>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betway - rozliczenie zakładu

N 0

Nafciarz1947

Użytkownik
Witam, 17 grudnia zawarłem dwa zakłady na tenis na live na wygranie seta i całego meczu na betwayu. Dotyczy spotkania ITF kobiet: Nava Elkin - Bruce Tagoe. Udało się złapać dobre kursy ponad 5. Na plus z 400 zł udało się zrobić troszkę ponad 2000. Od tamtej pory spotkanie pozostaje cały czas nierozstrzygniete mam je jako otwarty kupon. Live chat nie działa, dzień po meczu w odpowiedzi na mojego maila otrzymałem tylko odpowiedz, że kupon został wstrzymany przez Dział bukmacherski i mam czekać. Wysłałem im dodatkowo kilka linków do stron z potwierdzeniem wyniku. Od tamtej pory mimo wysłania dziesiątek maili jest kompletny brak odpowiedzi, live chat wyłączony nie wiem już co robić. Czy miał ktoś podobną sytuacje? Co jeszcze mogę zrobić? Bo nie mam już żadnego pomysłu:/ Z góry dziękuję i pozdrawiam!
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Tu zapewne nie chodzi o znalezienie odpowiedniego wyniku, ale o dochodzenie danego spotkania
Betway dosc czesto wprowadza dochodzenia w "podejrzanych' meczach, najprawdopobniej nieswiadomy tego trafiles na takie spotkanie.
Akurat nie widzialem co sie dzialo z tym meczem na gieldzie to Ci dokladnie nie powiem, ale rozmowa z czatu bardzo mi znana bo mialem wielokrotnie takie dochodzenia na betway

Jesli to dochodzenie to nie chce straszyc, ale dosc czesto potrafili wstrzymywac dane zdarzenie na rok i dluzej i nic innego nie pozostalo jak czekac az laskawie rozlicza na plus albo zwroca pieniadze

Pisanie maili , rozmowy na czat nie wiele pomoga
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
N 0

Nafciarz1947

Użytkownik
Zawsze gram na "dogów" w tenisie. Tutaj też typ zawarty czysto po kursach i na podstawie tego co działo się na live. Na starcie spotkania był kurs 11 na zawodniczkę, która wygrała. Postawiłem bodajże przy jej prowadzeniu 2-0 w gemach w pierwszym secie. Ostatnie 9 czy 10 spotkań przed tym meczem wszystkie przegrała. Ten mecz wygrała: https://www.sofascore.com/bruce-tagoe-nava-elkin/VBacsogRd 6-1, 6-1:) Faktycznie, troszkę podejrzane, no ale to tenis kobiecy:)

Zastanawia mnie tylko czy buk betway może tak swobodnie przetrzymywać środki, blokować je? Czy jest jakaś górna granica, którą mają, że w danym czasie muszą rozliczyć kupon?
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Moga swobodnie, nie ma na to jakichs regulaminow odgornych
Bardzo duzo takich praktyk stosuje wlasnie wspomniany betway, 888, betfred, boylesports, victor itp
Rekord u mnie to bylo prawie 3 lata jak betfred raczyl rozliczyc zaklady
Jest to bardzo drazniace i wkurw..., ja swiadomie gram takie mecze wiec licze sie z takimi blokami srodkow, Ty napewno nie swiadomie wiec moze to byc dla Ciebie nowosc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jeśli to jest betway w wersji polskiej to firma legalna, działająca na podstawie ustawy o grach hazardowych to myślę nie powinno być tak źle że będą rok rozliczać. Pisz to nich o jal najszybsze rozliczenie powołując sie na to że są legalną firmą pod kontrolą MF i daj im do zrozumienia ze przedłużanie rozliczania będzie skutkować skargami, do MF, UOKiK czy RPK, którzy to podobno ostatnio coraz bardziej pomagają w sporach z bukmacherami. Oczywiście wszystko pod warunkiem że to jest krajowa wersja betway. Jeśli nie to jest tak jak wyżej opisane z powodu braku możliwości dochodzenia swoich praw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jeśli to jest betway w wersji polskiej to firma legalna, działająca na podstawie ustawy o grach hazardowych to myślę nie powinno być tak źle że będą rok rozliczać. Pisz to nich o jal najszybsze rozliczenie powołując sie na to że są legalną firmą pod kontrolą MF i daj im do zrozumienia ze przedłużanie rozliczania będzie skutkować skargami, do MF, UOKiK czy RPK, którzy to podobno ostatnio coraz bardziej pomagają w sporach z bukmacherami. Oczywiście wszystko pod warunkiem że to jest krajowa wersja betway. Jeśli nie to jest tak jak wyżej opisane z powodu braku możliwości dochodzenia swoich praw.
Co z tego że pod kontrolą MF skoro przy ewentualnym odzyskaniu kasy trzeba się sądzić pewnie latami. Komuś wyplacili kase z bestbet24 jak się zawinęli z kasą graczy?
 
N 0

Nafciarz1947

Użytkownik
Jeśli to jest betway w wersji polskiej to firma legalna, działająca na podstawie ustawy o grach hazardowych to myślę nie powinno być tak źle że będą rok rozliczać. Pisz to nich o jal najszybsze rozliczenie powołując sie na to że są legalną firmą pod kontrolą MF i daj im do zrozumienia ze przedłużanie rozliczania będzie skutkować skargami, do MF, UOKiK czy RPK, którzy to podobno ostatnio coraz bardziej pomagają w sporach z bukmacherami. Oczywiście wszystko pod warunkiem że to jest krajowa wersja betway. Jeśli nie to jest tak jak wyżej opisane z powodu braku możliwości dochodzenia swoich praw.
Polska wersja betwaya, normalnie z podatkiem gralem:) najgorsze jest to, że nie ma z nimi kompletnie żadnego kontaktu..
 
Do góry Bottom