>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Betsafe 6 euro no deposit

Status
Zamknięty.
D 0

darkrufio

Użytkownik
Do tej pory Betsafe dawał raczej free Skandynawom tylko - ale pisze &quot; for anyone&quot;
Rejestracja do 17:30 bonus , kod?, instrukcja? ) o 18:00.
Wygląda że do dowolnego wykorzystania w Betsafe.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
toto jest na poker czy bukmcherka?

bo piszez odds 1,5 czyli kurs 1,5
tak pisze na tej stronie z ktorego masz linka, tak samo zdaje mi sie ze dla obecnych tez, gdyz pisze ze jesli nie masz moze skorzystac z rejestracji z banera, ale nie jest to wymóg, wiec poczekamy, zobaczymy..
 
hubi88wwy 35

hubi88wwy

Użytkownik
a
a do mnie jeszcze nieprzyszedl mail aktywacyjny z tego forum;)co trzeba wgl zrobic wpisac tam swoj nick na tym forum tylko? i o 18 bd kasa na koncie betsafe??;)
 
hubi88wwy 35

hubi88wwy

Użytkownik
długo czekaliście na ten e-mial aktywacyjny z forum mam poczte na o2

ja juz czekam 2 godz;P

Mam jeszcze jedno pytanie:jak jzu dojdzie ten mail aktywacyjny bd musial wpsiac swoj nick z betsafe na tym forum??jak nie to co podpowiedzcie co trzeba zrobic;)
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Sory za pytanie. Ja mam konto w betsafe już, więć się nie rejesterowałem. Zapisałem się do tej grupy na facebooku i to starczy ? czy coś jeszcze muszę zrobić ?
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Sory za pytanie. Ja mam konto w betsafe już, więć się nie rejesterowałem. Zapisałem się do tej grupy na facebooku i to starczy ? czy coś jeszcze muszę zrobić ?
pewnie wiekszosc tak zrobila bo nie wierze zeby nie miała tam konta ???? . nic wiecej nie musisz robic ....chyba. czy to wystarczy to sie okaze po 18.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Tutaj jest prościej wytłumaczone, na forum tym ruskim, które podał kolega nie mogę doczekać się na e-mail aktywujący konto...
 
D 0

darkrufio

Użytkownik
Na sto procent dla wszystkich - nowych i wczesniejszych uzytkowników - a support potwierdził ze no countries restrictions.
Powinno byc wiec spoko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom