>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Betsson - Polska-Irlandia Płn.

enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Mi napisali:

&quot;Witam,
Przyro nam, ale nie był Pan na liście mailingowej dotyczącej tej promocji.
Zwrot Panu nie przysługuje. &quot;

Chociaż otrzymałem wymagany e-mail :-|
Oszuści...
 
G 0

grzesius

Użytkownik
Spokojnie, rozmawiałem z supportem i pisali, że mają bardzo dużo zgłoszeń do rozpatrzenia i że w regulaminie mają 3 dni robocze na dopisanie kasy od wysłania zgłoszenia. Ja wysłałem maila w niedzielę po południu, więc spokojnie czekam.
 
K 0

ktototaki

Użytkownik
Mi napisali:

&quot;Witam,
Przyro nam, ale nie był Pan na liście mailingowej dotyczącej tej promocji.
Zwrot Panu nie przysługuje. &quot;

Chociaż otrzymałem wymagany e-mail :-|
Oszuści...
Zrobiłeś coś z tym? Ja również pomimo tego, że otrzymałem e-mail dostałem od nich taką odpowiedź...
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Zrobiłeś coś z tym? Ja również pomimo tego, że otrzymałem e-mail dostałem od nich taką odpowiedź...
Odpowiedzieli, że ich system nie uznawał jednej listy mailingowej i dlatego też taka odpowiedź. Napisałem do supportu i kazali ponownie wysłać wiadomość z loginem i numerem kuponu na ten sam adres. Zobaczymy, jak to wyjdzie, zwrotu jak na razie nie dostałem, ale mają jeszcze czas.
 
M 25

mase

Użytkownik
Spokojnie. Mnie odpowiedzieli, dodam że e-maila wysłałem w niedziele.
Drogi Panie Marku,

Dziękujemy za kontakt z Betsson.


Dział zakadów ma obecnie opóźnienia odnośnie rozliczania zakładów. Otrzyma Pan zwrot postawionego zakładu najpóźniej w Piątek.

Przepraszamy za komplikacje spowodowane tym faktem.
 
R 0

rafaello

Użytkownik
Złodzieje oczywiście okazało się że trzeba obrócić po kursie 1.5 chociaż w regulaminie nie ma nic o tym Zwrócona kwota musi zostać postawiona przynajmniej raz na Zakładach Betsson zanim będzie mogła zostać wypłacona lub wykorzystana w innym produkcie. Wogóle co ta baba gad cytat z rozmowy na chacie &quot;Jako że zakład jest wygrany,obrot bonusem nie został wykonany&quot;. Nieźle się uśmiałem:-D
 
M 25

mase

Użytkownik
No faktycznie obrót jest z kosmosu. Obrócić 66zł raz po kursie 1.5. Gdzie można stworzyć sobie kupon z dwóch spotkań po kursie 1.25... jest naprawdę wielkim problemem.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
ostro w glupa rzna widac ze to ich przeroslo, najpierw pisali ze do piatku oddadza bo maja opoznienie a teraz ze nie bylem na ich liscie mailingowej, a to juz wogole smiech bo malo ze bylem to jeszcze dostalem 2 maile na ten sam adres o tej ofercie;d amatorka panowie z betsson... ;d
 
Do góry Bottom