>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

BetSonic - bonus 50% do 50 Euro

Status
Zamknięty.
B 178

becks-59091

Użytkownik
Logicznie myśląc to mamy tak jak jest w regulaminie - 70 dni na obrócenie bonusem więc jeśli założymy konto 31.10 to przysługuje nam od tej daty jeszcze 70 dni.
Przecież chyba nie będzie tak, że wówczas w jeden dzień trzeba obrócić bonusem ????
Dajcie znać co wam odpiszą, może Betsonic też nam tutaj odpisze jak to wygląda.
Mi zostało jeszcze kilka razy zagrać, do końca miesiąca na pewno nie zdążę.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Jeden z punktów regulaminu:

2) Jeżeli warunki bonusu nie zostaną spełnione w ciągu siedemdziesięciu (70) dni (chyba, że istnieje konkretna zmiana w Przepisach i Warunkach) od momentu dodania bonusu, Betsonic zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu (w tym wygrane pochodzące z bonusu) z konta gracza.

Czyli jak założymy konto 31.10 i weźmiemy bonus to powinniśmy mieć te 70 dni na jego obrót, czyli do stycznia 2013 roku ;)
Kolega ostatnio pytał czy mam jakiegoś buka z bonusem, wspomniałem o Betsonic, więc proszę Cię Betsonic Polska byś dokładnie przedstawił jak to będzie wyglądać. Przecież chyba jak ktoś weźmie bonus to mu poźniej np. na początku grudnia prawa do niego nie odbierzecie ????
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Hej, no pewnie ze nie!! Nie po to jest tak dobra oferta bonusowa plus brak klopotow z tym samym IP itd, zeby bonusy zabierac. Az tak bardzo kryzys w firmy bukmacherskie nie uderzyl ???? .

Tym samym, jesli jest 70 dni na obrot to nie ma znaczenia kiedy kampania sie skonczyla. Jesli bonus otrzymalismy w czasie jej trwania, obowiazuja nas warunki z tego okresu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No ok - u Was nie ma to znaczenia, ale np na bet365 bonus trwa powiedzmy do 31.12 i również do wtedy jest obracanie. Szkoda tylko, że promo nie trwa troszkę dłużej...
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Hej, no pewnie ze nie!! Nie po to jest tak dobra oferta bonusowa plus brak klopotow z tym samym IP itd, zeby bonusy zabierac. Az tak bardzo kryzys w firmy bukmacherskie nie uderzyl ???? .
Czy ja dobrze rozumiem? Nie robicie problemów jak gra w domu np. dwie osoby na tym samym IP? ????
Spokojnie, wystarczy sledzic oferte na biezaco, a bedzie wiadomo czy przedluzaja czy nie ????
Będzie pewnie to samo albo coś jeszcze lepszego :p
 
Q 0

qbec

Użytkownik
Spokojnie, wystarczy sledzic oferte na biezaco, a bedzie wiadomo czy przedluzaja czy nie ????
witam mam pytanie czy będzie w ofercie siatkówka ligi mistrzów Pan i Panów i siatkówka na weekend, i jeszcze takie jedno pytanie , gdyż wygralem w jedntym konkursie na forum 5 euro i musze to obrócic 12 razy po kursie 1,75, moze byc tak ze dogram na singlach do 70 i postawie kupon za 60 (5x12) po kursie 1,75 min 2 zdarzenia i bedzie czy to musi ta kwota 60 euro byc postawiona w 7 kuponach? prosze o odpowiedz
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No i co z jakąś nową promocją ? Bo osobiście mam zamiar niebawem zawitać do tego buka.
Na stronie pojawiła się informacja:
Data publikacji: 2012-09-28
Koniec oferty: 2012-11-30

Czyli wynika z tego, że przedłużono promocję o miesiąc ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mam pytanie jak rozliczany jest krecz ?
Postawiłem na Janowicza zakład będzie ważny ?
A sprawdz regulamin serwisu :wink:

PZDR
Już padło to pytanie i padła odpowiedź... Wystarczy wpisać słowo &quot;krecz&quot; w przeszukiwanie tego tematu i zaraz znajduje...
Post #170
Jak rozliczają krecz w tenisie?
#171
zerknij w regulamin punkt 6.1.19 czy cos. Podobnie jak Unibet.
6.19. TENNIS
6.19.1. If a player or pairing retires or is disqualified in any match, the player or pairing progressing to the next round (or winning the tournament in the case of a final) will be deemed the winner. However if less than one set has been completed at the time of the retirement or disqualification then all bets relating to that individual match will be void.
6.19.2. All bets will stand regardless of changes to scheduled venues, including any changes to a different type of surface.
6.19.3. If the scheduled duration of a match is reduced or increased in the number of games/sets required to win, all bets will be void.
6.19.4. Where markets are offered on games or sets within a match, a retirement or disqualification during a game or set will render bets on that game or set market void.
6.19.5. Five sets games will just be offered during Grand Slam tournaments.
Hankusek9 musisz wykazywać trochę więcej zaangażowania własnego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom