>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe Facebook

Status
Zamknięty.
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Masz do odebrania Darmowe Spiny na Facebooku!
Nadszedł czas na Darmowe Spiny! A tym razem, to nasza Magiczna Maszyna Darmowych Spinów zdecyduje gdzie w Kasynie Red znajdziesz Darmowe Spiny. Nasza tajemnicza maszyna będzie czekać do twojej dyspozycji i da ci możliwość szansy na wysoką wygraną!
Aby mieć szansę na wprawienie w ruch naszej Magicznej Maszyny Darmowych Spinów i otrzymać swój Magiczny link, wszystko co musisz zrobić, to upewnić się, że zostałeś naszym fanem na naszej Stronie Fanów Betsafe.
Znajdujesz się zaledwie kilka kroków od skorzystania z Tajemniczych Darmowych Spinów:
- Kliknij tutaj aby udać się do strony fanów Betsafe na Facebooku i otrzymać swoje darmowe spiny!
- Po prostu podążaj za prostymi instrukcjami ukazanymi na naszej Stronie Facebook i odbierz swoje Tajemnicze Darmowe Spiny w naszym niesamowitym Kasynie Red, które mogą zamienić się w fortunę dla ciebie wraz z kolejnym spinem.
Przepisy i warunki:
Musisz odebrać swoje darmowe spiny ORAZ dokonać obrotu bonusu przed sobotą 18 Września, do 23:59 CET.
Obowiązują standardowe przepisy bonusowe darmowych spinów, podążaj za linkiem wygenerowanym na stronie Facebook aby dowiedzieć się więcej
Powodzenia!
Udaj się do strony Betsafe Facebook
---------------------------------------
...ale gdzie te spiny,nie mam pojęcia
 
ksiaze-mroku 0

ksiaze-mroku

Użytkownik
Jakub: Witam, w czym mogę pomóc?

Masz do odebrania Darmowe Spiny na Facebooku!

zrobiłem co nalezy

otrzymałem link

a po zalogowaniu spinow brak


?

Jakub: Czy w ostatnich dnaich korzystał Pan z oferty darmowych spinów w naszym kasynie?

tak

ale nie było tam mowy o facebooku

Jakub: W takim razie skorzystał Pan już z promocji oferowanej w chwili obecnej.

maial dostyałem dzis

wczoraj nic nie musiałem robic

aby je dostac

kolejny raz wprowadzacie graczy w bląd

Jakub: Wiadomość email miała wyłącznie charakter informujący o trwającej już promocji.

trzeba było to zaznaczyc
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom