>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betradar

pele69 3

pele69

Użytkownik
Czy są może na forum użytkownicy mający jakieś pojęcie na temat Betradaru? Co to właściwie jest, jak to działa, ile kosztuje abonament?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czy są może na forum użytkownicy mający jakieś pojęcie na temat Betradaru? Co to właściwie jest, jak to działa, ile kosztuje abonament?
Betradar?
Coś o czym nawet nie powinieneś marzyć...

Jest to narzędzie dla bukmacherów, (chyba) porównuje kursy, wyłapuje zmiany, podejrzane mecze.
Nikt Ci tego do końca nie wyjaśni, chyba że sam obsługa...
Jakie koszty? Ja obstawiam rząd kilkudziesięciu tysięcy Euro miesięcznie... Może jak do nich napiszesz to się dowiesz czegoś więcej ale nie liczyłbym na to.


Dużo lepszym rozwiązaniem dla amatora jest BetBrain.
Co daje? Przede wszystkim przewagę w znajdowaniu surebetów.
Tyle, że zabawa się kończy jak już Cię wszędzie zlimitują :jezora:
 
T 86

typoman_

Użytkownik
zależy od pakietu od 1000 EUR do 4500 EUR miesiecznie. mozna jeszcze jakies specjalne dodatki zamowic 100-300 EUR miesiecznie dodatkowo.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Mógł by mi ktos wytłumaczyc oc to jets ten betradar w google wpisalem i troche poczytalem i chodzi o to ze ten betradar wyszukuje surebetów?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
zależy od pakietu od 1000 EUR do 4500 EUR miesiecznie. mozna jeszcze jakies specjalne dodatki zamowic 100-300 EUR miesiecznie dodatkowo.
kilkudziesięciu tysięcy euro miesięcznie?
Dalej twierdzę, że jest to co najmniej 10.000 E :jezora:
Ale wiem, że krążą w necie cenniki - choć nigdy żadnego nie widziałem.

Mógł by mi ktos wytłumaczyc oc to jets ten betradar w google wpisalem i troche poczytalem i chodzi o to ze ten betradar wyszukuje surebetów?
Nie. Betradar to narzędzie dla bukmacherów. Nie typerów, graczy czy jak to sobie chcesz określać. DLA BUKMACHERÓW
Firmy korzystają z niego żeby porównywać między sobą kursy (bo wyobraź sobie, że żadna firma nie lubi gdy powstają surebety :jezora ???? , wyłapują podejrzane mecze, najprawdopodobniej są informowane o kontuzjach zaiweszeniach itd.

To nie jest narzędzie, które będzie się opłacać nawet profesjonalnemu graczowi.
Dużo lepiej zainwestować w BetBrain :spokodfhgfh:

edit: choć ja do niczego nei namawiam !
sam wolę działać bez &quot;wspomagaczy&quot; ;)
 
T 86

typoman_

Użytkownik
@kukla jezeli nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj.

Betradar sluzy dobrze takze gracza ale tym profesjonalnym. Koszta sa takie jakie podalem bo mialem wglad do cennika.
 
V 5

vipdavid

Użytkownik
szczerze??
Nie wiem czy są w sieci lepsze strony z statystykami sportowymi.Zaczałem uzywać go od kilku miesięcy i jestm niesamowicie zadowolony.
Tyle wiedzy w jednym miejscu...
Ps.ciekawi mnie z jakiego serwisu wyswietlaja te kursy w rubryce Statistic Centre
 
Do góry Bottom