>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

BETONLIVE - 100% bonus

antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Myślę że zainteresuje wielu graczy informacja o nowym bukmacherze, który działa od kilka miesięcy, będący pod skrzydłami Touchbet Ltd ( BettingStar24 )
W Betonlive typujemy tylko na żywo piłkę nożną, kursy są dość atrakcyjne.
Po wpłacie np. 25 euro należy zagrać za stawkę po kursie &gt; 1.50 i napisać do supportu prośbę o bonus. Zaksięgują szybko w ciągu max kilku godzin.
Obrót łączny to 150 euro po kursach &gt; 1.50
Wypłacałem kilka razy, kasa do 3 dni na koncie MB, teraz wypłacam dość grubo, zatem liczę że informacja podana na forum zachęci wielu bonus hunterów do wpłat a to przyspieszy znacznie moją wypłatę ????
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
To widać niedawno wprowadzili bo jeszcze dwa tygodnie można było śmiało tam grać i zbierać bonusiki, dzisiaj mi wypłacili ładną sumkę.
Oni tam mają live chat ? w Betonlive ?
 
P 0

piter85

Użytkownik
gostek na live-chacie napisał,że ten powitalny 100% bonus dotyczy tylko obywateli USA i Kanady...

Cos mi sie wydaje ze kolega pomylil tego buka z Betonline;-)

Betonlive chyba w ogole nie akceptuje klinetow z USA.

Jeszcze w pazdzierniku betonlive oferowal bonus 100% do 100euro, ale 25euro to tez zawsze cos.
 
T 2

terkin

Użytkownik
Panowie wypłacał tam ktoś w ciągu ostatnich dwóch dni? Olewają mnie już 2 dzień i nie odpowiadają na maile (skanik im wysłałem). Miałbym prośbę do kogokolwiek aby wysłał do nich jakiegoś maila z zapytaniem o cokolwiek bo jestem Ciekaw czy tylko mnie tak olewają, czy to może jednak coś innego.
 
Do góry Bottom