>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson: Wygraj świąteczne karty podarunkowe i zostań Mikołajem

al_capone 29K

al_capone

Gangster
&lt;article&gt; Wygraj karty podarunkowe do Apple i Saturn!
Grudzień bez świątecznych prezentów? Nie z Betsson’em! Ze względu na zbliżające się święta postanowiliśmy rozdać naszym graczom karty podarunkowe o łącznej wartości 50 000 PLN. Z kartami do sklepów Saturn czy Apple z pewnością znajdziecie prezenty dla Waszych najbliższych.
Aby mieć szansę na wygraną, po prostu wpłać 50 PLN, a następnie wypuść zakład o tej samej wartości. Każde 50PLN to jeden kupon w losowaniu.
Lista zwycięzców zostanie opublikowana 15 grudnia a kartę podarunkową prześlemy do Ciebie w przeciągu 2 dni roboczych.

więcej informacji:
http://konkurs-swieta.com/konkurs
&lt;/article&gt;
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
ja wygrałem bon na 5k. Wyniki miały być 15 ale maila otrzymałem 16. Znakomity prezent na urodziny ????
aaa, losów miałem chyba z 8
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Ale bonu jeszcze nie dostałeś?
Jeszcze nie. Szczerze mówiąc miałem nadzieję że dziś, bo w konkursie pisało że wysyłają do 2 dni roboczych ale na maila dostałem info że wysyłają do końca przyszłego tygodnia czyli powinno dojść przed świętami ale nie musi.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Ja dziś otrzymałem takie info:
Witamy,

Dostaliśmy informacje, że voucher zostanie wysłany dopiero we wtorek.

Przepraszamy za opóźnienia.

Pozdrawiamy i Życzymy Wesołych Świąt,
Betsson Team
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Ja dziś otrzymałem takie info:

Witamy,

Dostaliśmy informacje, że voucher zostanie wysłany dopiero we wtorek.

Przepraszamy za opóźnienia.

Pozdrawiamy i Życzymy Wesołych Świąt,
Betsson Team
Ja też ;) fajnie że informują, myślę że w sylwestra dostaniemy ;)
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
No nie tylko to, że we wtorek miały być wysłane, to mam nadzieje że zostały.. Można próbować meila im napisać z zapytaniem.
To pewnie nie zostały jeszcze wysłane no ale cóż pozostaje tylko czekać. Cała ta sytuacja powoli wydaje się być dość niepoważna.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Nie wiem jak w waszym przypadku, ale ja grając w jednym z poprzednich konkursów organizowanych przez betsson wygrałem bilet na finał LE. Najpierw dostałem wiadomość ze bilet zostanie wysłany w ciągu 5 dni, później termin przesunięto o kolejny tydzień, ostatecznie bilet otrzymałem 2 dni przed meczem (łącznie ponad 2 tygodnie dodatkowego czekania), ale dotrzeć dotarł więc u was być może będzie podobnie. Z tego co wiem póki co nie zawsze szybko, ale sumiennie wywiązują się z nagród.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Nie wiem jak w waszym przypadku, ale ja grając w jednym z poprzednich konkursów organizowanych przez betsson wygrałem bilet na finał LE. Najpierw dostałem wiadomość ze bilet zostanie wysłany w ciągu 5 dni, później termin przesunięto o kolejny tydzień, ostatecznie bilet otrzymałem 2 dni przed meczem (łącznie ponad 2 tygodnie dodatkowego czekania), ale dotrzeć dotarł więc u was być może będzie podobnie. Z tego co wiem póki co nie zawsze szybko, ale sumiennie wywiązują się z nagród.
Ok dzięki za info bo tutaj sytuacja wygląda analogicznie ale mam nadzieje, że wszystko zakończy się pozytywnie ????
 
H 17

horba19

Użytkownik
Witamy,

Mamy opóźnienia. Vouchery zostaną wysłane prawdopodobnie w czwartek.

Przepraszamy za komplikacje.

Pozdrawiamy,
Betsson Team
 
H 17

horba19

Użytkownik
Witamy,

Tak vouchery zostały wysłane. Do wtorku najpóźniej powinien Pan otrzymać przesyłke.

Pozdrawiamy,
Betsson Team
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom