>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsson promocja SMS - postaw za 150zł kurs 1.5 a dostaniesz 2x freebet 75pln

U 4

under555

Użytkownik
Betsson promocja SMS - postaw za 150zł kurs 1.5 a dostaniesz 2x freebet 75pln

Mniej wiecej takiego smsa dostałem dzisiaj od Betssona - chcę skorzystać ale...

jak klikam na Androidzie link z SMS to przerzuca mnie na stronę i nie ma nic o promocji - tak samo na www buka przez kompa - nic o tej promo nie ma.

Jak promo nie dostanę to nie zagram tego typu za 150zł + chciałbym regulamin przeczytać - zobaczyć jak z terminami jak z obrotem.


Ktoś to dostał? Wie jak to posprawdzać i uruchomić?

(zależy mi na czasie bo mecze dzisiaj więc jeśli wrąbałem temat nie tu gdzie trzeba czy coś to prosze adminów - dajcie znać - pozmieniam,żeby było ok.
 
U 4

under555

Użytkownik
Napisałem do supportu i mam od nich maila zwrotnego,że faktycznie
Gram singla (n=można live ale nie wiem czy można ako czy chcociaż dubla wiec dla pewności pójdzie singiel) po kursie min. 1.5 za 150PLN.
Niezależnie czy siądzie dostaje 2x freebet po 75zł.
Warunek obrotu to;
Czas 60dni
1x po kursie 1.5!!!
Albo się mylę bo jestem początkujący albo widzę tu fajną opcję ????
Nie ma czegoś takiego jak betsson lubi w stylu zapisz się w promocji etc. czy weź bonus - po prostu grać.
Potem freebety mając być (niebieskie kropki przy stawianiu kuponu)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 52

szopson

Użytkownik
w reguły freebety w betssonie wyglądają tak, że musisz mieć swoją kasę na koncie aby postawić zakład (zaznaczasz niebieskie pole przy stawianiu kuponu i samo ci już dobiera stawkę) i:
- jeśli przegrasz dostajesz zwrot który nie podlega obrotowi
- jeśli wygrasz to wygrana netto (wygrana - stawka) podlega obrotowi 1x po kursie 1,50
także jeśli faktycznie otrzymałeś smsa a czat to potwierdza to śmiało korzystaj bo akurat oni pod względem freebetów mają najlepsze i najczęstsze promocje
 
U 4

under555

Użytkownik
Ok, zdam Wam relację- przegrałem wszystko bo miałem gorszy dzień ale opiszę Wam i może skorzystacie! Wiele razy mialem SMS i nie wiedziałem jak to ugryźć a jest na to reguła
Postawiłem 150zł (przegrałem niestety over 1.5 w Legii)
postawiłem (mając na koncie 80zł swoje) typ singla za 75zł i było niebieskie kółko - zaznaczyłem i freebet
drugi raz tak samo freebet
Niestety przegrałem i 150zł i 2x75zł.
Także te bonusy działają.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Betsson promocja SMS - postaw za 150zł kurs 1.5 a dostaniesz 2x freebet 75pln
Mniej wiecej takiego smsa dostałem dzisiaj od Betssona - chcę skorzystać ale...
jak klikam na Androidzie link z SMS to przerzuca mnie na stronę i nie ma nic o promocji - tak samo na www buka przez kompa - nic o tej promo nie ma.
Jak promo nie dostanę to nie zagram tego typu za 150zł + chciałbym regulamin przeczytać - zobaczyć jak z terminami jak z obrotem.

Ktoś to dostał? Wie jak to posprawdzać i uruchomić?
(zależy mi na czasie bo mecze dzisiaj więc jeśli wrąbałem temat nie tu gdzie trzeba czy coś to prosze adminów - dajcie znać - pozmieniam,żeby było ok.
a grasz u nich regularnie ?
bo bo ciekawe czy dają stałym kilenta czy raczej tym grajacych rzadko?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ja dostałem ta promocje na e-mail dodam dodatkowo ze okazalo sie ze na moim koncie przysluguje mi bonus do 400zl/100 euro na zaklady....Zal bylo nie brac a nie przypominam sobie zebym dostal cos na e-mail pytalem o to support i nie mieli nic przeciwko ze połacze te 2 promocje ????
 
Do góry Bottom