>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson nie chce wypłacić pieniędzy

I 0

iwonast

Użytkownik
Dzień dobry,

mam problem z Betsson, założyłam u nich konto żeby skorzystać z promocji Betsson stawia pizzę, wpłaciłam minimum 30 zł. Jako że nie znam się na obstawianiu meczy, syn poradził mi sprawdzenie swojego szczęścia w kasynie. Udało się! Wygrałam trochę pieniędzy i 150 zł wypłaciłam. Obyło się bez żadnych weryfikacji. Kiedy otrzymałam pieniądze, postanowiłam znowu spróbować szczęścia. Wpłaciłam ponownie tym razem 40 zł, dostałam jakiś bonus. Podczas grania - nie znając się na tym anulowałam ten bonus i wszystkie pieniądze zniknęły. Napisałam do kogoś na czacie i udało się przywrócić moje pieniądze. Grałam dalej i szczęście dopisywało. Kiedy miałam ponad 1800 zł i wszystkie warunki bonusu spełnione postanowiłam wypłacić wygraną.

Tutaj zaczynają się problemy. Betsson zażądał ode mnie dokumentów. Wszystko wysłałam. Rachunek od TUI za wakacje z mężem, obraz przedstawiający konto bankowe, oraz zdjęcie mojego dowodu osobistego oraz prawa jazdy. Zadzwonił do mnie z Betsson jakiś Pan, który był bardzo nie miły, odpowiedziałam na jego dziwne pytania. Na koniec rozmowy Pan powiedział że dziękuje bardzo i mojego konto zostanie zablokowane. Podczas rozmowy powiedziałam ,że w stawianiu pierwszych kroków w kasynie pomagał mi syn, Pan stwierdził ,że grała osoba nie uprawniona i w związku z tym blokują moje konto - takie coś otrzymałam na email.

Uczciwie wygrała pieniądze w kasynie, ale dla Betsson liczą się tylko ludzie którzy wpłacają i przegrywają, jak ktoś wygra to od razu znajdą jakiś punkt regulaminu który przedstawią jako powodów do nie wypłacenia pieniędzy bez żadnych dowodów !

Nigdy nie powiedziałam ,że syn grał na moim koncie, jedynie że mi wszystko wytłumaczył i pokazał co i jak się robi. Wszystko klikałam sama.

Betsson chce zwrócić mój depozyt, jednak ja nie chce depozytu tylko całą wygraną , nie mam nic do ukrycia, nie mam wielu konto, w naszym domu tylko ja mam konto, spełniłam warunki bonusu, wszystkie dokumenty wysłałam.

Chciałam od Betssona jakiś dowodów skoro twierdzą ,że nie grałam sama na koncie - oczywiście odpisali ,że decyzja ostateczna i nie odpowiedzą więcej na moje wiadomości.

Czytałam już tutaj na forum ,że Betsson dyskryminuje kobiety - znalazłam to forum właśnie dzięki google.

Napisałam już skargę do LGA, support Betsson odpowiada na każdy mój email :

&quot;Witaj Iwona,

Dziękujemy za kontakt.

Uprzejmie informujemy, iż decyzja Działu Weryfikacji i Bezpieczeństwa jest ostateczną i sprawę z naszej strony uznajemy za zamkniętą.

Serdecznie pozdrawiam,
Karolina
Betsson Support.&quot;


Co więcej mogę zrobić ?


Dla Betsson proponuję dopisać punkt w regulaminie
1. Możemy zrobić wszystko co chcemy, bez żadnych dowodów, każda decyzja jest ostateczna i nic nie możesz zrobić.

Pozdrawiam!
 
C 0

chemikania

Użytkownik
Witam
Sama mam z nimi problem, potrzebowałam pieniędzy na Święta i kolega polecił mi skorzystanie z ich zakładu bez ryzyka, więc poszperałam po blogach bukmacherskich i postawiłam na Everton po kursie 5,10 i wygrałam 2040zł. chcieli skany dowodów i rachunek który im wysłałam. Dziś zadzwonili i wyjątkowo niemiły Pan Jakub wypytywał o wszystko na co udzielałam zgodnych odpowiedzi na co ciągle chamsko odpowiadał że to nieprawda i że rozmawia z kimś innym. Oczywiście weryfiacji nie przeszłam i podejrzewam że ich odpowiedzi będą takie same jak w stosunku do Pani Iwony.
Pieniadze z depozytu oczywiście oddadzą, więc żadnej straty nie poniosę, jednak chciałabym zwrotu uczciwie moim zdaniem zarobionych pieniędzy, więc ponawiam pytanie czy jest jakaś możliwość wygrania z nimi czy po prostu jest to walka z wiatrakami?
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Hahaha wszedzie kolega, brat, maz, kuzy i inny pan. Oczywiscie, ze panie same graja. Robicie walek, zlapali Was i konta zamkniete. Takie ryzyko przy abusowaniu bonusow.
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Pewnie te dwa pierwsze posty to ta sama osoba. Akurat żona brata ( która wcześniej pracowała w punkcie STS ) przechodziła właśnie weryfikacje telefoniczną w Betsson. Nie było żadnych problemów. Udzieliła odpowiedzi na wszystkie pytania. Pieniążki na koncie na następny dzień. Także nie wierze w żadnych niemiłych panów Jakubów.
 
Do góry Bottom