>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bezpieczeństwo

O 0

olinek

Użytkownik
Nurtuje mnie sprawa bezpieczeństwa. Buki internetowe przekonują nas, że jet ono zbliżone do bezpieczeństwa stosowanego w bankach.
Tymczasem nawet logowanie odbywa się na stronach dostępnych dla hakerów. W bakach standardem jest logowanie na bezpiecznym 128bitowym protokule SSL.
Niestety w bukach jest to rzadkością a odpowiedzialność za ochronę hasła zrzucają na klienta.
Nie ma też jeszcze bezpieczniejszych metod jak np. hasła jednorazowe ale to ze względów technicznych można zrozumieć.
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
W banku masz SSL i token i tak zostaje 101 sposobow na wyczyszczenie Ci konta, jesli jestes nieswiadomym uzytkownikiem to nic Ci nie pomoze.

W Expekcie masz SSL&#39;a ... nie wiem czy zwiekszy to Twoje poczucie bezpieczenstwa, mojego wcale. Np. dzis wygasla mi sesja i zobaczylam kilka dziwnych komunikatow z tego wzgledu, ze wygasla lecz nie we wszystkich &quot;ramkach&quot; (ramki sie nie odswiezyly), dlugo by opowiadac a juz do domu trzeba isc :p Koniec szychty!
 
O 0

olinek

Użytkownik
W banku masz SSL i token i tak zostaje 101 sposobow na wyczyszczenie Ci konta
zakładając, że i tak można być okradziony po co zakładać zamki w drzwiach. A buki właśnie tych zamków nie zakładają a na dodatek całą odpowiedzialność zwalają na klientów.
A w expekcie SSL jest tylko po zalogowaniu. Wpisywanie hasła dokonujemy na stronie nieszyfrowanej.
 
Do góry Bottom