>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsafe - 40 zlotowy Bonus czeka na ciebie!

B 7

buklak

Użytkownik
40 zlotowy Bonus czeka na ciebie!

My w Betsafe przygotowujemy sie na najwieksze swieto pilki noznej - Mistrzostwa Swiata 2010 i w zwiazku z tym zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Bonusowej, której nie mozesz przegapic. Dokonaj wplaty i otrzymaj 100 % DARMOWY bonus w wysokosci 40 zlotych. Jesli wplacisz na swoje konto gracza kwote 40 zlotych, to bedziesz miec w sumie 80 zlotych dostepnych dla zawarcia zakladów w pilkarskich Mistrzostwach Swiata. Czy wiesz, ze Betsafe oferuje ponad 100 zakladów w kazdym meczu Mistrzostw Swiata? Dodatkowo znajdziesz równiez u nas przebogata oferte zakladów NA ZYWO z WSZYSTKICH meczów MS
Oto co musisz zrobic, aby otrzymac swój bonus:
1. Zaloguj sie do konta gracza.
2. Wybierz z naszego szerokiego wachlarza opcji wplat najbardziej ci odpowiadajaca i dokonaj wplaty do swojego konta gracza.
3. Bonus znajdzie sie na twoim koncie gracza automatycznie.
Zyczymy powodzenia w Twoich zakladach MS!
W tej promocji obowiazuja nastepujace Przepisy i Warunki:
1.Ta promocja adresowana jest wylacznie do klientów z Polski, którzy otrzymali ta promocje mailem, lub poprzez SMS. Bonus to 100 % od nastepnej wplaty, az do kwoty 40 zlotych.
2.Z promocji mozna skorzystac tylko jeden raz.
3.Tylko jedno konto gracza na domostwo
4.Wplate i kwote bonusu nalezy obrócic minimum 5x po minimalnym kursie jednego zdarzenia na kuponie wynoszacym 1,50. Obrót w Pokerze i Kasynie nie wlicza sie do przepisów tej promocji.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Niestety wplaty przez MB nie obejmuja bonusa, a ze mam konto w EUR to i P24 nie moge uzyc, wiec lipa, a szkoda ????
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Jeszcze meila nie dostałem ale szału nima z tą promocją ???? Mimo wszystko lepsze to niz te spiny:p hehe
MOze przez to ze odtatnio od nich kilkakrotnie wypłaciłem, nie dostane bonusa od wpłaty ????
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
]You are now chatting with &#39;Grzegorz&#39;
Grzegorz: Witam, w czym mogę pomóc?
Lukasz: witam
Lukasz: czytałem na jednym z polskich forów, ze jest promocja na MŚ
Lukasz: wpłacasz 40 zł dostajesz 40 gratis
Grzegorz: Proszę chwilę poczekać.
Lukasz: czy to tylko dla wybranych klientów
Lukasz: ??
Grzegorz: Wyłącznie użytkownicy, którzy otrzymali maila promocyjnego mogą skorzystać z tej promocji.
Grzegorz: Czy mogę jeszcze w czymś pomóc?
Lukasz: ale lipa
Lukasz: to ja ostatni raz u was gram
Lukasz: dla aktualnych klientów ktorzy cos wyplacili od was nima promocji??
Grzegorz: Proszę chwilę poczekać.
Grzegorz: Proszę chwilę poczekać.
Grzegorz: Prosimy sprawdzić Pańska skrzynkę pocztową oraz folder spam.
Lukasz: hmmm....czyli jestem na liście objetej promocją??
Grzegorz: Tak jak pisałem wcześniej promocja jest dostępna dla uzytkowników, którzy otrzymali promocyjnego maila i dokonali już wczesniej wpłaty.
Grzegorz: Czy mogę jeszcze w czymś pomóc?
Lukasz: nie
Lukasz: dzieki

Brak meila z promocja - Powód?? Moze przez wczorajsza wyplate=400zł. Normalnie wk...li mnie!!!
 
G 0

grzesius

Użytkownik
Napiszę tak: nie pasuje, nie korzystać. Wg mnie to jest jeden z lepszych bukmacherów na rynku. 40 złotych to oczywiście mało, ale inni (oprócz bah-u) nic nie dają, więc lepszy rydz niż nic. Zamiast narzekać na Betsafe ponarzekajcie na wszystkich innych bukmacherów, którzy mają konkursy z rodzajów: wytypuj wszystkie mecz MŚ.
 
zanziba 99

zanziba

Użytkownik
Gdzie jest napisane że nie można wpłacać przez moneybookers?
Kukla pytał na chacie i powiedzieli, że promo nie obejmuje wpłat za pomocą MB. On miał taki przypadek, że dodali mu 40zł, a po paru minutach ta kwota znikła z konta :?
 
B 0

baran

Użytkownik
ale co to za problem iśc do kiosku kupić karte paysafecard i dostać bonus ? pytałem się supportu to odpisali że wszystkie formy wpłaty oprócz mb
 
B 0

betsafesupport

Użytkownik
Tak właśnie kary paysafecard są łatwe w użyciu i bezpieczne więc jeśli macie problem z innymi formami płatności to skorzystajcie z tej oto metody
 
yam 93

yam

Użytkownik
2 dni minely, a bonus dalej mialem na koncie mimo wplaty z mb.
W nocy bonus przegralem i po problemie ;)
 
B 12

beznazwy88

Użytkownik
4.Wplate i kwote bonusu nalezy obrócic minimum 5x po minimalnym kursie jednego zdarzenia na kuponie wynoszacym 1,50. Obrót w Pokerze i Kasynie nie wlicza sie do przepisów tej promocji. czyli rozumiem że 40 + 40 =80 * 5 czlyli 400zł obrotu? bo wpłaciłem 800 nie wiedząc wogóle o tym bonusie i dali mi 40 zł. chyba nie każą mi obracać całej kwoty co ? a jak tak to będę mógł w każdym momencie wypłacić i wtedy zabiorą mi te 40 zł jak myśle?
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
4.Wplate i kwote bonusu nalezy obrócic minimum 5x po minimalnym kursie jednego zdarzenia na kuponie wynoszacym 1,50. Obrót w Pokerze i Kasynie nie wlicza sie do przepisów tej promocji. czyli rozumiem że 40 + 40 =80 * 5 czlyli 400zł obrotu? bo wpłaciłem 800 nie wiedząc wogóle o tym bonusie i dali mi 40 zł. chyba nie każą mi obracać całej kwoty co ? a jak tak to będę mógł w każdym momencie wypłacić i wtedy zabiorą mi te 40 zł jak myśle?
Od czego masz support?
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
nie wiem może mieliście podobnie śmieszną sytuację ????
wpłaciłem 40 (mb)patrzę a kasa 200&lt;wow&gt; że miałem mecze przygotowane puscilem kupon za all po kursie 3 coś przed chwilą wchodzę a tam -120 na koncie ale kupon gra ????
jak wejdzie 120 mogą sobie odciagnąć ale jak nie....:razz:
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Dziś dostałem od betsafe przy wpłacie bonus 40 pln, nawet o niego nie prosząc. Większość by się cieszyła.
W rzeczywistości jednak (na takich warunkach promocji) o bonusie nie może być mowy.
4.Wplate i kwote bonusu nalezy obrócic minimum 5x po minimalnym kursie jednego zdarzenia na kuponie wynoszacym 1,50. Obrót w Pokerze i Kasynie nie wlicza sie do przepisów tej promocji.
Co daje nam (40+40)*5=400 pln. Za tyle musimy obstawić zakłady by wypłacić kasę. Przy marży betsafe 11% tracimy średnio 11gr na każą postawioną złotówkę.
400*11%=44 pln. Bonus (40 pln) - strata spowodowana wymogiem promocji (44 pln) = -4 pln. Tyle wynosi ten bonus ????
Jedyne co betsafe mi zaoferowało to zamrożenie kasy (40pln) na długi okres czasu i stratę 4pln ???? . Lepszą promocą byłoby np. zwiększenie limitów na moim koncie na czas Mistrzostw.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jedyne co betsafe mi zaoferowało to zamrożenie kasy (40pln) na długi okres czasu i stratę 4pln ???? . Lepszą promocą byłoby np. zwiększenie limitów na moim koncie na czas Mistrzostw.
Nie jest tak do końca. Patrząc na Ciebie i Betsafe sądzę ma się to nijak to tego co piszesz.
Dlaczego? Otóż czasami marża nie ma znaczenia. Jeśli bukmacher zalicza się do grona &quot;spiochów&quot;. To możesz znaleźć w Betsafe dobry kurs na rynku w porównaniu do innych.
Każdego zakładu nie musisz grać po kursie gorszym od rynku. Ale jeśli Betsafe ma najlepszy (najwyższy) kurs na to co chcesz zagrać to bez znaczenia jest jego marża.
Osobiście uważam, że bez sensu jest granie w Bah. Z praktyki kilku letniej rzadko widziałem żeby Bah miał najwyższy kurs na rynku (nawet spadki minimalizują to tym że mają ogromną marżę), tym samym miał w sobie value do grania.
W Betsafe nie jest aż tak źle.
To jest uwaga ogólna o buku, nie o promocji z mojej strony.
Sam dałem sobie spokój z promocją w Bah. Bo po prostu Ona się nie opłaca i tyle. Opłacalność tej promocji widzą tylko naiwni ludzie.
 
G 6

gabiia

Użytkownik
Jestem nowa i chcę opisać co przydarzyło mi się odnośnie tej promocji 40 PLN.
Otóż rzadko gram u bukmacherów (czasami) , ale na email przyszła wiadomość o tych 40 PLN więc w piątek wpłaciłam te 40 PLN i otrzymałam podwojenie , w kilka godzin na live zrobiłam wymagany obrót (nawet większy) , jeszcze w międzyczasie z nadwyżki na ruletce coś tam dograłam o o północy zleciłam wypłatę 412 PLN nie bez problemów bo pomimo obrotu kwota byłą wciąż zablokowana tylko gdy napisałam na czacie to łaskawie odblokował mi support wypłatę i ok.Rana jest email ze trzeba konto zweryfikować i wysłać dokumenty , więc zrobiłam scren dowodu prawa jazdy plus rachunku za telefon stacjonarny -oczywiście pieniądze cofnięte na konto z powrotem, ale ok.
Wczoraj ok. 17 dzwoni do mnie na komórkę niejaki support Piotr - pyta o imię i nazwisko (podaję mu) a on do mnie ,że ma wrażenie że ja nie używam tego konta sama tylko ktoś za mnie używa to konto więc ja do gościa mówię ,że dokumenty wszystkie jakie chcieli wysłałam że nie kto inny tylko ja odebrałam telefon (nie moja papuga) , że jestem autentyczna.A on do mnie ,że konto nie zostało zweyfikowane i będą musieli mi je zamknąć nie wypłacając mi wygranych 370 PLN tylko zwrócą depozyt! z taką rzeczą się jeszcze nie spotkałam a gram czasami na unibet i w bwin! acha i jeszcze coś takiego on do mnie przez telefon &quot;że moment zastanawiałam się jak mnie zapytał o email -owszem może 2 sek się zastanowiłam , bo mam 3 emaile i przypominałam sobie, który u nich jest zarejestrowany , a on do mnie że nie zastanawiam się tylko pytam się kogoś o coś.
Jestem jak najbardziej uczciwą osobą , ale takie chamstwo mnie pierwszy raz spotkało!
Jak czytam opinie na tym forum na ich temat to są złodzieje , a ten P., to prawdziwy MUŁ , nadający się do laryngologa i do psychiatry-przepraszam ale nie mogę się opanować bo to chamstwo i złodziejstwo tego BETSYSU.
Owszem napisałam skargę na takie załatwienie mojej sprawy i takie potraktowanie mnie przez supporta idiotę do LGA dzwoniłam tam również mają się tym zająć.
Niech im Betsafe udowodni ,że &quot;ja to nie ja&quot;.
Żyje już trochę lat , ale z takim złodziejstwem i takim bałwanem jak support się jeszcze nie spotkałam.
Może niektórzy faktycznie kłamią mają lewe konta.Ja mam jedno jedyne konto na siebie u nich i wszystkie orginale dokumenty wysłąne , później rozmowa telefoniczna ze mną , bo przeciez numer telefonu musiałam podać przy rejestracji , a ta załodziejska Firma mnie tak potraktowała!
A Polscy supporci to typowi idioci.
Chciałam przestrzec przed tymi złodziejami i proszę o nie kasowanie tego postu niech ludzie widzą ,że to złodzieje.
Co mi odpisze LGA dam znać.I chociaż to mała kwota jestem gotowa złożyć pozew do sądu na Maltę.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
vader możesz się wypowiedzieć o bukach betclick i expekta tak jak to zrobiłeś z betsafe,
co do betsafe to chyba było tam taka promocja-zakład bez ryzyka do 12 złotych na mundial,nie wiem czy to nadal aktualne
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Jestem nowa i chcę opisać co przydarzyło mi się odnośnie tej promocji 40 PLN.
Otóż rzadko gram u bukmacherów (czasami) , ale na email przyszła wiadomość o tych 40 PLN więc w piątek wpłaciłam te 40 PLN i otrzymałam podwojenie , w kilka godzin na live zrobiłam wymagany obrót (nawet większy) , jeszcze w międzyczasie z nadwyżki na ruletce coś tam dograłam o o północy zleciłam wypłatę 412 PLN nie bez problemów bo pomimo obrotu kwota byłą wciąż zablokowana tylko gdy napisałam na czacie to łaskawie odblokował mi support wypłatę i ok.Rana jest email ze trzeba konto zweryfikować i wysłać dokumenty , więc zrobiłam scren dowodu prawa jazdy plus rachunku za telefon stacjonarny -oczywiście pieniądze cofnięte na konto z powrotem, ale ok.
Wczoraj ok. 17 dzwoni do mnie na komórkę niejaki support P. - pyta o imię i nazwisko (podaję mu) a on do mnie ,że ma wrażenie że ja nie używam tego konta sama tylko ktoś za mnie używa to konto więc ja do gościa mówię ,że dokumenty wszystkie jakie chcieli wysłałam że nie kto inny tylko ja odebrałam telefon (nie moja papuga) , że jestem autentyczna.A on do mnie ,że konto nie zostało zweyfikowane i będą musieli mi je zamknąć nie wypłacając mi wygranych 370 PLN tylko zwrócą depozyt! z taką rzeczą się jeszcze nie spotkałam a gram czasami na unibet i w bwin! acha i jeszcze coś takiego on do mnie przez telefon &quot;że moment zastanawiałam się jak mnie zapytał o email -owszem może 2 sek się zastanowiłam , bo mam 3 emaile i przypominałam sobie, który u nich jest zarejestrowany , a on do mnie że nie zastanawiam się tylko pytam się kogoś o coś.
Jestem jak najbardziej uczciwą osobą , ale takie chamstwo mnie pierwszy raz spotkało!
Jak czytam opinie na tym forum na ich temat to są złodzieje , a ten P. , to prawdziwy MUŁ , nadający się do laryngologa i do psychiatry-przepraszam ale nie mogę się opanować bo to chamstwo i złodziejstwo tego BETSYSU.
Owszem napisałam skargę na takie załatwienie mojej sprawy i takie potraktowanie mnie przez supporta idiotę do LGA dzwoniłam tam również mają się tym zająć.
Niech im Betsafe udowodni ,że &quot;ja to nie ja&quot;.
Żyje już trochę lat , ale z takim złodziejstwem i takim bałwanem jak support się jeszcze nie spotkałam.
Może niektórzy faktycznie kłamią mają lewe konta.Ja mam jedno jedyne konto na siebie u nich i wszystkie orginale dokumenty wysłąne , później rozmowa telefoniczna ze mną , bo przeciez numer telefonu musiałam podać przy rejestracji , a ta załodziejska Firma mnie tak potraktowała!
A Polscy supporci to typowi idioci.
Chciałam przestrzec przed tymi złodziejami i proszę o nie kasowanie tego postu niech ludzie widzą ,że to złodzieje.
Co mi odpisze LGA dam znać.I chociaż to mała kwota jestem gotowa złożyć pozew do sądu na Maltę.
Z tym pozwem to lepiej odpuscic bo zawsze znajda w regulaminie haczyk na Ciebie ???? ale sam fakt jak sie zachowali pozostawia do myslenia. Ja osobiscie nie lubie u nich grac a Ty mnie jeszcze utwierdzilas w przekonaniu ze nie warto tam wplacac.
 
Do góry Bottom