>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsson 5 free spins

Status
Zamknięty.
I 10

ilonka85

Użytkownik
jak sprawdzic status wyplaty???bo pierwszy raz wyplacam z betsson a gosciu mi powiedzial ze w zakladce moje konto zobacze jakis portwel a ja nic tam nie mam pomocy bo z promocji zlecilam wyplate 424 zl prosze o krok po kroku napisanie co mam zrobic zeby sprawdzic status
 
B 8

bubson_

Użytkownik
chce przelac nadwyzke na zaklady i nie mogę. gdy naciskam &quot;anuluj bonus&quot; to wyswietla mi sie komunikat &quot;You haven&#39;t made a deposit to Betsson and therefore not fulfilled the requirements to be able to forfeit a bonus&quot; bez sensu.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
chce przelac nadwyzke na zaklady i nie mogę. gdy naciskam &quot;anuluj bonus&quot; to wyswietla mi sie komunikat &quot;You haven&#39;t made a deposit to Betsson and therefore not fulfilled the requirements to be able to forfeit a bonus&quot; bez sensu.
slepy jestes czy bez sensu??
 
I 10

ilonka85

Użytkownik
jak długo czekaliscie na wyplate z betsson??i jaki trzeba miec status wypłaty??bo ja zadnego statusu nie widze pomocy nie ma zadnego statusu pod wyplatami
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
jak długo czekaliscie na wyplate z betsson??i jaki trzeba miec status wypłaty??bo ja zadnego statusu nie widze pomocy nie ma zadnego statusu pod wyplatami
tez tak mailem ze nie bylo statusu,a na wyplate czeka sie do ok 3 dnich ja na koncie bankowym mialem po 2 dniach bez zadnych skanow;)
 
A 0

adin88

Użytkownik
czeka na zaksiegowanie jak znikła mozliwosc klikniecia na anuluj tzn ze juz działaja... ja po 4 dniach miałem hajs na koncie
 
I 10

ilonka85

Użytkownik
ja wygralam 428zl z tej promocji ze spinow 1,28euro i dalej malymi stawkami do przodu na tej samej grze obecnie czekam na wyplate zlecona wczoraj a dzis o 17 40 wyslana na konto od nich mam nadzieje ze szybko dojdzie na konto bankowe moja pierwsza wyplata ????
 
przem212 0

przem212

Użytkownik
Ja wypłacałem raz w poniedziałek i w piątek dopiero miałem na ALIOR BANKU była to wysoka sumka wiec w sumie 5 dni czekałem tylko że ja robiłem depo do nich i bez problemu kaska była na koncie
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Jedna rada , graj uczciwie a pieniądze same przyjdą ????
Ja nie wyciągam codziennie po 10 zł czy cos , raz na jakiś czas zdarzy się więcej i tyle.
Wniosek , bez ryzyka nie ma zabawy , a te ryzyko i tak nie za twoje pieniądze ????
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Promocje bierzesz nawet i z tego forum ????
Chcesz od innych jakieś wskazówki,prawda jest taka że liczy się szczęście,szczęście i jeszcze raz szczęście oczywiście grając sporą stawką możesz od razu wyjść na plus albo stracić wszystko.
Możesz kilkakrotnie w miesiącu wygrać jakiś hajs z tych promocji a nie raz nic liczy się tylko i wyłącznie szczęście :spokodfhgfh:
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
No deposit bonusy - staż 8 miesięcy , zarobione ~~ 4,5tyś.
+
1-3 Listopad 2009 rok , dobra passa trwa 600zł z no deposit ????
I jak tu mówić że darmowa kasa nie leży na &quot;ulicy&quot; ????
To nie może być szczęście :-D tylko dobra orientacja w tej dziedzinie:jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom