>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
W takim sam sposób tłumaczy się support za każdym razem &quot;długa kolejka wypłat&quot;. Na betssonie wypłata w ciągu 5 sek, tutaj conajmniej kilka h.
z tym betssonem w 5 sek. to bym nie powiedział, też czekałem nie raz 24h a po za tym betsson i betsafe to w zasadzie jedno (BML Group Ltd., maltańska firma zarejestrowana pod numerem C-34836. Adres rejestracji: ‘Betsson Experience Centre’).
 
P 0

pymek17

Użytkownik
Witam
Ostatnio mam problem z weryfikacja w Betasafe
Przesylam skany dowodu i wyciagu z banku w formatach jpg i wyskakuje mi okienko ze mam nieprawidly plik w kolejce
Probowalem przeslac pliki z telefonu i tez nie doszly
Mial ktos kiedys taki problem?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam
Ostatnio mam problem z weryfikacja w Betasafe
Przesylam skany dowodu i wyciagu z banku w formatach jpg i wyskakuje mi okienko ze mam nieprawidly plik w kolejce
Probowalem przeslac pliki z telefonu i tez nie doszly

Mial ktos kiedys taki problem?
zapisz pliki w formacie pdf a wtedy przejdzie.
 
L 0

lampeczka18

Użytkownik
Witam
Ostatnio mam problem z weryfikacja w Betasafe
Przesylam skany dowodu i wyciagu z banku w formatach jpg i wyskakuje mi okienko ze mam nieprawidly plik w kolejce
Probowalem przeslac pliki z telefonu i tez nie doszly
Mial ktos kiedys taki problem?
Mnie też się tak stało i nie wiem, jak dalej ????
 
vilge 1

vilge

Użytkownik
Mnie też się tak stało i nie wiem, jak dalej ????
Spróbuj tego co zaproponował kolega wyżej, napisz bezpośrednio do supportu. Opisz im swój problem i wyślij skany dowody w załącznikach, powinni bez problemu przyjąć ;)
 
P 12

polak13

Użytkownik
właśnie mam weryfikację bo pytałem na czacie kiedyś i mówili że jest ok,załączyłem tam kiedyś dokumenty,można sprawdzić na stronce czy są zaakceptowane ?
 
maik844 24

maik844

Użytkownik
witam zalozylem sobie konto dzisiaj wplaclem depozyt ale zapomnialem ze keidys u nich mialem konto i go zamrozili i pisza mi na meila ze to konto co dzis zakladalem tez jest zamrozone co zrobic w takim przypadku ??
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Na czacie twierdzą że tylko mniejsze kwoty są z Automatu i to tylko te nie które ;)
Nie wiem kto sobie ubzdurał że oni z automatu wypłacają, może i tak ale jakie kwoty 200zł, 300zł ? wypłaty nawet po te 1000zł nie idą z automatu, logiczne jest że większe kwoty idą do akceptacji, ja np: na wypłatę 21.000zł czekam już 3 dzień na Neteller, i sam się zastanawiam co wymyślą, bo jakimś dziwnym trafem przy trochę większej wypłacie zawsze jakiś problem :zoltakartka:
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
ile trwa wypłata na konto bankowe w betsafe? zrobilem wczoraj wypłate o 18:00 i do tej pory nic nie poszlo pomoze ktos?
Dziwie sie jakim cudem masz 500 postow....Dobrze wiesz ze jak chcesz kase na konto to od razu jej nie dostaniesz tj nierealne w jakim ty swiecie zyjesz co do betsafe idzie do 2 dni zapewne dostaniesz dopiero we wt...I nie wypisuj o pomoc jak chcesz kase od razu zaloz sobie konto w skrill i karte.....
 
M 0

marcin8719

Użytkownik
Witam!
Mam poważny problem zlecilem wypłate z firmy betsafe ale wyszło tak ze pomylilem nr kont zamiast wysłac do siebie na konto poszło do kogos innego ???? reklamacja była robiona ale dostałem informacje ze osoba ktorej wysłałem pieniadze nie ma obowiazku ich zwrocic ???? czy jest jakas szansa aby odzyskac te pieniadze??
 
A 861

amigo007

Użytkownik
W tym wypadku betsafe nie jest winne. Zresztą nie wiem jak można się pomylić w taki sposób. Ja zawsze 3 razy sprawdzam numer konta, zanim zlecę wypłatę. Twoja wina. Trochę się wierzyć nie chcę w taki błąd. Musiałbyś chyba odnaleźć osobę, do której poszły pieniądze i się dogadać. W banku też nie ma za bardzo co reklamować, pod względem technicznym wszystko przebiegło poprawnie. Chociaż imię i nazwisko się nie zgadza. Ale bardzo ciężko to odkręcić. A duża to kwota?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom