>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

bety by tajgeros

tajgeros 0

tajgeros

Użytkownik
Zakładam temat.
Wpłacone 15 zł do bet-at-home.

Plan jest następujący - trafienie 10 kuponów z rzędu po kursie 2,00 - gra ALL IN:
15 * 2 = 30,
30 * 2 = 60,
60 * 2 = 120,
120 * 2 = 240,
240 * 2 = 480,
480 * 2= 960,
960 * 2 = 1920,
1920 * 2 = 3840,
3840 * 2 =7680,
7680 * 2 = 15360

Zaczynamy od dzisiaj , kończymy w niedziele 15 grudnia.
Przeglądając ofertę wybrałem następujące dni do gry :
1) Środa 4 grudnia
2) Czwartek 5 grudnia
3) Piątek 6 grudnia
4) Sobota 7 grudnia
5) Niedziela 8 grudnia
6) Wtorek 10 grudnia
7) Środa 11 grudnia
8) Czwartek 12 grudnia
9) Sobota 14 grudnia
10) Niedziela 15 grudnia

A więc w niedziele wieczorem wypłacamy 15360 zl z bet-at-home.
Czas ograbić buka!!
 
tajgeros 0

tajgeros

Użytkownik
⚽ Southampton - Aston Villa X2 ✅
Kurs: 2,00
Stawka: 15 zł
Ew. wygrana : 30 zł
Soton świetny początek sezonu jednak ostatnie wyniki ciut gorsze głównie ze względu na mocnych rywali. Kilka absencji u gospodarzy m.in Boruc , Schneiderlin. Aston na wyjazdach gra dobrze - nie przegrali od 4 spotkań na wyjazdach . Myślę, że absencje u gospdoarzy dość duże, w dodatku jak znów wyjdą z Osvaldo to w przodzie może być krucho. Aston ma dziś bardzo duże szanse na punkty. Warto im chyba zaufać.
 
tajgeros 0

tajgeros

Użytkownik
???? New Orleans Pelicans - Dallas Mavericks 2 ✅
Kurs: 2,10
Stawka: 30 zł
Ew. wygrana : 63 zł​

Korespondencyjny pojedynek w tabeli konferencji.Pelikany 3 winnery z rzędu - coś za dobrze to wygląda. Ponadto ostatni mecz mega męczący(2 dogrywki) - pewnie będzie w nogach. Dallas wygrało z Bobkami jednak na wyjazdach gra przeciętnie. Ostatnie 2 wyjazdy to plecy z Nuggets i Hawks. Myślę, że okazja dobra na przełamanie . Jedna seria może się kończy , drugi team zaś poszuka przełamania na wyjazdach. Goście mają wystarczające armaty by wygrać nawet przekonująco.
 
tajgeros 0

tajgeros

Użytkownik
Na dziś i jutro lipna oferta . Moja uwaga padła na mecz LM siatkarzy.
:siata: Budvanska Rivijera - Paris Volley 1 ⛔ Mecz na styku , ale niestety polegli w tie-breaku
Kurs: 2,10
Stawka: 63 zł
Ew. wygrana : 132,30 zł​

Typ chodził za mną od wczoraj, ale chyba musze to zagrać. Riviera to niebezpieczny rywal . Jak mają dograne do siatki to kończą . U siebie grają zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach. Paris Volley dysopnuje większym potencjałem jednak jest drużyną niestabilną i średnio u nich z tymi wyjazdami.
Mecz ważny dla układu w tabeli. Budva 5 pkt, Paris 6. Rivijera będzie mieć później do gry Resovie i Budziejowice , więć o punkty raczej można liczyć w tym drugim wypadku. Paris Volley ma tych samych rywali i Budziejowie będzie przyjmować u siebie. Jeśli gospdoarze myślą o wyjściu z grupy muszą dziś wygrać. Stać ich na to. Już w poprzednich sezonach LM pokazywali , że jak mają dobry dzień potrafią namieszać szyki i wygrywać z lepszymi rywalami. Paris Volley jest w zasięgu. Kluczem będzie zagrywka. Gdy ta siedzie Budvie to są w stanie wygrać nawet za 3 pkt. Paris Volley nigdy nie imponowało na wyjazdach - pokazują to także tegoroczne mecze ligowe.
KONIEC GRY !!!
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA.
 
Do góry Bottom