>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETnGO - bonus 100% do 25 Euro

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
po zleceniu konsultant odpisał że nie ma problemu że mogą wypłacić, potem jak zlecenie przeszło przez dział finansów napisali że mam zlecić przez skrilla lecz pieniędzy nie zwrócili na konto.potem zywczajnie nie odpisywali.
ps: polski support nie funkcjonuje, dziś otrzymałem od nich wiadomość po miesiącu żeby pisać na angielski.
 
mirio 14

mirio

Użytkownik
Ja miałem małe przeboje z nimi z 4-5 miesięcy temu. Bonus otrzymałem, ale nagle po 3 dniach zostało mi zabrane z konta 77 euro z informacją, że bonus właśnie trzeba było obrócić w 3 dni i że tego nie zrobiłem to na podstawie nie określonych wyliczeń zabrano mi z salda 77 euro. Po długiej wymianie e-maili (dobrze, że miałem skan regulaminu i mejla od nich zachęcającego do skorzystania z promocji - gdzie nie było info o 3 dniach) dostałem zwrot na konto .....70 euro w formie free beta !!! Masakra - gorąco nie polecam !!!!
 
W 7

wujcio

Użytkownik
Bukmacher ma od niedawna nowy bonus wygladający bardzo atrakcyjnie...
100% do 300 euro
Obrót 20x bonus min kurs 2.0
Ktoś się decyduje? ????
 
W 7

wujcio

Użytkownik
Faktycznie. I to w pierwszym punkcie, a nie zauważyłem - najciemniej pod latarnią. Napisałem do supportu zobaczymy.
 
W 7

wujcio

Użytkownik
&quot;...We wish to inform you that the maximum bonus is of 100% to 300 EUR.
We apologize for the inconvenience. The issue has been escalated and it will be changed on the website....&quot;
 
Do góry Bottom