>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bez bramki do 10 min AKO

C 0

czarny20014

Użytkownik
Pokażę wam mój nowy &quot;sposób&quot; na ogranie bukmachera, a raczej na próbę ogrania bukmachera. Wiem, że pewnie większość z was mnie wyśmieje, ale spróbuję. Ten &quot;system&quot; polega na tym, że obstawiamy 4 mecze ako, że remis do 10 min. Będę grał płaską stawką 10 zł.

Tutaj pierwsze typy:
Atletico Madrid vs Rayo Vallecano@1,12✅
Arsenal vs Beskistas@ 1,14
Apoel Nikozja vs Aab@1,11✅
FC Porto vs Lille@1,11✅
Kurs łączny@1,58
Stawka 10,00 zł
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Pokażę wam mój nowy &quot;sposób&quot; na ogranie bukmachera, a raczej na próbę ogrania bukmachera. Wiem, że pewnie większość z was mnie wyśmieje, ale spróbuję. Ten &quot;system&quot; polega na tym, że obstawiamy 4 mecze ako, że nie będzie remis do 10 min. Będę grał płaską stawką 10 zł.

Tutaj pierwsze typy:
Atletico Madrid vs Rayo Vallecano@1,12✅
Arsenal vs Beskistas@ 1,14
Apoel Nikozja vs Aab@1,11
FC Porto vs Lille@1,11
Kurs łączny@1,58
Stawka 10,00 zł

To w końcu co grasz? :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 0

czarny20014

Użytkownik
Dzięki ;)
Patrzę na statystyki zespołów z ostatnich 5 meczy i jeżeli w tych meczach padło więcej niż 25 bramek to nie stawiam ???? Może głupie może nie. To jest tylko faza testowa za małe stawki, więc czego nie próbować czegoś nowego ????
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Uważam, że kursy są zbyt niskie w stosunku do ryzyka. Kurs w AKO około 1,6 nie powala,a trzeba trafic aż 4 spotkania. Nawet w teoretycznie najbardziej underowym meczu zdarzają się szybkie bramki. Na dłuższą metę wygląda mi to niezbyt optymistycznie. Ale to tylko jakieś tam moje suche przemyślenia, życzę aby w rzeczywistości było na plus. Sam jestem ciekaw jak to wyjdzie, także będę zaglądał i życzę powodzenia.
@down Tak jak mówiłem, wszystko co napisałem było &#39;na czuja&#39; bez żadnego przeglądania statystyk. Mam nadzieję, że moje wyobrażenie i przeświadczenie będzie mylne, a system będzie przynosił zyski. Powodzenia raz jeszcze ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 0

czarny20014

Użytkownik
Przejrzałem sobie mecze z ostatnich dni ze wszystkich lig co się dało i widziałem tam naprawdę bardzo mało meczy, gdzie bramki padały do 10 min, a jeszcze mniej takich, które by nie zostały odrzucone poprzez &quot;mój system ???? DDD&quot; (nie wiem jak to nazwać), więc jestem dobrej myśli ????
@UP Dzięki za miłe słowa ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Może ja dam swoją sugestię:
staraj się oglądać spotkania i spójrz jaką zespoły mają taktykę. Czy z początku startują powoli i napędzają grę z czasem (np. Real Madryt), czy cisną od samego początku do przodu (cała liga MLS i chilijska).
To powinien być kluczowy czynnik, a nie ilość strzelanych goli, która ma się nijak, do rozkłądu minutowego strzelanych goli. ms15 prawdę rzecze, że nawet underowe druzyny mogą zdobywać gole szybko ;)
Może też wpadnie tu edi8 i rzuci jakąś stronką, gdzie będziesz miał przedziały minutowe, które określają, w jakich minutach dana drużyna strzela bramkę.
 
Do góry Bottom