>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsafe 1$ przed Nowym rokiem

the-maro 8

the-maro

Użytkownik
ja wyplacilem z 1 euro 600 zl .. takze napewno mozna cos wygrac a przy odrobinie szczescia ( szczegolnie free spins ) mozna sporo ugrac
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
fajnie , ja tu sie loguje minute po dwunastej a ludzie loguja sie o 13 i dostaja kase :p
Dokładnie to chyba dla wybranych albo co. Nie żebym był pazerny, ale bez sensu ta promocja. Ja logując się przez 10 minuta od 12 nie dostałem nic.
 
R 125

roger12

Użytkownik
lol widzę że już betsfare zaczyna cwaniakowac z wypłatami obróciłem tą kasę liczyłem 46razy i zleciłem wypłatę teraz dostałem odp. na pocztę że wypłata została cofnięta więc pisze do nich dla czego to oni że nie obróciłem całej kwoty 35x to ja do nich że nawet ponad obróciłem to oni odpisują ze nie obróciłem to ja się zapytałem żeby sprawdzili ile obróciłem to oni ze muszę jeszcze 6 razy obrócić i jak chce na BJ czy na ruletce to minimum za 2E stawki to ja obróciłem i zostało mi 43 E ani razu nie wygrałem jak teraz znów cofną to niech się wa...
edit: betsfare zazwyczaj wymaga dowodu? bo o ja musiałem wysłać bo wymagali
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Zazwyczaj jest tak że to co ponad bonus jest Twoje, ja tym sposobem wypłaciłem od nich 170zł i tylko poprosili o skan dowodu i drugiego dokumentu.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Zazwyczaj jest tak że to co ponad bonus jest Twoje, ja tym sposobem wypłaciłem od nich 170zł i tylko poprosili o skan dowodu i drugiego dokumentu.
właśnie wiem nie wiem czemu się przyczepili że nie obróciłem jak wiem że na 100% obróciłem coś czuje że zaraz odpiszą ze znów kasa wycofana bo na ruletce nie było można obracać
 
Do góry Bottom