>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Betsafe - 3 free spins

gilberth 24

gilberth

Użytkownik
Ci co robili kiedyś depo a nie mają spinów to niech się zgłoszą na live chat, ja też miałem taką sytuację ale po rozmowie z supportem spiny są.pozdro
 
W 1

wojtek_88

Użytkownik
ale betsafe postepuje bezprawnie i oszukuje klientow, skoro wchodze na konto i jest napisane na stronie głównej : MASZ 3 DARMOWE SPINY to jest to kierowany rowniez i do mnie mimo ze depozytu nie zlozylem. Wniosek oszukuja klientow, bo tego co mi sie nalezy (bo tak to nalezy okreslic skoro tak pisza) nie dostaje...
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
ale betsafe postepuje bezprawnie i oszukuje klientow, skoro wchodze na konto i jest napisane na stronie głównej : MASZ 3 DARMOWE SPINY to jest to kierowany rowniez i do mnie mimo ze depozytu nie zlozylem. Wniosek oszukuja klientow, bo tego co mi sie nalezy (bo tak to nalezy okreslic skoro tak pisza) nie dostaje...
ja napisałem na live chat, że to wprowadzenie w błąd klienta, oni napisali że zaraz to naprawią, to to nie pozostało mi nic innego jak tylko ich wyśmiać
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
A Polacy szukają firm, które za rejestrację z łaski chcą wygrywać tysiące i wypłacać bez robienia depozytu.
Skoro jest informacja o promocji, to ta promocja musi mieć warunki.
Finansowanie nas przez buki się kończy i już będzie coraz trudniej o jakąś ciekawą promocję. Tak samo w poker roomach. Kiedyś co chwilę darmowa kasa a teraz pustki.
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
A Polacy szukają firm, które za rejestrację z łaski chcą wygrywać tysiące i wypłacać bez robienia depozytu.
Skoro jest informacja o promocji, to ta promocja musi mieć warunki.
Finansowanie nas przez buki się kończy i już będzie coraz trudniej o jakąś ciekawą promocję. Tak samo w poker roomach. Kiedyś co chwilę darmowa kasa a teraz pustki.
no ja powiem tak, ja tylko z takich promo mam kase, nigdy jeszcze nie wpłaciłem swojej kasy (nie licząć sts). I tak podejrzewam zostanie
 
Do góry Bottom