>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsafe - 3 darmowe spiny

Status
Zamknięty.
slawiola 5

slawiola

Użytkownik
Masz 3 darmowe spiny w naszym Kasynie!
Gry w których otrzymałeś darmowe spiny, to Devil’s Delight, Mega Joker, lub Reel Steal.
Najlepsze w tym jest to, że oczywiście zatrzymasz swoje wszystkie wygrane dla siebie. Musisz jedynie zagrać 35 razy zanim będziesz mógł dowolnie dysponować środkami, masz na to cały weekend!
Czy mogłoby być to prostsze? Nie musisz wpłacać depozytu, czy robić cokolwiek innego – po prostu zaloguj się do swojego konta gracza i udaj się do wymienionych gier.
Bonus jest dostępny dla aktualnych klientów Betsafe.com
Powodzenia!
 
R 0

ratay86

Użytkownik
Na Live supporcie powiedzieli mi że mają chwilową usterkę techniczną przy dodawaniu spinów i spiny powinny być dostępne ok 17. Tak więc czekajcie ????
 
adrjan77 37

adrjan77

Użytkownik
no ja na devilu dostałem 3x śmierć z kosą i musiałem dopasować dusze i 8€ wpadło no ja na devilu dostałem 3x śmierć z kosą i musiałem dopasować dusze i 8€ wpadło [;
 
S 22

sebdra

Użytkownik
Gry w których otrzymałeś darmowe spiny, to Devil’s Delight, Mega Joker, lub Reel Steal. Najlepsze w tym jest to, że oczywiście zatrzymasz swoje wszystkie wygrane dla siebie. Musisz jedynie zagrać 35 razy zanim będziesz mógł dowolnie dysponować środkami, masz na to cały weekend! Czy mogłoby być to prostsze? Nie musisz wpłacać depozytu, czy robić cokolwiek innego – po prostu zaloguj się do swojego konta gracza i udaj się do wymienionych gier. Bonus jest dostępny dla aktualnych klientów Betsafe.com
a jest moze jakas opcja gdzie sprawdzic ten obrot bo szukam a jakos ni ..uj nie widze
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
Gry w których otrzymałeś darmowe spiny, to Devil’s Delight, Mega Joker, lub Reel Steal. Najlepsze w tym jest to, że oczywiście zatrzymasz swoje wszystkie wygrane dla siebie. Musisz jedynie zagrać 35 razy zanim będziesz mógł dowolnie dysponować środkami, masz na to cały weekend! Czy mogłoby być to prostsze? Nie musisz wpłacać depozytu, czy robić cokolwiek innego – po prostu zaloguj się do swojego konta gracza i udaj się do wymienionych gier. Bonus jest dostępny dla aktualnych klientów Betsafe.com

a jest moze jakas opcja gdzie sprawdzic ten obrot bo szukam a jakos ni ..uj nie widze
Nie jestem pewien, ale jest chyba w miejscu gdzie sie wyplaca kase, na konto bankowe... ale tak jak mowie, nie jestem pewien, zobacz sobie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom