>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betway - regulamin

soulblighter 0

soulblighter

Użytkownik
Siema wszystkim. Mam do Was pytanko: Czy otwierając konto u tego buka czytaliście regulamin? Dla mnie ten kuszący bonusik (do 400) wydał się nieco podejrzany i WYJĄTKOWO zajrzałem na warunki rejestracji. Nie wiem jak Was, ale mnie mocno zaniepokoiła treść punktu 1.3 :

&quot; 1.3.1
Możemy odmówić ci zarejestrowania się jako gracza, lub wybrać wyrejestrowanie cię jako gracza z Serwisu Bukmacherskiego w każdej chwili i z jakiegokolwiek powodu.
1.3.2
Potwierdzasz tym samym, że Serwis Bukmacherski nie jest zobligowany do powiadomienia cię o swojej decyzji dotyczącej odmowy, wyrejestrowania i odmowy dostarczenia ci powodów zaistnienia takiej decyzji. &quot;

???? ?!
Czy w takim razie nie oznacza to, żę równie dobrze zaraz po tym jak im wpłace siano mogą mnie zablokować, wykasować i zagarnąć kaskę? Ja póki co się wstrzymałem.
Napiszcie co o tym sądzicie.
Pozdro
 
pacyff 0

pacyff

Użytkownik
ja mysle ze tu chodzi o naruszenie ich zasad-ale faktycznie jest to niepokojace tym bardziej ze ja juz obracam u nich kase.
porusze ten temat z supportem i dam niebawem znac co i jak i przede wszystkim dlaczego....o ile mi odpisza.....
 
pacyff 0

pacyff

Użytkownik
ok.napisałem do supportu załaczajac te 2 punkty regulaminu z prosba o wyjasnienia-oto co mi odpisali:

Jezeli okaze sie, ze konto gracza zalozone np. przez pana wykorzystywane jest przez
inna osobe, lub np. konto zostalo zalozone na czlonka rodziny w celu wyludzenia bonusu, zalozenia
kilku kont przez jedna osobe, mozemy zastosowac ta czesc naszego regulaminu. Uczciwy klient nie ma sie czego obawiac.

swoja droga takiego szybkiego supportu to ja w zyciu nie widzialem ???? 10 minut to trwalo- ????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
to napisz coś do Betsafe. Jak ci nie odpowiedzą w 15 minut dostajesz 10 Euro. Ci są dopiero szybcy
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie podniecałbym się aż tak bardzo tą promocją , gdyż jak czytam :

Serwis bukmacherski: Zagraj zakład za kwotę 20 złotych po minimalnym kursie 1.70, gdzie przynajmniej jedno ze zdarzeń ma kurs 1.70 (Konieczne jest zagranie minimum 1 zakładu po kursie 1.70, w obrót wliczają się również zakłady Live)

Nie sądzicie , że 1.70 to trochę dużo ? Naszczęście gamebookers mają 1.40 :p
 
siwyafc 0

siwyafc

Użytkownik
Stary to niejest temat by pogadać czy sądzimy czy niesądzimy że to za dużo - to jest temat o promocjach i bonusach , masz napisane ,wiesz że potrzeba 1.7 ,więc jak już wiesz to wypowiedz sie na temat bonusów a nie na temat tego czy sądzimy że 1.7 to dużo lub nie dużo.Do pogaduszek masz inne działy.
 
coby182 0

coby182

Użytkownik
dobra Siwy nie marudz, niech mowi chlopak co chce :p

ja wrzucilem tutaj kaske niedawno: 300 zl, no wiec mam teraz 600. nie bardzo chce mi sie wysilac tutaj, bo niestety maja mala ilosc zakladow i dosc niewygodny dla mnie interfejs ???? .
postanowilem trzyamc sie pewnego planu.......
glownie gram kupony po kursie 1.7 - 2.1, gdzie mam do wyboru tylko 2 mozliwosci. osobiscie na kazdy kupon stawiam 2% poczatkowej stawki czyli 12 zl, zeby nie byc stratnym musze trafic conajmniej 15 kuponow czyli zaledwie 30% z 50 (bo 12zl*50=600).
ze zwyklego prawdopodobienstwa wynika ze powinienem trafic okolo 50% kuponow, wiec w takim wypadku bylbym o 210 zl do przodu !! jesli ktos chce pewniej zbilyc sie do tej granicy, to moze zagrac za mniejsze stawki, np 6zl lub 2, ale w takim wypadku trzeba postawic zdecydowanie wiecej zdarzen, jednak jest do bezpieczniejsze ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Stary to niejest temat by pogadać czy sądzimy czy niesądzimy że to za dużo - to jest temat o promocjach i bonusach , masz napisane ,wiesz że potrzeba 1.7 ,więc jak już wiesz to wypowiedz sie na temat bonusów a nie na temat tego czy sądzimy że 1.7 to dużo lub nie dużo.Do pogaduszek masz inne działy.
Koleś napisałem o tym kursie , bo jest tendencja wśród wielu użytkowników , że podapalają się promocją i nie czytają nawet jej zasad. Więc napisałem też o podpukncie , który mówi że trzeba grać takim kursem ! Żeby nabić sobie post idź do Hyde Parku ...
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
uważam że największym minusem BetWay&#39;a w tej &quot;promocji&quot; jest to że liczą się tylko zakłady pojedyńcze z kursem 1.7 i wyższym.
 
coby182 0

coby182

Użytkownik
wpadlem na pomysl zeby stawiac w meczach roznych lig tylko na wyniki parzyste, male prawdopodobienstwo ze straci sie swoja kase, o wiele wieksze ze sie wygra *2 poczatkowy kapital ???? . jesli juz obrocimy cala sumke, mozna spokojnie robic z kasa co sie chce ????
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
tak się jeszcze zastanawiam... bo oczywiście przepisy na betwayu nie sa jakos klarownie podane :?

czy minimalna stawka zakladu pojedynczego po kursie 1.7 i wiekszym, to 20 PLN ?

czy bedzie to samo jesli rozegram to na np. 2 zaklady pojedyncze po 10 PLN (oczywiscie przy tej stawce)
 
Do góry Bottom