>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Biało-Czerwoni w Lidze Narodów

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Bardzo mądry post @ K0R0NIARZ, ja tylko dodam ze swojej strony odnośnie losowania i przydziału do koszyka czy to pierwszego, czy drugiego i chęci uniknięcia np. takich Niemiec. Dla mnie przy losowaniu eliminacyjnych grup do Euro 2020, gdzie bezpośredni awans mają dwie drużyny, trzecia gra baraże to nawet wskazana jest taka drużyna, która wykosi całą grupę, w sensie, że nie będzie odpuszczać, a wygrywać mecze z naszymi rywalami grupowymi. Przerabialiśmy już kilkukrotnie &quot;łatwe grupy&quot;, które nie były łatwe, a po prostu wyrównane bardzo i nie kończyło się to dobrze, mówię tu już o fazie finałowej turniejów, a nie eliminacjach, ale na Euro 2012, czy teraz Mundialu trafiliśmy do teoretycznie łatwych grup, ale tak naprawdę to były grupie trudne, bo tam każdy się cieszył z losowania, w takich grupach właśnie każdy może wygrać z każdym i kończy się tak jak np. 6 lat temu, że faworyci z grupy A Polska i Rosja, a awansowały dalej Grecja i Czechy ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dzięki za rady koledzy... Dzięki nim nie zagrałem na PORT i kasa ocalona... Jak to bywa w takich meczach - wszystko nie przewidywalne...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-08-24 o 15.25.54.png

Plus dla Brzęczka za powołania dla młodszych graczy, którzy być może w przyszłości będą stanowić o sile naszej reprezentacji!. Liga Narodów jest na pewno dobrym formatem rozgrywek dla młodych graczy aby łapali doświadczenie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1604963072203.png

Aktualizacja:

Bartłomiej Drągowski, Michał Karbownik oraz Damian Kądzior nie wezmą udziału w zgrupowaniu reprezentacji Polski, która w Katowicach przygotowuje się do ostatnich w tym roku meczów: towarzyskiego Polska – Ukraina (Chorzów, 11 listopada) oraz dwóch spotkań Ligi Narodów UEFA WłochyPolska (Reggio Emilia, 15 listopada) i Polska Holandia (Chorzów, 18 listopada). Dodatkowe powołanie otrzymał Przemysław Płacheta.

Aktualizacja 2:

Jakub Kamiński opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski. W czasie niedzielnego meczu Legia – Lech zawodnikowi odnowiła się kontuzja mięśnia dwugłowego uda. Zawodnik wraca do klubu, gdzie będzie przechodził leczenie. Na ten moment nie ma w planie dodatkowych powołań – poinformował rzecznik reprezentacji Polski Jakub Kwiatkowski.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Gabriel Słonina rezygnuje z powołania do reprezentacji Polski.
Jednak doszedł do wniosku , że jego serce jest amerykańskie

Ja sie pytam : to po cholere zawracał dupe!!
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Gabriel Słonina rezygnuje z powołania do reprezentacji Polski.
Jednak doszedł do wniosku , że jego serce jest amerykańskie

Ja sie pytam : to po cholere zawracał dupe!!
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Trener reprezentacji Polski, Czesław Michniewicz ogłosił nazwiska piłkarzy na wrześniowe mecze Ligi Narodów:

powolania_2022_09.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +773
Do góry Bottom