>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsson - promocje

tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Dwa fantastyczne bonusy!
Witaj
Dokonaj pierwszej wpłaty do Betsson i zgarnij nie jeden, a dwa fantastyczne bonusy:
40 darmowych spinów w Gonzo’s Quest.
Bonus 100% przy wpłacie do €100.
Zgarnij swoje bonusy teraz!
Powodzenia,
Team Betsson
Zasady i Warunki:
-Ta kampania trwa do 23:59, 09/09/11.
-Darmowe spiny będą dodane do Twojego konta w ciągu 36 godzin.
-Darmowe spiny muszą być obrócone 35 razy przed wypłatą.
-Darmowe spiny muszą być obrócone w ciągu 5 dni.
-Bonus przy wpłacie musi być obrócony 25 razy przed wypłatą.
-Bonus przy wpłacie musi być obrócony w ciągu 30 dni.
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Dwa fantastyczne bonusy!
Witaj
Dokonaj pierwszej wpłaty do Betsson i zgarnij nie jeden, a dwa fantastyczne bonusy:
40 darmowych spinów w Gonzo’s Quest.
Bonus 100% przy wpłacie do €100.
Zgarnij swoje bonusy teraz!
Powodzenia,
Team Betsson
Zasady i Warunki:
-Ta kampania trwa do 23:59, 09/09/11.
-Darmowe spiny będą dodane do Twojego konta w ciągu 36 godzin.
-Darmowe spiny muszą być obrócone 35 razy przed wypłatą.
-Darmowe spiny muszą być obrócone w ciągu 5 dni.
-Bonus przy wpłacie musi być obrócony 25 razy przed wypłatą.
-Bonus przy wpłacie musi być obrócony w ciągu 30 dni.
wpłaciłem 50zł czyli 11,85 € nie dostałem żadnego bonusu do 100% (wiec 10€ chyba zamały depozyt) no a spiny niby do 36h mają być (można grać na stronie czy trzeba softa ściągać??)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
czy to dla wszystkich czy tylko odbiorców maila??
Ja dostałem od marketingu takie info:
50 free spinów dla nowych graczy!
Każdy nowo wpłacający gracz, który dokona depozytu o wartości min. 10 EUR (40 PLN) pomiędzy 7 a 9 Września otrzyma 50 darmowych spinów w grze Gonzo Quest!
 
L 9

longu

Użytkownik
Ja dostałem od marketingu takie info:
50 free spinów dla nowych graczy!
Każdy nowo wpłacający gracz, który dokona depozytu o wartości min. 10 EUR (40 PLN) pomiędzy 7 a 9 Września otrzyma 50 darmowych spinów w grze Gonzo Quest!
ale ty chyba nie jestes nowym graczem?? ????
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Ja dostałem &quot; Wróć do Betsson po 40 darmowych spinów!&quot;
Ps
Własnie przyszedł mail a w nim vouchery na 2 zdrapki
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Uprzejmie informujemy ze do otrzymania naszych darmowych spinow sa tylko ci gracze , ktorzy rzeczywiscie otrzymali nasz newsletter.

Jesli otrzymal go Pan, i dokonala juz depozytu, prosimy odczekac wspomniane w newsletterze 36 godzin i darmowe spiny beda dostepne na Pana koncie.

Moze Pan dokoanc depozytu na dowolna kowte- moze to byc minimalna wplata, dostepna dla danej metody dokonywania wplat.
Czyli Ci którzy wczoraj otrzymali maila powinni wpłacić obojętnie jaką kwotę do kasyna i maksymalnie po 36 godzinach spiny pojawią się na Gozno ;)

Osoba, która to pisała musiała chyba akurat coś wszamać, bo błąd na błędzie, ale ważne, że zrozumiałem treść maila :twisted:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Czyli mininalna przez przelewy 24 jest 10 pln i jak tyle wpłacę dostanę spiny. A ktoś Mnie tu w błąd wprowadził że min. 10 euro :]
 
I 0

impi

Użytkownik
Witam,
Wpłaciłem 10 zł, i chciałbym to przeznaczyć na zakłady. Czy wtedy będę uczestniczył w promocji? Czy muszę te pieniądze obrócić w kasynie?
Pozdrawiam.
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Zgarnij swoje DWIE darmowe zdrapki!
Oto jak zgarnąć swoje DARMOWE zdrapki:
Zaloguj się na konto w Betssonie i przejdź do ‘Moje konto’
Kliknij na ‘Vouchery’ i wprowadź te 3x5 cyfrowe kody vouchera: XXXXX XXXXX XXXXX
Przejdź do swojego konta w Zdrapkach i zgarnij swoje DARMOWE zdrapki!!
Sprawdź 3WOW – naszą niesamowicie popularną zdrapkę z 1 000 000 euro do wygrania! A może chcesz zagrać w Sudoku Panda – naszą zupełnie nową zdrapkę, którą wypuściliśmy dosłownie kilka dni temu!
Powodzenia,
Team Betsson Zdrapki
p.s.
wpisałem kod i dostałem 17zł więc wiecej niż na 2 zdrapki
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
5 free spinów oraz bonus w grze Dragons Island!
Każdy kto zagra 100 rund w grze Dragons Island pomiędzy 9 a 11 Września otrzyma 5 darmowych obrotów. Dodatkowo 3 graczy otrzyma bonusy o wartości 100 EUR wypłacane przez kolejne 6 miesięcy . Pozstałych 100 grazy otrzyma bonusy o wartości: 50, 20 i 10 EUR.
PS
A 40 free spinów na Gonzo dalej nie ma
 
Do góry Bottom