>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

BetSonic - bonus 50% do 50 Euro

Status
Zamknięty.
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Hej Novo. Kopie najlepiej wyslac na polski support ( [email protected] ). Tak, ID i potwierdzenie dokonania wplaty powinno wystarczyc.

Jesli chodzi o wyplate, na razie jest ta prowizja i wynika ona z oplaty jaka Betsonic ponosi za transfer.

Udanych typow zycze i spokojnej wyplaty.

W razie co, jestemzeby pomoc.

Pozdrawiam
 
novo 203

novo

Użytkownik
2 dni temu wysłałem na polski support skany dowodu i potwierdzenie wpłaty z mojego banku. Dzis w mailu jestem proszony o dosłanie skanów mojej karty - spoko dosyłam.
Jeszcze mam takie pytanie czy nr konta mam podac w formacie iban ? tj. PL oraz 26 cyfr numeru rachunku czy w zwykłym formacie?
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Super. Pewnie wszystko bedzie ok.

Odnosnie konta, ja podawalem zawsze sam numer, czyli 26 cyfr bez IBANu. Pod spodem wpisywalem tylko SWIFT. To wszystko.

Kasa na koncie 3-5 dni bankowych.

Powodzenia
 
novo 203

novo

Użytkownik
Rozumiem, że czas oczekiwania na wypłatę na konto bankowe to 3-5 dni roboczych? Wypłata zlecona w czwartek, także jeżeli jutro nie będzie kasy to chyba trzeba będzie się przypomniec :p bo obrót po stosownym kursie wykonany

Przyszedł mail:
Szanowny Kliencie

Dziekujemy za nadeslany email.

Uprzejmie informujemy, iz Panska wyplata zostala zlecona na konto
bankowe. Wystapil problem z przelewem srodkow, zatem nie mogly one
wyjsc z systemu. Zostal Panu wyslany mail z angielskiego supportu aby
anulowac wyplate i zlecic ja na karte kredytowa, lecz czasem maile
laduja w skrzynce spam. Dlatego tez akceptacja tak sie przeciagnela.
Panska wyplata zostala anulowana i jest na koncie gracza. Prosimy
zatem zlecic ja powtornie tym razem na karte kredytowa. Srodki zostana
dzisiaj wyslane i dotra w ciagu 2-5dni.
Przepraszamy za niedogodnosci i prosimy cierpliwosc.
Z tym, że nie dostałem żadnego maila od ang supportu również sprawdzam w spamie, natomiast z tego co pisze na stronie wypłatę na kartę kredytową można zlecic
jedynie w przypadku wpłat kartą VISA, a posiadam MasterCard. Ale kręcą ...

&lt;/pre&gt;
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
To nie lepiej bylo doplacic 20 euro przez mb i zlecic na mb wg mnie mialbys szybciej a kurs euro podobny jak przy przelewie na konto bankowe no ale jak kto woli......
 
novo 203

novo

Użytkownik
&quot;Szanowny Kliencie

Dziekujemy za nadeslany email.

Uprzejmie informujemy, iz Panska sprawa zostala skierowana do Dzialu
Wyplat. Jak tylko otrzymamy stosowna odpowiedz niezwlocznie sie z
Panem skontaktujemy.&quot;
Mi jakoś na dużej szybkości nie zależy. Wygodniej byłoby mi dostac kasę na konto bankowe. Myslalem ze weryfikacja jest automatyczna i przelew od razu zlecany, a po 5 dniach dostalem info ze wyplata nawet nie została zaakceptowana. Jakie mogą występowac trudnosci z przelewem zagranicznym? Bo rozumiem, że Betsonic w PL nie ma kont, wystarczy zlecic wypłatę i tyle, wiec
nie wiem jakie problemy mogły wystąpicc :p&lt;/pre&gt;
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Hej Novo. Wszystko juz zalatwione. Zlec wyplate na konto i bedzie ok. Problem jaki wystapil dotyczy czynnika ludzkiego. Nowy ludzik w Dziale Zabezpieczen myslal ze mozna na MC wyplacac, niestety nie jest to mozliwe. Poprzez support powinienes zostac poinformowany i przeproszony za powstly problem.

Pozdrawiam
 
novo 203

novo

Użytkownik
Po pewnych kłopotach kasa wreszcie doszła na konto:
Wypłacone 616 EUR , za wypłatę potrącono 3% tj. 18 EUR no i doszło 2330,29 PLN , czyli mój bank jeszcze mnie trochę złupał, przeliczył po kursie 3,8968.
Najważniejsze, że kasa jest. Pozdrawiam i wesołych świąt.
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Troche rozczarowany jestem ta promocja wplace 500 euro aby dostac 50 euro..... Gra nie warta swieczki....Mimo iz obrot 1 raz no ale....Sumujac i liczac wasze prowizje i wymiane na walute euro to wiele nie zarobie....Chyba ze trafie kupon ale szkoda takiej kasy ryzykowac....
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Jedyne co moge zrobic, to napisac sugestie (feedback) do ludzi zajmujacych sie promocja. Jesli jednak masz sensowne pomysly pisz tutaj, moze cos sie wykorzysta.





Troche rozczarowany jestem ta promocja wplace 500 euro aby dostac 50 euro..... Gra nie warta swieczki....Mimo iz obrot 1 raz no ale....Sumujac i liczac wasze prowizje i wymiane na walute euro to wiele nie zarobie....Chyba ze trafie kupon ale szkoda takiej kasy ryzykowac....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom