekonujące zwycięstwo. W 2 pierwszych meczach grali słabo, w derbach Mińska przegrywali już nawet 0:3, ale w końcówce, grając w dziesięciu zdołali odrobić 2 bramki. W zbliżającym się spotkaniu zabraknie im podstawowego ofensywnego pomocnika Danilo. Podsumowując, w zespole są ludzie, którzy maja umiejętności, na pewno w ofensywie, ale drużyna nie działa, ale potrafi pozytywnie zaskoczyć.
Niemen od 4 sezonów jest w trendzie spadkowym, gdy patrzymy na ich miejsce w tabeli na koniec sezonu. Właśnie od 2016 roku drużynę prowadzi trener Kowalewicz. Zespół od kilku lat wyceniany jest na podobnym poziomie ok. 4 mln. euro. Ma umiarkowany potencjał w każdej linii i sądzę, że w dobrym swoim dniu jest w stanie postawić trudne warunki rywalom. Obecne rozgrywki rozpoczęli nieco lepiej niż Dinamo, przegrali tylko 1 mecz. Ostatnio w nie najlepszym stylu zremisowali ze słabą Belsziną, po ewidentnym błędzie stopera. Ten zespół charakteryzują kiepskie wyniki wyjazdowe, na wyjazdach zdobywają też mało bramek. W tym meczu nie będą mieli absencji; z nieznanych powodów od początku sezonu ławę grzeje czołowy snajper 1 Dywizji (zaplecze Najwyższej) Ivanov, który w 2019 r. zdobył 17 goli, pozyskany zimą..
W ostatnich latach w meczach H2H było z reguły mało bramek, najczęściej wygrywał Mińsk 1:0.
W świetle powyższych faktów nie bardzo widać statystyczego uzasadnienia mojego typu. Tak właśnie jest. Zasadzam go przede wszystkim na obserwacji tych zespołów podczas ich ostatnich spotkań. Po prostu nie widzę przewagi jakościowej Dinama nad Niemnem w tym momencie i jestem przekonany, że realny jest sukces Grodna w postaci wywiezienia co najmniej punktu z trudnego dla nich boiska. Pomoże im zapewne brak Danilo, gdy sami będą bez osłabień kadrowych. Chcący iść moim śladem muszą jednak zaakceptować ryzyko, że Dinamo może się znowu przebudzić, tak jak w meczu z Torpedo i wtedy zapewne zostaniemy z niczym! Stawka umiarkowana - 4/10 jednostek.

Rezultat: 2:0 (0:0)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: FK Witebsk - Dynamo Brześć
Data: 18.04.2020 g. 17:00
Typ: FK Witebsk 1:0
Kurs:
5.10
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Faworytem dzisiejszej rywalizacji są goście i znajduje to odzwierciedlenie w kursach - te kształtują się obecnie w granicach 1.70-1.80. Jednak z całą pewnością nie możemy powiedzieć, żeby piłkarze Dynamo Brześć mieli być murowanym faworytem do wywiezienia trzech punktów z Witebska. Zacznijmy więc od nich. Na przestrzeni ostatnich kilku kolejek zawiedli swoich kibiców (ku uciesze nota bene bukmacherów) co najmniej dwukrotnie, przegrywając u siebie z Mozyr na początku kwietnia, czy remisując z Wigwam w pierwszej kolejce tegorocznej Wyszejszaja liha. W obu przypadkach kursy na takie scenariusze mocno przewyższały 5.00. Piłkarze Witebska w trzech ostatnich meczach rozgrywanych u siebie z Dynamo Brześć zdobyli tylko jeden punkt, ale nikt nie powiedział, że w tym roku nie mieliby być od nich mocniejsi. Po czterech kolejkach obydwaj rywale mają po 7 punktów, i tylko 2 punkty straty do liderów. Gdyby zatem wziąć pod uwagę obecną formę obydwu rywali, można by odnieść wrażenie, że prezentują ją całkiem wyrównaną. A skoro dwie względnie równe siły spotykają się i grają, to ściany powinny delikatnie faworyzować gospodarzy. I właśnie pójdę w takim kierunku. Nie spodziewam się dużej ilości bramek w tym meczu. Nie jest wykluczone, że o losach spotkania rozstrzygnie jeden gol. Tak właśnie było w trzech ostatnich meczach bezpośrednich, bez względu na miejsce ich rozgrywania. Undery sprzyjają nieoczekiwanym wynikom, i dlatego osobiście szanse na urwanie trzech punktów po stronie Witebska faworyzowanym piłkarzom Dymano Brześć oceniam na poziomie 25-30 procent. Przy proponowanym przez bukmachera kursie - warte gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
W 869

williamson

Użytkownik
17 kwietnia 18:30
Piłka Nożna/ Białoruś/Premier League
Shakter Soligorsk - FC Slutsk
typ: powyżej 10.0 rzutów rożnych
kurs: 1.925
stawka: 100 j

analiza: Shakter w ostatnich swoich dwóch spotkaniach sam pokrywał te linie, a w tych spotkaniach padło 18, i 16 cornerów, przy czym były one rozgrywane przez dzisiejszych gospodarzy na wyjezdzie. Gram standardową linię w tym przypadku, chociaż możliwe, że spróbuje zagrać jakiś wyścig do 9 rzutów rożnych, oceniam ten typ na dość mocny.

ZWROT, równo 10 rogów.
 
Ostatnia edycja:
B 955

brawojasiu

Użytkownik
Slavia Mozyr - FcMińsk 1 @ 2,20 sts
Obejrzałem sobie ligę białoruską i nie zawaham się wysunąć pewnych wniosków...Slavia po 3 meczach przegrała ale Islocz nie był w tym meczu gorszy a nawet 60:40 lepszy dlatego zasłużenie wygrał!!! Siłę swojego typu opieram na tym że Mińsk to moim zdaniem najsłabsza druzyna w Wyszejszajej Lihsze ( czy jakos tam;). Bez zrozumienia, polotu,obrony nie wiem jak biedulki sobie dalej poradzą...Mozyr wkur.... porażką! Musza to wygrać...
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Białoruś (rezerwy)
Godzina: 12:00
Spotkanie: Gorodeya (R) - BATE Borysov (R)
Typ: obie drużyny strzelą w 1. połowie
Kurs: 3.42
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Z mojej wstępnej analizy kurs na ten typ uważam za mocno zawyżony, na korzyść grających. Dość powiedzieć, że u innych bukmacherów (STS, Betfan) waha się w granicach 3.00, a Forbet ustalił go na poziomie 2.85. W szranki stają dwie najsłabsze drużyny białoruskich rezerw obecnego sezonu. Obydwa zespoły jako jedyne w tym sezonie nie odniosły jak dotąd zwycięstwa; obydwie drużyny mają najmniej strzelonych bramek; wreszcie - obydwie ekipy najwięcej razy wyjmowały piłkę z siatki. Tym samym każda z nich ma szansę osiągnąć pierwsze zwycięstwo tego sezonu i oddalić się od coraz bardziej pogłębiającego się dna ligi.

Co jest bardzo charakterystyczne to fakt, że bardzo wiele bramek zarówno przeciwko rezerwom Gorodeyi, jak i BATE, padały w pierwszej połowie meczów! Poddałem gruntownej analizie wszystkie dziesięć meczów jakie odbyły się do tej pory z udziałem obu drużyn. Zacznijmy od gospodarzy.

Gorodeya uciułała jak dotąd jeden skromny punkt w tabeli ligowej, i strzeliła dwa gole tracąc siedemnaście. W pierwszej kolejce przegrali na wyjeździe 4:1 z Witebskiem, a spośród pięciu bramek w tym meczu, aż cztery padły w pierwszej połowie. Druga kolejka to bezbramkowy remis z Szachciorem Soligorsk, i tym samym jedyny jak dotąd punkt osiągnięty w lidze. W następnej kolejce Gorodeya uległa Biełszynie 4:0. W pierwszej połowie padł jeden gol, potem zaś - po opuszczeniu stadionu przez dwóch zawodników Gorodeyi ze względu na czerwone kartki, gospodarz dołożył kolejne trzy. W czwartej kolejce Gorodeya przegrała na własnym boisku z Dinamo Mińsk 6:0, tracąc dwie bramki w pierwszej połowie. Po raz ostatni grali 17 kwietnia, kiedy to przegrali na wyjeździe 3:1 z Eniergietyk-BDU, a dwiema bramkami przegrywali już w siódmej minucie spotkania. Dwa pozostałe gole padły w drugiej odsłonie meczu.

Podsumowując, w meczach z udziałem Gorodeyi padło 19 bramek (bilans 2:17), spośród których 9 trafiono w pierwszej połowie.

Spójrzmy teraz na analogiczną statystykę dla piłkarzy rezerw BATE. Podobnie jak dzisiejsi rywale, zdobyli zaledwie jeden punkt w tabeli ligowej. Miało to miejsce w pierwszej kolejce, w wyjazdowym meczu z Eniergietyk-BDU. Wynik zakończył się remisem 1:1, a obydwie bramki padły w pierwszej odsłonie rywalizacji. Druga kolejka to festiwal bramek, nie w pełni jednak szczęśliwy dla BATE. Wyjazdowa porażka 4:2 ze Sławiją Mozyrz, a do przerwy kibice obejrzeli trzy bramki. W trzeciej kolejce BATE bardzo wysoko uległo u siebie Ruchowi Brześć 1:4, który aż trzy bramki strzelił w pierwszej połowie. Dwie pozostałe (w tym jedna z rzutu karnego dla BATE) padły po przerwie. Czwarta kolejna to znów wysoka przegrana BATE, 3:0 na wyjeździe z FC Mińsk. Gospodarze dwie bramki strzelili już w pierwszej połowie. W piątej kolejce BATE gościło u siebie Żodzino, a mecz zakończył się porażką gospodarzy 0:2, w tym jednym golu straconym przez przerwą.

Podsumowując, w meczach z udziałem BATE padło 18 bramek (bilans 4:14), spośród których 12 trafiono w pierwszej połowie.

Jak widać, spotkania z udziałem obydwu drużyn niejako przeczą wszelkim wielkim statystykom piłkarskim, które jasno dowodzą, że z reguły w meczach piłkarskich więcej bramek pada po przerwie. Tutaj sytuacja jest zgoła odmienna.

Dzisiaj obie drużyny mają wreszcie szansę postrzelać między sobą, a nie tylko wyjmować piłkę z siatki. Skoro więc błędy w obronie uwidaczniają się już na samym początku przebiegu spotkań z udziałem obydwu ekip, to dlaczego każda z nich nie miałaby zaliczyć chociażby po jednym celnym trafieniu w pierwszej połowie? No właśnie, na to pytanie nie ma jasnej odpowiedzi, rozstrzygnięcie jest kwestią loteryjną, ale na bazie bardzo silnych pokazanych wyżej dowodów uważam kurs na takie zdarzenie za bardzo atrakcyjny. Osobiście oceniam szanse na tego typu rozstrzygnięcie na poziomie 30-40 procent. Ze wskazaniem nawet na tą wyższą granicę ze względu na fakt, że w zeszłym roku w maju analogiczne spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4 (niestety mam problem z wyszukaniem jaki był rezultat do przerwy).
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś, Wyszejszaja Liha
Godzina: 19:00
Spotkanie: Nioman Grodno - Eniergietyk BDU Mińsk
Typ: X
Kurs: 3,10
Bukmacher: Betclic
Analiza:
kup.jpg
Gospodarze u siebie mają bilans 1 zwycięstwa i 1 remisu natomiast Energietyk na wyjazdach zanotował 1 zwycięstwo i 1 porażkę. Ciężki mecz do wytypowania. Rzadko, kiedy w ostatnim czasie pada remis między tymi zespołami na co wskazuje bilans bezpośrednich starć:
kup.jpg
Jak widać w większości spotkania kończyły się rozstrzygnięciem, którejś z drużyn, jedynie wyjątkiem było spotkanie w Grodnie w tamtym sezonie, gdzie padł remis 1-1. Ja dziś właśnie tego teoretycznie najmniej prawdopodobnego rozstrzygnięcia próbuję. Dla mnie osobiście kadrowo ciut lepiej na papierze wyglądają goście ale Nioman ma atut własnego boiska i te siły się tutaj wyrównują i myślę, że możemy być tutaj świadkami remisu tak jak w tamtym sezonie.

Absencje w Nioman:
pomocnik Legchilin (3 występy w tym sezonie), pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Yablonskiy (bez występu w tym sezonie)

Absencje w Eniergietyk:
pod znakiem zapytania stoi występ najlepszego strzelca w zespole napastnika Jakhshibaeva (5 wystepów w tym sezonie, 3 gole na koncie)

Spodziewam się tutaj zaciętego i wyrównanego spotkania i myślę, że remis jest jak najbardziej tutaj możliwy.
3-0
 
Ostatnia edycja:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Mecz Smalewicze - Dynamo Mińsk

Opublikowano listy startowe. Zwraca uwagę brak podstawowego stopera gospodarzy Ilya Rashchenya, który grał dotąd we wszystkich spotkaniach. Do bramki wrócił bramkarz rosyjski Filtsov, w zespole pojawi się też Dzhigero, nominalnie środkowy pomocnik, ale jego ustawiają na całym boisku poza bramką. U gości pierwszą ofiarą nowych rządów padł Stakhovsky, nominalny lewy obrońca, którzy w ostatnich 4 meczach pełnił role stopera. Nie ma go w ogóle w kadrze, a do zespołu wraca nominalny stoper Geropevsek, który na początku sezonu osłabił zespół, przyjmując 2 żółtka w meczu z FK Mińsk.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Wczoraj poinformowano, że bukmacher turecki został sponsorem Haradzieji:

Superbetin.com - новый партнер "Городеи"
24 апреля 2020

http://superbetin.com
ФК «Городея» рада приветствовать Superbetin.com в качестве нашего нового партнера с 24 апреля 2020 года.
Директор ФК «Городея» Александр Марченко поблагодарил Superbetin.com за поддержку и надеется, что это поможет донести информацию о городейской футбольной команде в Турцию и на Ближний Восток, где работает Superbetin.com.
Александр Марченко сказал: «Мы рады объявить о нашем взаимном сотрудничестве с нашим новым партнером Superbetin.com. Успехи нашего клуба заметны не только в Беларуси, но и в других странах. Публика видит наши достижения в этом сезоне как на поле, так и за его пределами. Мы рады начать сотрудничество с успешной компанией, которая хочет добиться еще больших успехов, как и наш клуб».
Объявляя о партнерстве, Superbetin.com заявил: «Мы рады объявить о нашем партнерстве с ФК« Городея». Это партнерство подчеркивает нашу позицию как ведущего игрока в онлайн-ставках на спорт в Турции и на Ближнем Востоке.
«Мы рады сотрудничать с болельщицким движением ФК «Городея» и быть связанными с одним из самых самобытных клубов в Беларуси, что поможет нам достичь нашей цели — сделать Superbetin всемирно известным не только в Турции и Среднем Востоке».
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś, Wyszejszaja Liha
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dynamo Brześć - Szachcior Soligorsk
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Oba zespoły słabo wystartowały i po 5 kolejkach zajmują dalekie miejsca. Z pewnością w obu zespołach potencjał jest dużo wyższy niż zajmowane w tej chwili ligowe pozycje. Gospodarze to przecież obrońcy mistrzowskiego tytułu z tamtego sezonu a Szachcior to zdobywca pucharu z tamtego sezonu i 3 drużyna w lidze. Jednak oba zespoły słabo wystartowały i pogubili nieoczekiwanie punkty. W tym sezonie oba zespoły zagrały już ze sobą dwa mecze, najpierw o Superpuchar Białorusi, gdzie wygrało Dynamo 2-0 a następnei w pucharze Białorusi, gdzie znów górą było Dynamo wygrywając również 2-0. W spotkaniu numer 3 między tymi zespołami w tym sezonie myślę, że będzie dużo bardziej wyrównanej gry. W obu zespołach jest trochę absencji oraz wątpliwości co do wyjściowego składu na to spotkanie.

Absencje w Dynamo Brześć:
obrońcy Gabi Kiki (5 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Khacheridi (3 występy w tym sezonie) i napastnik Bakaj (3 występy w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoją występy obrońców Pechenina (3 występy w tym sezonie), Vitusa(2 występy w tym sezonie) i Duarte (bez występu w tym sezonie), pomocników Savitskiy (4 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Bykova (4 występy w tym sezonie) i napastnika Lapteva (3 występy w tym sezonie)

Absencje w Szachcior Soligorsk:
obrońcy Politsevich (5 występów w tym sezonie) i Begunov (bez występu w tym sezonie) i napastnik Shindagoridze (3 występy w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoją występy obrońców Matveychika (3 występy w tym sezonie) i Sachivko (3 występy w tym sezonie)

Lepszym kadrowo zespołem wydaje się być Dynamo co już potwierdzili w tym sezonie dwa razy pokonując w pucharze i Superpucharze tego rywala. Jednak mecze pucharowe a ligowe to co innego i tutaj spodziewam się bardziej zaciętego meczu. Dynamo niby mocniejsze, mają atut własnego boiska ale dzisiaj dużo problemów kadrowych przed tym spotkaniem. Nie wiem czemu ale ja myślę, że to nie będzie jakieś porywające widowisko mimo, że to w końcu mecz na szczycie mimo niskich pozycji jakie w tej chwili oba zespoły zajmują. Jakoś tak przeczucie mi mówi, że to będzie nudny mecz w którym za wiele się nie będzie działo i zakończy się bezbramkowym remisem. Próbuję tutaj na remis.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś (rezerwy)
Godzina: 12:00 (1 maja)
Spotkanie: Dinamo Mińsk (R) - FK Slutsk (R)
Typ: FK Slutsk (R) nie strzeli
Kurs: 2.32
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pojedynek pomiędzy dwiema nierównymi siłami na arenie rezerw białoruskiej Wyszejszaja liha. Nierównymi dlatego, że gospodarze są absolutnymi faworytami mając na uwadze kursy. Raczej ustawione są prawidłowo - dość powiedzieć, że Dinamo Mińsk jest liderem ligi rezerwowej z jednym remisem i resztą zwycięstw i że stratą dwóch bramek. Istotny na potrzeby dzisiejszego typu jest fakt, że żadnej bramki nie stracili jeszcze w tym sezonie na własnym boisku, a meczów już rozegrali trzy. Czy goście są w stanie zagrozić bramce Dinamo? Jak dotąd grali dwa wyjazdowe spotkania i oba przegrali, a bilans ich bramek w delegacjach to 2:8. W połowie września obydwaj dzisiejsi rywale rozegrali analogiczne spotkanie w Mińsku, i wówczas konfrontacja zakończyła się zwycięstwem gospodarzy 3:0. Trudno jest typować powtórzenie tego wyniku, ale potencjalna gra na zero z tyłu w stronę gospodarzy wydaje się być godna uwagi. Kurs jest wysoki ze względu na to że jest to liga na skroś overowa, lecz koniec końców nie oznacza to, że gole zawsze będą padały.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie kto jest gospodarzem dzisiejszego meczu Smalawiczy - Energetik BGU?. Bo flashscore podaje, że to Smalawiczy jest gospodarzem, a Fortuna czy STS podaje, że Energetik.
 
Do góry Bottom