>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsson taki bezpieczny?

chyny 0

chyny

Użytkownik
Ostatnio często widzę ten komunikat !


Lecz przed tym komunikatem można obstawiać mecze za wiecej niż się ma na koncie i nadodatek wtedy kiedy juz dawno są skończone proszę zobaczyć na godziny.




Jak macie konta na betsson to właście jeszcze się załapiecie na Valencie.
Tyle z dzisiaj
Wczoraj było tak ;p












tyle zostawiam to bez komentarza.

 
chyny 0

chyny

Użytkownik
Nie no mecze weszły tylko czekam na rozliczenie a postawiłem dla zabawy z ciekawości jak rozliczą , ale już to mnie zaczyna WQ..... bo mam -144zła coś się nie kwapią z rozliczeniem tych 2 zakładów otwartych ;p
 
chyny 0

chyny

Użytkownik
No wkońcu unieważnili i mam dalej konto dodatnie ale juz zaczyna mnie to denerwować od 21 zaczyna szfankować live w Betsson i nie wiem czym to jest spowodowane i nie wiem czy to taka bezpieczna strona jest bo co dziennie jakies awarie ;( ???? ale na betsonie mam farta na 27 zakładów wygralem 24 dlatego pozostane na nim mimo awarii bo na innych bukmacherach jakos słabo mi szło.
 
V 0

vectra1998

Użytkownik
ja np grajac w bardzo dlugo w betsson zauwazylem ze bardzo latwo mozna wygrac stawiajac na live a jednoczesnie ogladajac jakis mecz ???? betsson od czasu zdobycia bramki do zawieszenia typo live potrzebuje jakies 5sekund co daje nam mozliwosc zalapania sie na dany typ bez ryzyka przegranej. Nie mowie ze zawsze sei tak dzieje ale czasami tak jest. Oni zawieszaja dopiero po bramce a nei jak np bwin w czasie groznej akcji ????
pozdrawiam
 
Do góry Bottom